IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • SoHo, много ми помогна тук... имаш една почерпка от мен при поискване!
    Keep going ...

    Коментар


    • Какъв тренд? Някои колеги ни убеждават или полагт поне големи усилия да ни накарат да си продадем портфейлите. Викат мечките и са готови и свирчоци да им направят само и само да не останат валат с кеша. Такова падение и деградация може да се види само в пребоядисаните мечки. Като купят ще засвирят на друга гъдулки. Отврат
      Не е препоръка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
        И днес хубава работа свършихме +1,96%. Почна да стана навик Утре ден на майстора... пак ще се натиска май. Да видим...
        Да така е тренда е доста силен и за хейтърите ще става все тегаво. Още няколко вълни и ще оберат акциите на последните мИчетата.От кога пиша за тази акция и търпеливо си чакам ръста който е напълно заслужен. Интереса от Софарма явно привлече вниманието на доста инвеститори и това е нормално

        Коментар


        • И днес хубава работа свършихме +1,96%. Почна да стана навик Утре ден на майстора... пак ще се натиска май. Да видим...
          Keep going ...

          Коментар


          • Донев определено е играч и играе тази игра изключително добре. Мисля си обаче, че се бори предимно с играчи от неговия калибър. Поне това съм видял до момента.
            Keep going ...

            Коментар


            • а за Унифарм специално кога се случиха конфликтите с Украйна и Русия и това не повлия ли на цената на Унифарм?
              Keep going ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение
                С риск да се повтарям нека ви припомня, че Софарма купи дела на Донев (през Елфарма и Телекомплект Инвест) в Доверие на 1.09/акция само преди месец и половина. А вие сега чакате 3лв/акция. Как си представяте Донев да се прецака по този начин?
                Обикновено схемата е обратна - припомням: Софарма купува дела на Донев в Унифарм на 6.60/акция (по времето когато пазара беше на дъното) и няколко години по-късно Софарма отправя търгово към миноритарите на 4.35/акция.
                Think about this...
                А, аз да припомня, че на Американския фонд акциите бяха купени на 60-70 стотинки. А вие чакайте чужди инвеститори. На колко на 3.50 лв. да дойдат пак да купуват, или тоагва престъпно управляваните пенсионни фондове ще купвуат, щото на 60 ст. си бъркаха в носовете Схемите от типа - тука има тука нема е това, което изгони нормалните инвеститори на БФБ и остави инсайдърте да пируват, но не забравяйте, че те са много малък %.
                Bulls on BSE

                Коментар


                • Не си го представям. Гледам фактите. На каква цена Софарма придоби Момина Крепост, Медика и Българска роза Севтополис и в какво положение бяха тези дружества? Това не се ли доближава повече до текущата ситуация?
                  Keep going ...

                  Коментар


                  • С риск да се повтарям нека ви припомня, че Софарма купи дела на Донев (през Елфарма и Телекомплект Инвест) в Доверие на 1.09/акция само преди месец и половина. А вие сега чакате 3лв/акция. Как си представяте Донев да се прецака по този начин?
                    Обикновено схемата е обратна - припомням: Софарма купува дела на Донев в Унифарм на 6.60/акция (по времето когато пазара беше на дъното) и няколко години по-късно Софарма отправя търгово към миноритарите на 4.35/акция.
                    Think about this...

                    Коментар


                    • може и 3 лв. да стане, може и 3 лв. диведент да даде Но, не може да вдъхне доверие, защото когато играта не е на база пазарни принципи, а на база тука има - тука нема - няма как да стане. 2-3% са тезидето движат играта и знаят, когато ще има музика, както и кога ще спре - не пазаря, защото ако беше пазаря, тук щеше да се лашка между 2-4 лв., но не и 60 стотинки.
                      Bulls on BSE

                      Коментар


                      • Дъно се хваща изключително трудно, да не кажа невъзможно за нас простосмъртните... всеки успешен трейдър, който съм виждал минимизира риска, след като се закача по някое време за тренда. Мисля си, че и тук е такава ситуацията и аз поне така направих. Потенциала го виждам първоначално на 3 лв и засега Пазарът ми показва, че съм на прав път. В момента, в който Пазарът покаже, че продавачите имат надмощие ще ревизирам позициите си. В момента се случва точно обратното обаче и точно както е почти невъзможно да хванеш дъно, то така е и връх... особено пък при възходящ тренд.
                        Keep going ...

                        Коментар


                        • BullsonBSE, според мен не си си написал домашното, но може пък и ние да бъркаме... времето ще покаже. Успех!
                          Keep going ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение

                            то това тече от поне 2-3 г., НО сега ви го продават като "новина" за може, тези дето купуваха инсайдърски на 60 стотинки от вужденците, да продадат пак на други балъци с 1 лев отгоре - ами новата е, че вече няма кой да се лови на такива схеми тука има - тука нема, щото който сега купи на 1.60, ако рече да продава, пак ще трябва да го прави на 50 стотитнки - щото на БФБ са само такива игрите. Чакайте ги чужденците...
                            А допускаш ли, че тези които купуват на 1,60 може да продават на 3,50

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Според теб съобщението за концентрация оказва ли влияние върху фундамента? Как го тълкуваш? Това беше нова информация за позицията.
                              то това тече от поне 2-3 г., НО сега ви го продават като "новина" за може, тези дето купуваха инсайдърски на 60 стотинки от вужденците, да продадат пак на други балъци с 1 лев отгоре - ами новата е, че вече няма кой да се лови на такива схеми тука има - тука нема, щото който сега купи на 1.60, ако рече да продава, пак ще трябва да го прави на 50 стотитнки - щото на БФБ са само такива игрите. Чакайте ги чужденците...
                              Bulls on BSE

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение

                                Яд ме е, че всеки ден и всяка година се надпреварвате кой повече на пика по БФБ. Така не става, затова и няма да има оборот. Това не може да бъде игра на тука има тука нема, ако така го играете - няма да изкяри никой освен 2-3% вътрешари, а за останалите само виртуалните печалби от надъхването....нали помните, че когато имаше акции за продажба цената беше 60 стотинки - фундамент оттогава досега не се е променил.
                                Според теб съобщението за концентрация оказва ли влияние върху фундамента? Как го тълкуваш? Това беше нова информация за позицията.

                                Коментар

                                Working...
                                X