IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мисля си, че утре сме вече твърдо над 2 лв и ще защитавам нивото с идея да не паднем отново под него. Имаме читав мажоритар и според мен основните събития ще са след годишния консолидиран отчен за да имат инвеститорите време да преценят нещата по-точно. Може и след консолидирания за първото тримесечие да е даже... Не вярвам да иска да свали справедливата цена като задейства процедурата на тези нива при положение, че Пазарът ясно иска да ходи още нагоре. Според мен 2.75 е абсолютния минимум и утре съм отляво.
    Keep going ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Това може и да е така ,но може и да не е така...
      Днес продадоох 50% от акциите си в доверие около 2 лв ,не ми стана ясно защо се яви продавач на на 1,83 и каква бе целта....
      Затова минимализирах риска....
      Някой да знае коЙ беше продавача...
      Смятам ако се появи пак да купувам на около 1,80...ако целта е да сваля търговата...
      Не е препоръка....
      Толкова ли бързо могат да стигнат до пакет за търгово? Отделно мисля, че нагласите тук освен очакванията са за счетоводна стойност. По спомени от колегите, които са смятали е около 3.50-3.80. Така че, стискай още малко бе Монти, ако тоя не се появи пък и бройките бяха малки после ще гониш по баира и ще изтървеш едни 10% още докато успееш да натрупаш бройка. Освен ако е по-дребна спекулата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

        И аз съм на това мнение. По-добре да се окаже, че няма нужда, но да информираш навреме, отколкото после да те глобяват. Първото ще повлияе добре на оценката ти от пазара (2 пъти - при подаване на молбата и при решението), отколкото 1 път отрицателно. Все пак възможно е да има и друга причина естествено.
        Това може и да е така ,но може и да не е така...
        Днес продадоох 50% от акциите си в доверие около 2 лв ,не ми стана ясно защо се яви продавач на на 1,83 и каква бе целта....
        Затова минимализирах риска....
        Някой да знае коЙ беше продавача...
        Смятам ако се появи пак да купувам на около 1,80...ако целта е да сваля търговата...
        Не е препоръка....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

          По-безопасно е да си поискаш разрешение, отколкото да носиш риска да бъдеш глобен с 10% от годишния ти оборот. А съм сигурен, че ако имаш успешен бизнес има и мераклии да ти го придобият на ниска цена.
          И аз съм на това мнение. По-добре да се окаже, че няма нужда, но да информираш навреме, отколкото после да те глобяват. Първото ще повлияе добре на оценката ти от пазара (2 пъти - при подаване на молбата и при решението), отколкото 1 път отрицателно. Все пак възможно е да има и друга причина естествено.
          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

            времевият диапазон е много важен тук. за колко години време залитна до 64ст и за колко време ще залитне към тези 6-7, ако въобще...
            Хе, друга акция на БФБ има ли потенциала и суперлативите за подобна пропорция ръст?
            Има вариант за по-бързо и повече растяща от тази ли?
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Пичове, както знаете капиталовите пазари имат склонността да залитат както в едната така и в другата крайност. Та както ми даде възможност пазара да купувам пакетно тук и на 64 ст. и да изградя солидна позиция при средна 81 ст., цени които бяха свързани със залитане в краен песимизъм, така можем да видим и споменатите от Профит 6-7 лв. че и повече при засилване на махалото в крайна противоположна посока
              времевият диапазон е много важен тук. за колко години време залитна до 64ст и за колко време ще залитне към тези 6-7, ако въобще...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                По-безопасно е да си поискаш разрешение, отколкото да носиш риска да бъдеш глобен с 10% от годишния ти оборот. А съм сигурен, че ако имаш успешен бизнес има и мераклии да ти го придобият на ниска цена.
                Ясно!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение
                  Според Вас каква е играта със заявлението до КЗК?
                  На Софарма и е пределно ясно, че за придобиването на мажоритарен дял не и е ноебходимо одобрение от КЗК! Доста странно е, че Софарма уведомява че ще купува акции в бъдеще и като достигне праг ще отправи търгово! Хаха!
                  Какво според Вас е логичното обяснение?
                  По-безопасно е да си поискаш разрешение, отколкото да носиш риска да бъдеш глобен с 10% от годишния ти оборот. А съм сигурен, че ако имаш успешен бизнес има и мераклии да ти го придобият на ниска цена.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение
                    Според Вас каква е играта със заявлението до КЗК?
                    На Софарма и е пределно ясно, че за придобиването на мажоритарен дял не и е ноебходимо одобрение от КЗК! Доста странно е, че Софарма уведомява че ще купува акции в бъдеще и като достигне праг ще отправи търгово! Хаха!
                    Какво според Вас е логичното обяснение?
                    Преди време нали имаше намесена прокуратура и т.н.. Може би Човека гледа както се казва да си "върже гащите" за всеки случай, или просто да отложи нещо във времето. Но пък не знам дали на хората във форума им е дошло на акъла, че Софарма няма защо да уведомява когото и да било за това.

                    Коментар


                    • Според Вас каква е играта със заявлението до КЗК?
                      На Софарма и е пределно ясно, че за придобиването на мажоритарен дял не и е ноебходимо одобрение от КЗК! Доста странно е, че Софарма уведомява че ще купува акции в бъдеще и като достигне праг ще отправи търгово! Хаха!
                      Какво според Вас е логичното обяснение?

                      Коментар


                      • Пичове, както знаете капиталовите пазари имат склонността да залитат както в едната така и в другата крайност. Та както ми даде възможност пазара да купувам пакетно тук и на 64 ст. и да изградя солидна позиция при средна 81 ст., цени които бяха свързани със залитане в краен песимизъм, така можем да видим и споменатите от Профит 6-7 лв. че и повече при засилване на махалото в крайна противоположна посока

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                          Малко хвърча в облаците вероятно аз, счетоводната изглежда по-реалистично...
                          А твоята изглежда по-привлекателно..
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo

                            e за 3 лв след малко повече време но вярвам че Донев ще я докара цената до към счетоводна поне тук има над 142 хиляди акционера и може да стане много лоша реклама при по ниска цена, въпреки че много от малките нямат идея че имат акции в момента
                            Малко хвърча в облаците вероятно аз, счетоводната изглежда по-реалистично...
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • На основание на чл. 100к., ал. 1, от ЗППЦК Ви уведомяваме, че на 05.04.0217 година “Софарма” АД получи решение на КЗК, че придобиването от страна на “Софарма” АД на акции от капитала на “Доверие обединен холдинг” АД на този етап не подлежи на предварително уведомление по чл. 24, ал. 2 от ЗЗК.

                              “Софарма” АД ще предприеме съответните действия при достигането на установените прагове изискващи отправяне на търгово предложение към останалите акционери на “Доверие обединен холдинг” АД.

                              http://www.x3news.com/?page=Company&...MESSAGE_TYPE=2

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                                Я за наденица бех и виж какво станало. Някой не иска да я пуска цената нагоре ли що ли? И пак някой дуржеше да продаде с 20 ст надолу. Конспиратив тука има някакъв
                                Ами, конспиратив.. Всичко си е в реда на нещата, дори подпряха цената, надявам се правилните хора..
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X