IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
    http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...a-veko-238132/

    Ходил съм в Троян... хубави хора! Експанзията върви и тук. Имам усещането, че играем Монополи и сме в началото на играта, когато пари има бол заради ниските лихви и високата ликвидност и тези, които знаят как се играе тази игра разцепват в момента. Времето ще покаже как ще се развият нещата тук...

    Почнахме с придобиванията


    Производствената гама на фирма „ВЕКО” ЕООД – гр. Троян, включва следните видове продукти:
    • Водно стъкло
    • Прах за пране; препарати за измиване на съдове и течни сапуни, с марката
    • Почистващи препарати за домашна и професионална употреба
    • Перилен препарат против петна
    • Минерална паста за силно замърсени ръце
    http://www.capital.bg/biznes/kompani...red_malkite_i/

    "Гепард": най-динамичните малки и средни компании
    Победители по области:
    Ловеч
    "Веко" - базираната в Троян компания се състезава на пазара на битова химия с конкуренцията на световните марки. По време на награждаването собственикът и управител Хари Велев си пожела до пет години да бъдат в топ 3 на този бизнес в България. Дружеството е известно с марките си препарати "Изи".

    Коментар


    • Ако беше публично щеше да е много сложно На борсата гласуваме с парите си и аз лично вярвам безрезервно на мениджмънта тук. И аз си купих и в Софарма и в Софарма трейдинг
      Keep going ...

      Коментар


      • Аз също съм оптимист за тази сделка, но ми идва малко постен сайта: http://www.beko-troyan.com/about.html Определено фабриката не е публично дружество и трудно ще разберем какво се придобива. Но вярвам в действията на управлението на холдинга!
        п.п. имам акции тук, имам и Софарма, имам и от Трейдинга.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kc_3011 Разгледай мнение
          Интересно е да се разбере след като бъде придобита тази фабрика, какво ще бъде нейното бъдеще в семейството на Доверие?
          Този филм също съм го гледал няколко пъти. Имаме бизнес... фокус, мокус... имаме супер бизнес
          Keep going ...

          Коментар


          • Какво да ти кажа... прах за пране, хапчета... молекули някакви, атоми... химия Разбират ги тези работи. Що се отнася за далновидността - аз лично нямам съмнения за това
            Keep going ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
              http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...a-veko-238132/

              Ходил съм в Троян... хубави хора! Експанзията върви и тук. Имам усещането, че играем Монополи и сме в началото на играта, когато пари има бол заради ниските лихви и високата ликвидност и тези, които знаят как се играе тази игра разцепват в момента. Времето ще покаже как ще се развият нещата тук...
              Хвърлих един поглед на сайта им. До сега не съм имал наблюдение върху тяхната продукция, но оставам с впечатление, че е нискобюджетна и само за българския пазар. Интересно е да се разбере след като бъде придобита тази фабрика, какво ще бъде нейното бъдеще в семейството на Доверие? И дали това е поредния далновиден ход на г-н Донев

              Коментар


              • http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...a-veko-238132/

                Ходил съм в Троян... хубави хора! Експанзията върви и тук. Имам усещането, че играем Монополи и сме в началото на играта, когато пари има бол заради ниските лихви и високата ликвидност и тези, които знаят как се играе тази игра разцепват в момента. Времето ще покаже как ще се развият нещата тук...
                Keep going ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kc_3011 Разгледай мнение
                  Слаб оборот но ... Акцията май дръпна назад за да може да се засили и отново катери нагоре
                  Точно така. Като цяло маркет мейкъра се опитва, да я задържи да катери пропорционално с основните позиции в Софикс примерно.
                  Това, че пропорцията е доста в наша полза е съвсем отделна страна. Примерно ПИБ расте средно с 2.5%, а ние с около 5%.
                  Това води до извода, че потенциала ни е по-голям от този на високо ликвидните растящи, за което съм особено доволен.
                  Е, ще има и хорица (като Монти), които продадоха на 2.05 и после се опитаха, да си ги купят обратно на 2.10, но не им се получи (както винаги).
                  Успех на имащите, успех и на вас зрителите, (Монти)!
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kc_3011 Разгледай мнение
                    Слаб оборот но ... Акцията май дръпна назад за да може да се засили и отново катери нагоре
                    Може би защото всеки се услушва и после на 2,60 ще купуват, а Mr. Profit ще продава на таргета си и ще дебне нови покупки ниско в храстите.

                    Коментар


                    • Слаб оборот но ... Акцията май дръпна назад за да може да се засили и отново катери нагоре

                      Коментар


                      • КФН одобри непряко придобиване от Софарма на акции на ОЗОФ Доверие и ЗК Медико-21

                        http://www.investor.bg/novini-i-anal...iko-21-237792/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          не съм ли...?
                          Я виж колко поръчки се сложиха ....след мен
                          Да добре, чао.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                            Нищо, не си фактор.
                            не съм ли...?
                            Я виж колко поръчки се сложиха ....след мен

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Какво ще дадеш да не слагам тука / да я махна/,че вече сложих ,за да ти е гадно ... .....
                              Нищо, не си фактор.
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                                Просто недей. Не и тук.
                                Какво ще дадеш да не слагам тука / да я махна/,че вече сложих ,за да ти е гадно ... .....

                                Коментар

                                Working...
                                X