IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 80 000 оборот и -5% = зле

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
      Може би аз не съм те разбрал... но идеята ми е, че когато някой има акции не можеш да очакваш от него да бъде обективен и си признах, че до някаква степен съм обременен. Има хора, които нямат акции и понеже не съм от тях предполагам, че те не са обременени и ти можеш да видиш и тяхното мнение. Ти от кои си?
      Ами колкото и да не ти се вярва аз имам акции, и тези които останаха не мисля да ги продавам !
      Даже бих си купил още при други по-ниски цени. Което отново казвам, че не смятам акцията за надценена!

      Ние сме много "малки" играчи (поне аз) в тази игра, и колкото и да не ми се ще правилата ги определят големите, това е реалноста за съжаление!

      Още веднъж, казвам успех на колегите, вложенията в тази акция не са загубени!!!

      ПП: Не съм присъствал на събранието, за което съжалавам!

      Коментар


      • Може би аз не съм те разбрал... но идеята ми е, че когато някой има акции не можеш да очакваш от него да бъде обективен и си признах, че до някаква степен съм обременен. Има хора, които нямат акции и понеже не съм от тях предполагам, че те не са обременени и ти можеш да видиш и тяхното мнение. Ти от кои си?
        Keep going ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
          Много ми харесва посоката, в която се движи акцията
          И на мен. До тук + 260%.
          М.... . ш..... ..й.о!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

            Имаш ли представени две различни гледни точки?
            Не разбрах въпроса ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение
              Защо да не е коректно, нали затова е форума???
              За пореден път се убеждавам, че тук се пише само и единствено когато, някой съфорумец има материален интерес! Всичко останало е бла; бла бла
              Имаш ли представени две различни гледни точки? Според мен имаш...
              Keep going ...

              Коментар


              • Много ми харесва посоката, в която се движи акцията
                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                  1 акция не съм продал, а не споделям защото си мисля, че не е коректно
                  Защо да не е коректно, нали затова е форума???
                  За пореден път се убеждавам, че тук се пише само и единствено когато, някой съфорумец има материален интерес! Всичко останало е бла; бла бла

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                    Моята мотивация е човек да направи информиран избор при инвестирането. Защото забелязах как вчера сутрин никой не беше споменал какво се говореше на срещата и подозиран че тези които имаха акции и бяха на срещата можеха да продадат на всички останали.
                    1 акция не съм продал, а не споделям защото си мисля, че не е коректно
                    Keep going ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                      Моята мотивация е човек да направи информиран избор при инвестирането. Защото забелязах как вчера сутрин никой не беше споменал какво се говореше на срещата и подозиран че тези които имаха акции и бяха на срещата можеха да продадат на всички останали.
                      Явно и така са направили, след което казаха какво се е говорило...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                        Изведнъж се навъдиха много хора да ни обясняват как дружеството не струвало и как нямало да има търгово скоро... Да се чуди човек каква им е мотивацията
                        Моята мотивация е човек да направи информиран избор при инвестирането. Защото забелязах как вчера сутрин никой не беше споменал какво се говореше на срещата и подозиран че тези които имаха акции и бяха на срещата можеха да продадат на всички останали.

                        Коментар


                        • [QUOTE=Mr.Profit;n3204432

                          Доста от тук пишещите скачат яко и мислят, че сме надценени и не заслужаваме да влезем в Софарма. [/QUOTE]

                          Аз не мисля, че "Доверие" няма място в "Софарма", просто не на тази цена, както споделих и преди няколко дена, което пък не значи че компанията не струва толкова!
                          Просто всеки иска да купи нещо "Скъпо" на евтина цена!!!
                          И всеки сам отиграва ситуация, аз все още притежавам акции на "Доверие", но закупени вече без пари !

                          Успех на всички !
                          Last edited by Bivol; 06.06.2017, 14:49.

                          Коментар


                          • Дали те забравят, или ние пък си мислим някакви невъзможни неща... осъзнах, че съм обременен като притежавам акции и е хубаво да видиш и чуждо, различно мнение.
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • Скачащите тук забравят, че Доверие притежава и много имоти, както и странични активи, които струват доста пари. Фокусират се само в текущите резултати, а цената на една компания е не само в бизнесите й.

                              Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                              Не знам доколко зависят нещата от надзорния съвет. Чух от приятел, че е буден младеж, а като цяло България пък и Доверие имат нужда от такива. Смениха и изпълнителния директор... ама честно да ти кажа, май няма как да стане веднага, колкото и да ми се иска

                              Доста от тук пишещите скачат яко и мислят, че сме надценени и не заслужаваме да влезем в Софарма. Може и да са прави и на първо време това виждаме и като действия. Историята на Доверие олицетворява много добре и историята на България и прехода. Искрено ми се иска да вярвам, че нещата могат да се променят, но дали ще стане времето ще покаже...

                              Коментар


                              • Не знам доколко зависят нещата от надзорния съвет. Чух от приятел, че е буден младеж, а като цяло България пък и Доверие имат нужда от такива. Смениха и изпълнителния директор... ама честно да ти кажа, май няма как да стане веднага, колкото и да ми се иска

                                Доста от тук пишещите скачат яко и мислят, че сме надценени и не заслужаваме да влезем в Софарма. Може и да са прави и на първо време това виждаме и като действия. Историята на Доверие олицетворява много добре и историята на България и прехода. Искрено ми се иска да вярвам, че нещата могат да се променят, но дали ще стане времето ще покаже...
                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X