IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
    Господа аз започвам полекинко да влизам, цената която ще търсят според мен е 1,80 50% от BV и 10% под големите пакети,
    добре излезе горе ти и имаш кеш да видим как ще се справиш с входа
    Keep going ...

    Коментар


    • Господа аз започвам полекинко да влизам, цената която ще търсят според мен е 1,80 50% от BV и 10% под големите пакети,

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Mr.Profit,
        Понеже си бил и на ОСА и си чул мнението или намека на чичо Оги и като се поставиш на негово място ,колко би струвало да плати за 1 акция на Доверие, ясно е вече че 2 лв. не е цената ....?
        не е препоръка..Т
        Много интересен въпрос и мисля, че отговорът му е важен. Предполагам, че толкова колкото струва Софарма измерена по форуърд ПЕ-то
        Keep going ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

          А защо най вероятно свързани купиха на 2.04 лв над милион акции и за няколко дена имат 30 ст загуба. Няма логика!
          За да могат да докарат цената до текущата или по-надолу, до къде ние може само да гадаем.

          И защо си мислиш, че са на загуба?

          Коментар


          • Mr.Profit,
            Понеже си бил и на ОСА и си чул мнението или намека на чичо Оги и като се поставиш на негово място ,колко би струвало да плати за 1 акция на Доверие, ясно е вече че 2 лв. не е цената ....?
            не е препоръка..Т

            Коментар


            • И относно входа по дневна да кажа, че на този етап си мисля, че е ок вход, но с по-дългосрочен хоризонт. Ще се придържам към 1 часовата графика аз.
              Keep going ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                Да, интересен въпрос.. прилича на типична пазарна манипулация, дори и да приемем че е неволно направена... променили са се плановете..
                Обявяват се някакви планове, които естествено надъхват пазара и качват цената, а после... Ама вие не сте ни разбрали, то това няма да е сега, по-натам. Сега няма да купуваме, а даже ще продадем че да паднем под 25%. И удобно през това време цената стана над 2 лв. и ще запишем печалба в баланса на Софарма от тия врътки
                А защо най вероятно свързани купиха на 2.04 лв над милион акции и за няколко дена имат 30 ст загуба. Няма логика!

                Коментар


                • Вчера вечерта погледнах пак отчета на дружеството и видях, че инвестициите им са много добри. Balkan Fund-а е донесъл 448 х.лв за 2016 при оценка от 756 х.лв. Отделно Веко в отчета все още е по стойност на придобиване, а в някакъв момент ще го преоценят до справедлива стойност. Там се надявам да видим почерка на инвестиционния гений на г-н Донев

                  Много интересна ми е Компания за инженеринг и развитие, гр. Добрич. Някой знае ли нещо повече?
                  Keep going ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Да, интересен въпрос.. прилича на типична пазарна манипулация, дори и да приемем че е неволно направена... променили са се плановете..
                    Обявяват се някакви планове, които естествено надъхват пазара и качват цената, а после... Ама вие не сте ни разбрали, то това няма да е сега, по-натам. Сега няма да купуваме, а даже ще продадем че да паднем под 25%. И удобно през това време цената стана над 2 лв. и ще запишем печалба в баланса на Софарма от тия врътки
                    Според мен плановете не точно са се променили. Факт, Доверие струва много. Факт, има много активи. Факт, в момента са около 0-та (колебаят се, ту печалба, ту загуба). Преди обявяване на новината за придобиване от Софарма цената беше под лев. След обявяване на новината, се вдигна над 2 лв. Само от очакванията се образува балон и то доста голям спрямо днешното състояние на пазара, базиран само на тези очаквания. От друга страна Огнян Донев е всичко друго, но не и глупав. Той вижда каква е ситуацията. Може счетоводната стойност да е над 3 лв., но пазарът я е оценявал по-ниско преди новината от Софарма. Защо ли? Явно има причина. Затова Донев не би платил толкова висока цена за придобиването на дяла. И това няма нищо общо с коректното отношение и не накърнява отношението, просто защото ние самите (пазарът) сме я оценили ниско (поради някаква причина) и неговото решение за придобиване единственото, което е повишило цената (безсмислено). Разбира се, това си е моя лична теория и може да няма нищо общо с истината. Все пак това не можеше да се предскаже и сега е лесно да се коментира след като е станало. Аз все пак се радвам, че кеширах над 2 лв. (дори да ме наречете мишка заради това). И няма да съжалявам за пропуснатите ползи, ако утре я видя на 3 лв. Много ми е интересно какво ще стане тук, само опит може да се натрупа от ситуацията.
                    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                    Коментар


                    • Тук купонът е още в разгара си
                      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pjc50313869 Разгледай мнение
                        Понеже наистина не съм наясно... Някой може ли да обясни как Софарма уведомява КЗК за концентрация и придобиване и няколко месеца по-късно намлява дела си? Това позволено ли е, че не ми изглежда мн редно...
                        Да, интересен въпрос.. прилича на типична пазарна манипулация, дори и да приемем че е неволно направена... променили са се плановете..
                        Обявяват се някакви планове, които естествено надъхват пазара и качват цената, а после... Ама вие не сте ни разбрали, то това няма да е сега, по-натам. Сега няма да купуваме, а даже ще продадем че да паднем под 25%. И удобно през това време цената стана над 2 лв. и ще запишем печалба в баланса на Софарма от тия врътки

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                          Ето и моя принос към комюнитито. Гръмна стопа на модела, който описваше движението по най-добрия начин на 1 часова графика и това провокира рязък спад. Хубавото е, че скоро ще има нов вход, а още по-хубавото е, че на пръв поглед май се задейства вход по дневна графика Ще лягам сега, но утре ще поработя по въпроса и ще постна картинка.

                          Съжалявам за лошото качество ама така става като качвам от компютъра снимки и само jpeg-a го дава по-голям и нещо може да се види.

                          Утре ще е интересно
                          технически анализ на бфб
                          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                          Коментар


                          • Ето и моя принос към комюнитито. Гръмна стопа на модела, който описваше движението по най-добрия начин на 1 часова графика и това провокира рязък спад. Хубавото е, че скоро ще има нов вход, а още по-хубавото е, че на пръв поглед май се задейства вход по дневна графика Ще лягам сега, но утре ще поработя по въпроса и ще постна картинка.

                            Съжалявам за лошото качество ама така става като качвам от компютъра снимки и само jpeg-a го дава по-голям и нещо може да се види.

                            Утре ще е интересно
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                              Също искам да кажа че и днес и вчера имам направени много сделки на ДОХ и продавачите бяха от много места така че не вярвам Донев да е събрал 10 човека да продават от различни платформи. Правих малки по обем сделки точно да следя спадът!!! И аз имам недоволни коментари днес покрай спадът но сега пак гледам сделките и те са от много различни ИП-та!!!
                              Много точен коментар - отрезвяващ. Дори и аз се подадох на конспирацията, че чичо иска всички да ни ушие, а хем и при моите сделки продавачите са от различни посредници .

                              Коментар


                              • И при мен така

                                Коментар

                                Working...
                                X