IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
    Излязоха ли спекулантите вече
    Едни излязоха други влязоха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

      в момента сме на форуърд П/Е 8 някъде по това, което пише в отчета, но както споменах може ли да му се вярва?
      как го смяташ това форуърд П/Е?
      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

      Коментар


      • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
        Подай пуканките там... Интересно къде ще е дъното? Залози?
        в момента сме на форуърд П/Е 8 някъде по това, което пише в отчета, но както споменах може ли да му се вярва?
        Keep going ...

        Коментар


        • Излязоха ли спекулантите вече

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение

            Ей, няма да паднете по гръб. Затова ви питах, защо се качвате - заради търгово и Софарма купува или заради Софикс ли? Ако не едното то другото Аз и за Софикс не вярвам, там за мен влиза ИХЛБЛ или Зрънчо. Доверие не е сериозно.
            теб те знаем Саше и ти желая успех

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

              абе и аз взех да го мисля на шега но напълно възможно
              Ей, няма да паднете по гръб. Затова ви питах, защо се качвате - заради търгово и Софарма купува или заради Софикс ли? Ако не едното то другото Аз и за Софикс не вярвам, там за мен влиза ИХЛБЛ или Зрънчо. Доверие не е сериозно.

              Коментар


              • На мен ми е по-интересно дали в момента "Донеф" купува или изчаква цената да се срине още повече ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                  Ей това Доверие ще го вкарате в Софикс,много сделки много ликвидност....вече почти не се съмнявам!А преди няколко месеца някой ако продадеше 1000-2000 броя падаше с по 20 процента,а виж сега какво е!
                  абе и аз взех да го мисля на шега но напълно възможно

                  Коментар


                  • Подай пуканките там... Интересно къде ще е дъното? Залози?
                    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                    Коментар


                    • Ей това Доверие ще го вкарате в Софикс,много сделки много ликвидност....вече почти не се съмнявам!А преди няколко месеца някой ако продадеше 1000-2000 броя падаше с по 20 процента,а виж сега какво е!
                      Last edited by спекуланта; 07.06.2017, 16:52.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                        Ебати якия купон!
                        Верно, такъв купон отдавна не е имало на БФБ
                        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение
                          Спекулата се прехвърля от Доверие в Хима
                          Да, с над милион акции.....

                          Коментар


                          • Ебати якия купон!
                            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                            Коментар


                            • Спекулата се прехвърля от Доверие в Хима

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

                                Уважаеми Торанага, не случайно псевдинима е с малка буква, за да не се бърка с мъдрата личност. Сега по същество - за на Донев далаверите има доста легенди, много от които са верни. Това към този момент не виждам с какво е релевантно. Не съм казал, че аз съм тук заради него. Просто написах, че всеки си преценява каква е цената на компанията и дали да приема или не евентуално търгово. Успех на риболова във Виетнам.
                                Благодаря. за пожеланията. Искам наистина да подчертая риска при Донев - пуска фитили и после, ама не било бомба, а атрапе .. ама пазара се разви не както очаквахме ... На срещата миналата година ми направи впечатление, че вместо за планове за развитие, говореше само как го "прецаквали" - типично за тарикат, който иска да се изкара светец. Отново повтарям - не е като Банев или Сашо Апашо, но ако някой очаква да направи пари - то това са Пегалия и антуража, но не и дългосрочен инвестор. Пегалия много ми напомня Лиляна Павлова в ролята на обслужваща Бойко Борисов - който я хвали при всяка възможност.

                                Та това са хората които ще изкарат добри пари, а за японци и китайци като мен и конфуции, ще има много студена вода и намеци, че не разбираме пазарите и бизнеса.

                                Коментар

                                Working...
                                X