IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Най не обичам това разтягане на ластици на БФБ. Защо ви трябваше да надценявате акцията, та сега слизането да е толкова грозно?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Не заблуждавам. Проверих, изчисленията са верни, резултата е както го написах. Направило съм закръгление на едно място до с'тинка)))). Нивата ги знаеш: 62% и 1-62%=38%!!! Но се смятат от разликата между мин и макс., а не от абсолютната стойност.)))
      Технически 33% е първата спирка ...
      При мен е 1,50-1,55 ..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta
        Преци , защо заблуждаваш публиката? Виж че си излизат фиго-миго нивата , м- от 2,25 - 23,6 % и я докарахме 1,703 Останаха ми 1350бр до въстановяването им от ср. излизане 2,15 !
        Не заблуждавам. Проверих, изчисленията са верни, резултата е както го написах. Направило съм закръгление на едно място до с'тинка)))). Нивата ги знаеш: 62% и 1-62%=38%!!! Но се смятат от разликата между мин и макс., а не от абсолютната стойност.)))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
          Тая позиция разби нервната система на спекулантите
          Грубо е да злорадстваш.

          Коментар


          • Тая позиция разби нервната система на спекулантите
            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

            Коментар


            • От цялата работа спечелили ще са предимно посредниците от комисионните - оборот, брой сделки - първо нагоре, после надолу
              Без фундамент това е положението.
              Иначе и аз купувам тук - от 0.9, на колкото си купувах и преди

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Точно тия думи ме притесняваха ,който бяха пуснати във форумното пространство ,иначе и аз щях да се наредя на опашката не че няма желаещи ,но и въпроса е какво ще ги правиш тези акции ако си дългосрочен ,това са думи на един колега.......

                не е препоръка...
                с прискърбие..... в ТАПЕТИ на бфб заклещени пари, с празна вяра в оптимизиране на бфб търговията и законодателството, за коректността на ИП и други подобни няма нужда от споменаване.
                НИКОЙ (или много малко) ВЯРВАТ в/на публичните дружества в бг... уви. доверието е само в шепата спекуланти

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                  бида и аска могат да си го договарят и подреждат, както им изнасят и за което са им платили.
                  според мен целта е да се протака търговията в законовият срок на/около нивата, на които търго-предложителят е индикирал, че ще отправи търговото, АКО е решил да го отправя или му се наложи да го направи според закона.
                  подаръци не чакайте!!! глупаци няма сред мажорите!

                  пс: имаше цитат тука, че Бея е споменал: "Който иска да продава сега или да стои дългосрочен..!" дългосрочен? още 5-10г на 1лв!?
                  май на към 1.20 -1.30 отива цената според мен.

                  имам,но страданието не е започнало още.
                  Точно тия думи ме притесняваха ,който бяха пуснати във форумното пространство ,иначе и аз щях да се наредя на опашката не че няма желаещи ,но и въпроса е какво ще ги правиш тези акции ако си дългосрочен ,това са думи на един колега.......

                  не е препоръка...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

                    И още един въпрос от публиката. Защо изобщо има бид и какво поставящите го планират да правят с акцията?

                    Имам и страдам.
                    бида и аска могат да си го договарят и подреждат, както им изнасят и за което са им платили.
                    според мен целта е да се протака търговията в законовият срок на/около нивата, на които търго-предложителят е индикирал, че ще отправи търговото, АКО е решил да го отправя или му се наложи да го направи според закона.
                    подаръци не чакайте!!! глупаци няма сред мажорите!

                    пс: имаше цитат тука, че Бея е споменал: "Който иска да продава сега или да стои дългосрочен..!" дългосрочен? още 5-10г на 1лв!?
                    май на към 1.20 -1.30 отива цената според мен.

                    имам,но страданието не е започнало още.

                    Коментар


                    • Работата все за да става "ugly". Не че не говорихме, че трябва да се внимава и да се търси логиката. Като не се намери такава, сега затова се случва това.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Това и аз щях да попитам ,ако е м.мейкъра ,той е идиот ..
                        Другото предположение е да държи по висока цена за да се натрупат на по приемлива цена ,защото продавача е с много акции....
                        Дали не е свързано със средната, която се получава като се купуват малки количества на все по-ниска цена?
                        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                          На няколко пъти забелязах, че веднага след изсипване се купуват 50 броя от аска, но нещо не мога да схвана какво се цели. Предположения?
                          И още един въпрос от публиката. Защо изобщо има бид и какво поставящите го планират да правят с акцията?

                          Имам и страдам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                            На няколко пъти забелязах, че веднага след изсипване се купуват 50 броя от аска, но нещо не мога да свана какво се цели. Предположения?
                            Това и аз щях да попитам ,ако е м.мейкъра ,той е идиот ..
                            Другото предположение е да държи по висока цена за да се натрупат на по приемлива цена ,защото продавача е с много акции....

                            Коментар


                            • На няколко пъти забелязах, че веднага след изсипване се купуват 50 броя от аска, но нещо не мога да схвана какво се цели. Предположения?
                              Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                              Коментар


                              • Доволен съм тук от пазара, за три дни пое 200 000 акции и ликвидността е отлична

                                Коментар

                                Working...
                                X