Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
Collapse

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
    Мисълта ми по-скоро е, че емоциите са много силен фактор при движение на цените, даже основен като се замисля и тези дни ги имаше в голяма степен. Може и така да е от моята камбанария само.
    Ама ти голямо откритие направи бе, брат! Ми те хората отдавна са казали, че над 90% от търговията е психология.
    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

    Коментар


    • Мен ми се ще повече хора да напишат как ги виждат нещата за да има различни гледни точки.
      Keep going ...

      Коментар


      • Пуснах препратка към отчета за дейността и там на 36 страница. Все пак при него се гледа годишния резултат. Мислиш, че е неправилно да се прави така ли?
        Keep going ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

          Към момента изглежда, че това се случи и то на форуърд ПЕ=7. Вие какво мислите?
          Мисля, че е много рано за да се правят изводи, мисля че днес се даде малко отпускане на опънатите нерви , и донякъде съм съгласен с Монти, че хипотетично този който е купил вчера имаше възможност да продаде днес на печалба.
          Интересното си мисля, че тепърва предстои

          Интересно ми е inta53 какво мисли по въпроса каква е посоката нагоре/надолу
          Last edited by Bivol; 09.06.2017, 17:35.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

            Към момента изглежда, че това се случи и то на форуърд ПЕ=7. Вие какво мислите?
            как го смятате този хубав форуърд пе при положение, че за Q1 има загуба?
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
              Ако се опитам да си обясня нещата от гледна точка на купувачите си мисля, че виждат акция свързана с г-н Донев, която на фона на информацията в отчетите виждат акция с форуърд ПЕ към 8 и висока оценка на бизнесите по метода на дисконтираните парични потоци. (Тук въпросът е доколко това е така и мисля, че ще разберем повече на ОСА на Доверие)

              Продавачите са бивши купувачи, които се надявахме на чудо и 4 лв цена на търгово. Осъзнахме, че няма как да стане и бързи спекуланти решиха да излизат. Това си мисля ще продължи до момента, в който спекулантските пари преминат в купувачите от първия абзац. Вече виждаме 2 дена такова развитие, като днес беше силно изразено.

              Колкото повече падат цените, толкова първата група ще се увеличава, а втората намалява. Къде е равновесната точка... Божа работа
              Към момента изглежда, че това се случи и то на форуърд ПЕ=7. Вие какво мислите?
              Keep going ...

              Коментар


              • Защо си ми симпатичен мисър Профит ,докато бях в позицията имаше хъс ,имаше вяра в акцията , имаше доверие в мажоритара , имаше изчисления на базата с който доказваше собствената си правота и убеди доста хора в акцията ,заради което и аз спечелих от това...
                Е акцията от спекуланска стана инвеститорска , там пък силата е чакането и тишината....каквото избереш ,скоро тук няма да има и по една сделка на ден....
                Успех!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                  Мисълта ми по-скоро е, че емоциите са много силен фактор при движение на цените, даже основен като се замисля и тези дни ги имаше в голяма степен. Може и така да е от моята камбанария само.
                  Симпатичен си ми ,продажбите бяха с големи обеми ,покупките с малки...
                  Аз бих помислил за излизане ако не съм дългосрочен в позицията и разчитам в годините да развиват направи си сам......
                  Вчера ако бях купил на 1,61 ,вече щях да съм излезъл с 10 %...
                  те са най опастни в позицията ..продават без да мислят ...
                  Не е препоръка..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo

                    аз имам предвид такива като Монти които разпалиха паниката с безумни коментари !!! Дори имам адвокат под ръка да ми помогне с писмото но няма да се занимавам.
                    Що?

                    Коментар


                    • И да, като че ли много бързо аз лично очаквам да се случват нещата, а тук си трябват седмици и месеци. Като за начало си мисля, че ОСА може да породи по-сериозно движение.
                      Keep going ...

                      Коментар


                      • Мисълта ми по-скоро е, че емоциите са много силен фактор при движение на цените, даже основен като се замисля и тези дни ги имаше в голяма степен. Може и така да е от моята камбанария само.
                        Keep going ...

                        Коментар


                        • Още е неопределена посоката. Имам чувството, че днес е било малко почивка.

                          Коментар


                          • безценен урок, банда - надолу пропищяхме форума, нагоре мирно и тихо...
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                              Някой хора които пусната слуховете и разпалиха паниката са си направо за санкции но няма да се занимавам да пиша писма този път !!!
                              пиши ,пиши ,ще интересно....

                              Ама те е страх от чичо ти Оги....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                                » Уведомление по чл. 3, ал. 1, т.26, буква г) и чл. 19 т.1 буква „а” на Регламент ЕС 596/2014
                                09/06/2017

                                Постъпило уведомление по чл.3, ал.1, т.26, буква г) и чл.19 т.1 буква „а” на Регламент ЕС 596/2014 от Елфарма АД за придобиване на 1 000 броя акции от капитала на Доверие Обединен Холдинг АД, цена 2.0350 BGN.
                                Дата на сделката 07.06.2017 г.
                                Място на сключване на сделката – БФБ София АД.
                                Някой хора които пусната слуховете и разпалиха паниката са си направо за санкции но няма да се занимавам да пиша писма този път !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X