IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Когато много ти се иска нещо се опитваш да преиначаваш думите на отсрещната страна и виждаш само това, което на теб ти се иска... примерно аз се хванах за думите на г-н Донев, че според жена му бил сложен човек и си казвам "Щом според жена му е сложен, която го познава от толкова години, кой съм аз да се опитвам да тълкувам думите му (веднъж попитали Толстой какво искал да каже написвайки Ана Каренина и той отвърнал, че за да отговори на този въпрос трябва да я напише пак)... дай да гледам какво прави защото делата говорят най-добре за човека, пък с времето мога и да се науча да разбирам какво иска да каже

    Мисля, че съм осъзнал грешката си, но времето ще покаже най-добре...
    Last edited by Mr.Profit; 09.06.2017, 18:36.
    Keep going ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

      Докато върви нагоре и печелиш почваш да добиваш самочувствие, да не се съобразяваш много с чуждото мнение, да надменничиш, докато в един момент се самозабравиш и не дойде Видов ден. Като цяло има още върху какво да работя
      Mr.Profit, трябва да поемеш отговорност за проваленото търгово от страна на чичо Оги.

      Чичо си го каза през Фортис - не прави тези сметки за цени над 3 лв за Доверие ... аз го разбрах, че в някаква степен си прав и чичо е решил , че няма как да мине търгово на цени около 2.1 - 2.2 в КФН и за това направи маневра на 180 .

      Коментар


      • и недей да пишеш в минало време за вярата ми в акцията или мажоритаря
        Last edited by Mr.Profit; 09.06.2017, 17:44.
        Keep going ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Защо си ми симпатичен мисър Профит ,докато бях в позицията имаше хъс ,имаше вяра в акцията , имаше доверие в мажоритара , имаше изчисления на базата с който доказваше собствената си правота и убеди доста хора в акцията ,заради което и аз спечелих от това...
          Е акцията от спекуланска стана инвеститорска , там пък силата е чакането и тишината....каквото избереш ,скоро тук няма да има и по една сделка на ден....
          Успех!
          Докато върви нагоре и печелиш почваш да добиваш самочувствие, да не се съобразяваш много с чуждото мнение, да надменничиш, докато в един момент се самозабравиш и не дойде Видов ден. Като цяло има още върху какво да работя
          Keep going ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

            Ама ти голямо откритие направи бе, брат! Ми те хората отдавна са казали, че над 90% от търговията е психология.
            И очаквания

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
              Мисълта ми по-скоро е, че емоциите са много силен фактор при движение на цените, даже основен като се замисля и тези дни ги имаше в голяма степен. Може и така да е от моята камбанария само.
              Ама ти голямо откритие направи бе, брат! Ми те хората отдавна са казали, че над 90% от търговията е психология.
              Събитията не винаги отговарят на очакванията!

              Коментар


              • Мен ми се ще повече хора да напишат как ги виждат нещата за да има различни гледни точки.
                Keep going ...

                Коментар


                • Пуснах препратка към отчета за дейността и там на 36 страница. Все пак при него се гледа годишния резултат. Мислиш, че е неправилно да се прави така ли?
                  Keep going ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                    Към момента изглежда, че това се случи и то на форуърд ПЕ=7. Вие какво мислите?
                    Мисля, че е много рано за да се правят изводи, мисля че днес се даде малко отпускане на опънатите нерви , и донякъде съм съгласен с Монти, че хипотетично този който е купил вчера имаше възможност да продаде днес на печалба.
                    Интересното си мисля, че тепърва предстои

                    Интересно ми е inta53 какво мисли по въпроса каква е посоката нагоре/надолу
                    Last edited by Bivol; 09.06.2017, 17:35.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                      Към момента изглежда, че това се случи и то на форуърд ПЕ=7. Вие какво мислите?
                      как го смятате този хубав форуърд пе при положение, че за Q1 има загуба?
                      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                        Ако се опитам да си обясня нещата от гледна точка на купувачите си мисля, че виждат акция свързана с г-н Донев, която на фона на информацията в отчетите виждат акция с форуърд ПЕ към 8 и висока оценка на бизнесите по метода на дисконтираните парични потоци. (Тук въпросът е доколко това е така и мисля, че ще разберем повече на ОСА на Доверие)

                        Продавачите са бивши купувачи, които се надявахме на чудо и 4 лв цена на търгово. Осъзнахме, че няма как да стане и бързи спекуланти решиха да излизат. Това си мисля ще продължи до момента, в който спекулантските пари преминат в купувачите от първия абзац. Вече виждаме 2 дена такова развитие, като днес беше силно изразено.

                        Колкото повече падат цените, толкова първата група ще се увеличава, а втората намалява. Къде е равновесната точка... Божа работа
                        Към момента изглежда, че това се случи и то на форуърд ПЕ=7. Вие какво мислите?
                        Keep going ...

                        Коментар


                        • Защо си ми симпатичен мисър Профит ,докато бях в позицията имаше хъс ,имаше вяра в акцията , имаше доверие в мажоритара , имаше изчисления на базата с който доказваше собствената си правота и убеди доста хора в акцията ,заради което и аз спечелих от това...
                          Е акцията от спекуланска стана инвеститорска , там пък силата е чакането и тишината....каквото избереш ,скоро тук няма да има и по една сделка на ден....
                          Успех!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                            Мисълта ми по-скоро е, че емоциите са много силен фактор при движение на цените, даже основен като се замисля и тези дни ги имаше в голяма степен. Може и така да е от моята камбанария само.
                            Симпатичен си ми ,продажбите бяха с големи обеми ,покупките с малки...
                            Аз бих помислил за излизане ако не съм дългосрочен в позицията и разчитам в годините да развиват направи си сам......
                            Вчера ако бях купил на 1,61 ,вече щях да съм излезъл с 10 %...
                            те са най опастни в позицията ..продават без да мислят ...
                            Не е препоръка..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SoHo

                              аз имам предвид такива като Монти които разпалиха паниката с безумни коментари !!! Дори имам адвокат под ръка да ми помогне с писмото но няма да се занимавам.
                              Що?

                              Коментар


                              • И да, като че ли много бързо аз лично очаквам да се случват нещата, а тук си трябват седмици и месеци. Като за начало си мисля, че ОСА може да породи по-сериозно движение.
                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X