IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Силно положителна новина, ама все пак и цената е важна

    Коментар


    • Доверие Капитал АД -дъщерно дружество на Доверие Обединен Холдинг АД, придоби 45 % от капитала на Доверие Брико АД.

      http://x3news.com/download/?id=401054

      Коментар


      • сигурно ще отговорят, че като се доказал изключително ценен кадър, му възлагат управление на по-значими проекти.
        Стандартен отговор , но каква е истинската причина едва ли ще кажат.

        Коментар


        • Ще ги питаме на общото събрание на 28.08
          Keep going ...

          Коментар


          • Някой има ли представа защо планират да освободят от длъжност изпълнителният директор?

            Причини ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
              О, не съм гледал новия отчет аз... няма го на сайта още. С тази информация сигурно изглежда по-различно.
              Публикуван е в екстрите на 19.07.
              Мненията ми не са препоръка за търговия.

              Коментар


              • О, не съм гледал новия отчет аз... няма го на сайта още. С тази информация сигурно изглежда по-различно.
                Keep going ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                  По мои сметки може да са минати вече 33 процента, а и 50 със свързани лица. Оставаха 2256 акции по данни от петък, а те идват със закъснение заради сетълмента. Това при положение, че акциите отиват в Софарма, а не в Телекомплект.
                  И според мен са точно на 33%, защото изглежда, че всичко отива в Софарма, поне към датата на новия отчет. Коригирам се, остават им към 60к акции за да преминат прага от 1/3 от капитала.

                  Така ми изглеждат сметките:

                  Мненията ми не са препоръка за търговия.

                  Коментар


                  • По мои сметки може да сме над 33 процента. Оставаха 2256 акции по данни от петък, а те идват със закъснение заради сетълмента. Това при положение, че акциите отиват в Софарма, а не в Телекомплект.
                    Last edited by Mr.Profit; 23.07.2018, 15:48.
                    Keep going ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      А дали не се осъществява прогнозата на м-р Профит, че дори и с отлагане Софарма ще си изпълни заявката пред КЗК.. да обере свободните по пазара пакети и да направи търгово..
                      По моите сметки е на косъм (20-30к) от 1/3 от капитала. Но общо взето, там могат да си ги въртят, както си искат, така че това нищо не означава, докато не решат да го направят.
                      Мненията ми не са препоръка за търговия.

                      Коментар


                      • А дали не се осъществява прогнозата на м-р Профит, че дори и с отлагане Софарма ще си изпълни заявката пред КЗК.. да обере свободните по пазара пакети и да направи търгово..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
                          По-долу бях написал, какво мисля за Софикс, но изглежда, че мажо ще го лапне пакета на ЕТФ-а с кеф, така че едва ли е голяма драма излизането.

                          Има не е като да нама нагазили в прясно забъркания бетон, с къртач се излиза от него след време, че и куц по някога

                          Коментар


                          • По-долу бях написал, какво мисля за Софикс, но изглежда, че мажо ще го лапне пакета на ЕТФ-а с кеф, така че едва ли е голяма драма излизането.
                            Мненията ми не са препоръка за търговия.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

                              Точно за днес нямам идея, но като цяло Софарма е основният купувач от доста време.
                              Да, и аз следя че ФФ намалява, но се купуваше бавно и търпеливо на пазарни нива.. днес обаче доста по-настойчиво се действа, та затова попитах
                              А с този повишена активност и нарастваща капитализация на ФФ нищо чудно и в Софикс да останем, си мисля..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Пичове, новина ли имаме или просто ефекта на пружината!?
                                Точно за днес нямам идея, но като цяло Софарма е основният купувач от доста време.
                                Мненията ми не са препоръка за търговия.

                                Коментар

                                Working...
                                X