IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дали няма да видим търгово скоро, какво мислите?
    Keep going ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение

      24 000 от тези 38 000 акции ги е продала вероятно Софарма.
      Да, прав си. Най-вероятно е така. Не си бях ъпдейтнал справката с ФФ, за да го констатирам и аз самият. Самата Софарма беше много близо до границата от 1/3.
      Мненията ми не са препоръка за търговия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

        Човека е пазарувал.
        24 000 от тези 38 000 акции ги е продала вероятно Софарма.
        http://forexnews.bg

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

          Човека е пазарувал.
          В такъв случай, вероятно и бидът 2.68 е негов. Явно го устройва да купува на тези нива и дава възможност на тези, които искат да осребряват, да продават. Кой го знае и колко притежава през компании, за които не е необходимо да уведомява. Като цяло няма много свободно търгуеми акции по тази позиция и стават все по-малко.
          Мненията ми не са препоръка за търговия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dimitracis Разгледай мнение
            Човека е пазарувал.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
              Хайде до 4лв предлагам Ако е рекал господ...
              тъй че давайте момчета да даваме...
              и внимавайте чичо Оги да не би да се включва на тези нива да помага,че ще става страшно!
              ако 2.70 е евтино колко ли реално струва тази хартия...хайде анализаторите помагайте!

              http://www.x3news.com/?page=Company&...MESSAGE_TYPE=2

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                -"Теглата",- както и Маргина каза, не са това което "са"(не ги следват плътно), а и няма да се променят с много(доверие малко по тежко от трасе). Ще следим договорените сделки, след обявлението!
                18 март е началото на третата седмица и вероятно тогава ще влязат в сила промените, а обявлението очакваме да видим може би след 2-3 дни!? Миналата година май беше на 8ми
                (ps. Ще ги изчакаме, то не остана.)
                Last edited by precakanoto; 05.03.2019, 19:17.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  Защо ми се вижда много.. то ако е 5пъти повече както си го смятал, това ще е към 5,5 % от всички книжа на доверието, нещо настинах от 2 дни и май интуицията хич я няма, а сега ме домързя да му проверявам и флоута. Мислех че трявба да са близо до стойността на еланските във фонда, и те са горе със съизмеримо тегло (ако не греша някъде)

                  -"Теглата",- както и Маргина каза, не са това което "са"(не ги следват плътно), а и няма да се променят с много(доверие малко по тежко от трасе). Ще следим договорените сделки, след обявлението!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                    Да , прав си
                    няма проблем

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                      Мисля че Преци зададе въпрос за Доверие ,не за Градуса........

                      Да , прав си

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                        Мисля че Преци зададе въпрос за Доверие ,не за Градуса........
                        да, да (сега видях поста) - за доверие ставаше дума, като втори влязъл, с допускане, че първи може да е градус. Те днес на градус се изтърколиха едни половин милион оборот ... но по-важно е, че май се очерта каква може да е и цената

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          Кажи речи 5 до 6пъти,- по твоите 200К.
                          Защо ми се вижда много.. то ако е 5пъти повече както си го смятал, това ще е към 5,5 % от всички книжа на доверието, нещо настинах от 2 дни и май интуицията хич я няма, а сега ме домързя да му проверявам и флоута. Мислех че трявба да са близо до стойността на еланските във фонда, и те са горе със съизмеримо тегло (ако не греша някъде)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                            Кажи речи 5 до 6пъти,- по твоите 200К.
                            Мисля че Преци зададе въпрос за Доверие ,не за Градуса........

                            Коментар


                            • Кажи речи 5 до 6пъти,- по твоите 200К.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Някой смятал ли е, колко книжа ще са нужни на фонда, ако доверието влезе в индекс. Ако градус се "цопне" в индекса, ще увеличи общото тегло на капитализирания флоут на индекса с едно има няма 10% грубо. Може да има и незначителен "олектояващ" ефект в теглата на другите дружества, и някои от тях да се нуждаят от леко разпускане на бройките, но тук пък обратно- може би ще са нужни по съвсем груби сметки към 3% тегло във фонда, - нещо от сорта на едни 200к книжлета по близки до днешни цени и активи на фонда (може да греша в бързите сметки)

                                Не е с голямо разминаване спрямо ХИМ ;- по цена е също близо..., аааа цопванетооо , то се е случило отдавна

                                Коментар

                                Working...
                                X