IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Имаше една чалга - „тук при мене е горещо” ☺

    Коментар


    • До тук добре.... Мисля си, че има много изненадани, но това "кюфте" показа посоката на акцията. Успех на имащите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

        Здравноосигурителните компании, болницата и т.н. Мястото им не е в Доверие а в Софарма и без това. Знаеш добре.
        https://doverie.bg/%d0%b4%d1%80%d1%8...2%d0%b2%d0%b0/
        Ами да, дори и да вземат някакъв ОЗОФ.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

          То има ли такива, хаха, сигурно праховете, хахаха
          това беше забавно.
          Здравноосигурителните компании, болницата и т.н. Мястото им не е в Доверие а в Софарма и без това. Знаеш добре.
          https://doverie.bg/%d0%b4%d1%80%d1%8...2%d0%b2%d0%b0/
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

            Или да им прибере здравните компании.....
            То има ли такива, хаха, сигурно праховете, хахаха
            това беше забавно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение
              Хаха, то в това отношение не опира до вяра. Ако сделката с банката не се развие според очакванията, Софарма ще пие една студена вода и ще отпише вземането. Доверие само може да спечели.
              Или да им прибере здравните компании.....
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                А аз вярвам на 4f4.
                Основно за това, че не нося риск акто акционер на Доверие, и днес от Капман на аукциона добавих
                Хаха, то в това отношение не опира до вяра. Ако сделката с банката не се развие според очакванията, Софарма ще пие една студена вода и ще отпише вземането. Доверие само може да спечели.

                Коментар


                • А аз вярвам на 4f4.
                  Основно за това, че не нося риск акто акционер на Доверие, и днес от Капман на аукциона добавих

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                    Като гризнем айсберг чето на ПФБК отлитаме към топлите страни ако. Чичо Оги е решил...ако ли пък не ще е след увеличението късна есен....мисля че това е последен шанс някой да влезне с по сериозни парички тук докато чичо Оги няма кеш и докато не е гризнал на бабичките акциите на увеличението...че после не ми се мисли какво ще се случва тук..,,
                    Някъде излязла ли е информация, че ще има увеличение или предполагаш само?
                    http://forexnews.bg

                    Коментар


                    • Като гризнем айсберг чето на ПФБК отлитаме към топлите страни ако. Чичо Оги е решил...ако ли пък не ще е след увеличението късна есен....мисля че това е последен шанс някой да влезне с по сериозни парички тук докато чичо Оги няма кеш и докато не е гризнал на бабичките акциите на увеличението...че после не ми се мисли какво ще се случва тук..,,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                        Че кое е по обективно за един мажо от цената на акциите. След като съм печелил от 6 инвестиции при Донев как да кажа че е лош управител. За тези 7 години на БФБ съм инвеститорал в Софарма Имоти, Софарма, Софарма Трейдинг, Доверие, Медика, и Българска Роза.

                        Та на него ли да вярвам или на някакъв анонимен брокер 4f4 ?

                        Разбирам гледната ти точка, но пък от друга страна си имал доста компании и опит 7 години, дори и печеливши си имал възможност да разбереш за стила на управление на донев и за незачитане на акционерите, особено отчетливо при някои от споменатите кампании.
                        "Та на него ли да вярвам или на някакъв анонимен брокер 4f4"
                        аз съм последния човек на който да вярваш, то аз не си вярвам, че ти!
                        Last edited by 4f4; 12.06.2019, 14:11.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                          Това ли са новите опорни точки на портньорите "цени на акции на компании които се управляват от тях"!
                          Това Донев ли го спусна?
                          Че кое е по обективно за един мажо от цената на акциите. След като съм печелил от 6 инвестиции при Донев как да кажа че е лош управител. За тези 7 години на БФБ съм инвеститорал в Софарма Имоти, Софарма, Софарма Трейдинг, Доверие, Медика, и Българска Роза.

                          Та на него ли да вярвам или на някакъв анонимен брокер 4f4 ?


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                            Аз говоря на база цени на акции на компании които се управляват от тях а не на празни приказки като теб Мисля че това пояснение може и да го разбереш. Има информация за цените на акциите, смятай и по малко философствай
                            Това ли са новите опорни точки на портньорите "цени на акции на компании които се управляват от тях"!
                            Това Донев ли го спусна?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                              Ясно, просто си пропуснал отдолу да отбележиш че е според теб, и затова звучеше прекалено глупаво. Мисля че сега, след пояснението, звучи просто наивно!
                              Аз говоря на база цени на акции на компании които се управляват от тях а не на празни приказки като теб Мисля че това пояснение може и да го разбереш. Има информация за цените на акциите, смятай и по малко философствай

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                                Защо глупости? Донев и Велев за мен са най коректни заедно с няколко АДСИЦ-и. Това го казвам за моето време на БФБ от 2012-та насам.
                                Ясно, просто си пропуснал отдолу да отбележиш че е според теб, и затова звучеше прекалено глупаво. Мисля че сега, след пояснението, звучи просто наивно!

                                Коментар

                                Working...
                                X