IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Scottie, извинявай, ама какво имаш предвид за спящите акции?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

      На Стоев му трябва банка но не знам защо!
      А защо 3лв ами примерно там някаде ще искат да увеличат капитала и да вземат спящите акции на бабичките...
      Ако преди това фонда на спящите акции, не вземе да стане мажоритар
      Крайно време е, да се разчисти този ребус, Откога разправям, че дори и стара планина холдинг не е за индекс!!!! Абсолютно фантастични и нереални фрифлоути, водещи до индексни недоразумения. хартиени индекси а не реално жизнени за икономиката структури. Нека тези които заслужават повече, да идат по-напред. За да не кажете че гроздето били кисело, - изобщо даже не ми е кисело, имам от няколко месеца хартии на доверието,, но никак не ми пречи, да гледам принципно на цялата индексна "шашкания"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

        На Стоев му трябва банка но не знам защо!
        А защо 3лв ами примерно там някаде ще искат да увеличат капитала и да вземат спящите акции на бабичките...
        За първото - всеки уважаващ себе си олигарх иска да си има куче-касичка За второто - не съм се замислял.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

          Донев крепеше Софарма а Стоев пасуваше.....Toва, че предимно Стоев купува Доверие а не Донев как ще вдигне акцията до 3 лева? За мен е просто любопитен факт как са се разпределили.
          На Стоев му трябва банка но не знам защо!
          А защо 3лв ами примерно там някаде ще искат да увеличат капитала и да вземат спящите акции на бабичките...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

            Ха добър ден! Другата седмица да не се чудите на 3лв как и защо!
            и спецялно за спеца Батя ако си купил Трейс не го продавай да не “ривеш “ пак !
            Донев крепеше Софарма а Стоев пасуваше.....Toва, че предимно Стоев купува Доверие а не Донев как ще вдигне акцията до 3 лева? За мен е просто любопитен факт как са се разпределили.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Прави ми впечатление, че купуват фирмите по-близо до Венцислав Стоев а не фирмите по-близо до Огнян Донев....
              Ха добър ден! Другата седмица да не се чудите на 3лв как и защо!
              и спецялно за спеца Батя ако си купил Трейс не го продавай да не “ривеш “ пак !

              Коментар


              • Прави ми впечатление, че купуват фирмите по-близо до Венцислав Стоев а не фирмите по-близо до Огнян Донев....
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • https://www.investor.bg/novini-i-ana...olding-278326/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                    Къде ще ходи това Доверие? Айде, взимат банка, ама не е подарък...тепърва ще се плаща!?
                    Банката те първа ще се отплаща. А като започне, цената.... само пазара знае. Не е препоръка.

                    Коментар


                    • Къде ще ходи това Доверие? Айде, взимат банка, ама не е подарък...тепърва ще се плаща!?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от jorsibg Разгледай мнение

                        Още по-интересното е фонда ще ги пълни ли в пълен обем или като Холдинг Варна в момента ,на една пета от необходимото
                        Аз залагам на (около) пълен обем през пакетна (може и няколко) сделка.
                        Мненията ми не са препоръка за търговия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
                          Интересно е има ли сформиран пакет за Софикс, че не останаха много свободни акции тепърва да се събира.
                          Още по-интересното е фонда ще ги пълни ли в пълен обем или като Холдинг Варна в момента ,на една пета от необходимото

                          Коментар


                          • Интересно е има ли сформиран пакет за Софикс, че не останаха много свободни акции тепърва да се събира.
                            Мненията ми не са препоръка за търговия.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              И аз това си го мислех.

                              Негов е и се вижда от първата декларация, от вчера му продадоха точно тези 50 бр.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                                Дали няма да видим търгово скоро, какво мислите?
                                Не мисля, защото ако искаше да я отпише, логично би било да го направи преди закупуването на банката когато цената беше ниска. Сега ако иска да я отписва ще трябва да се бръкне в джоба по - дълбоко.
                                Last edited by realista; 06.03.2019, 18:57.

                                Коментар

                                Working...
                                X