IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Доверие-обединен холдинг: Ще развиваме и модернизираме Moldindconbank

    Целта ни е затвърждаване на нейните отлични пазарни позиции с активи в размер на 1,7 млрд. лв.

    https://www.investor.bg/novini-i-ana...onbank-279349/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

      Май месец в отчетите би трябвало да се отрази банката и да не е 5лв да ни е евтино спецялно към Батя а чичо Оги очевидно плаши гаргите на 2.80 и събира полека на 2.70 много ефтин трик...но явно балъци няма много всички умни ще изчакаме развръзката най малко а после ще му мислим може и до 10лв да стигнем краткосрочно...
      успех!

      Казваш, че може и да стигне първата ми прогноза, която хвърлих уж на шега още при първото обявяване на новината за покупка на дела от молдованката!
      Всъщност тя не е случайна моята цифра, но аз не застанах зад нея и да пълня, продадох до 2,50 и сега пак взех 1/3 от количесвото си, но кога беше първата обява?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
        Това за активите добре, а пасивите известни ли са? Някаква балансова стойност,- годишен отчет


        http://www.x3news.com/?page=news&current=1
        -file:///C:/Users/User/Downloads/Uved...__22032019.pdf
        Май месец в отчетите би трябвало да се отрази банката и да не е 5лв да ни е евтино спецялно към Батя а чичо Оги очевидно плаши гаргите на 2.80 и събира полека на 2.70 много ефтин трик...но явно балъци няма много всички умни ще изчакаме развръзката най малко а после ще му мислим може и до 10лв да стигнем краткосрочно...
        успех!

        Коментар


        • Това за активите добре, а пасивите известни ли са? Някаква балансова стойност,- годишен отчет


          http://www.x3news.com/?page=news&current=1
          -file:///C:/Users/User/Downloads/Uved...__22032019.pdf

          Коментар


          • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

            Ако правилно съм проследил хронологията, това би трябвало да е търгово предложение и преобразуване от асоциирано в дъщерно, или ти нещо друго от новите събития визираш под "първо действие"?
            Да, това имам предвид, но те нещата май са навързани.
            Keep going ...

            Коментар


            • Повечето акционери не са разбрали че Донев станал молдованец. Но ADELIA отдавна си я бях харесал: https://tvoxy.com/artist/3048545/Adelia/

              Коментар


              • Сега интересно парите откъде и как ще дойдат.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                  май наближава развръзката на първо действие
                  Ако правилно съм проследил хронологията, това би трябвало да е търгово предложение и преобразуване от асоциирано в дъщерно, или ти нещо друго от новите събития визираш под "първо действие"?
                  Мненията ми не са препоръка за търговия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    Да, да интересно... да видим дали след слух, сега при новината ще се продава, както имаше една стара борсова приказка
                    времето ще покаже тепърва ще е много интересно

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                      Честито ! Успех на екипът на Доверие! Както каза mr.profit тук тепърва ще става интересно.
                      Да, да интересно... да видим дали след слух, сега при новината ще се продава, както имаше една стара борсова приказка

                      Коментар


                      • Честито ! Успех на екипът на Доверие! Както каза mr.profit тук тепърва ще става интересно.

                        Коментар


                        • Честито!

                          Коментар


                          • Дъщерното дружество на “Доверие – обединен холдинг” АД, „Доверие – инвест“ ЕАД, спечели публичния търг и сключи договор за покупко-продажбата на 3 173 751 броя акции или 63,8865% от капитала на B.C. „Moldindconbank” S.A.

                            http://x3news.com/download/?id=416622

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                              Дали няма да видим търгово скоро, какво мислите?
                              Толкова интересно покрай акция не ми е било... май наближава развръзката на първо действие и се замислям, че историята е достойна за филм
                              Keep going ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                                Уважаеми брокери на Бенчмарк, моля не купайте по цели 50бр. И 1бр ви стига за целта!
                                В този смисъл - не е лошо да се повдигне завесата на условията за търговия на БФБ! Имам предвид, че минимумите при комисионите по сделките непрекъснато растат!!!, А някои си позволяват "разкоша" да търгуват дребни бройки - явно манипулиращи цената - понякога дори смешно! Това са неравнопоставени условия, които нямам идея защо се толерират! Всички търгуващи на борсата трябва да имат еднакви условия - другото е леко казано некоректно - а доколко е законно, но според истински закони, а не някакви измислени, това е друг въпрос!
                                Last edited by THE TRADER; 15.03.2019, 18:03.

                                Коментар

                                Working...
                                X