IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

    Сори, ама това с хейтенето и че ОД обичал да му са надути творенията не са сериозни аргументи.
    А картон с ре 2 има и тук, при това в софка. Макар аз да си предпочитам друг с 3.5.
    При всички случаи е по добре от подобни в тамбукту.
    За немците ние сме от Могадишу та всичко зависи от гледната точка. Ако ти имаш директна възможност да завъртиш парите за две години при гаранции от държавата и ти ще го направиш вярвам защото парите са си пари. Знам за кои картони говориш и аз имам от тях и аз харесвам повече 3.5 но това не ми пречи да гледам рационално на ситуацията в Доверие.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

      В България кои са на PE от 2 ? И на колко PE се търгуват други дружества на Донев ? ясно че форумът няма много акции и затова се хейти ама чак пък толкова
      Сори, ама това с хейтенето и че ОД обичал да му са надути творенията не са сериозни аргументи.
      А картон с ре 2 има и тук, при това в софка. Макар аз да си предпочитам друг с 3.5.
      При всички случаи е по добре от подобни в тамбукту.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

        Така е, няма такъв и по световните ширини.
        Избор на картони на РЕ около 2, вкл. и финансови има бол, при това и на много по надеждни от Молдова локации.
        Щом смяташ че е голям келепир можеш да си ги пазаруваш спокойно....ма хубавко е преди това да погледнеш чартовете им на какво мязат
        В България кои са на PE от 2 ? И на колко PE се търгуват други дружества на Донев ? ясно че форумът няма много акции и затова се хейти ама чак пък толкова

        Коментар


        • Щом акционерите на Доверие не носят риска, сигурно и собственици не са вече?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
            Да разбирам ли че Дъщерното на Доверие е прехвърлило на Софарма?
            Нещо не се разбира въпроса?

            Коментар


            • Да разбирам ли че Дъщерното на Доверие е прехвърлило на Софарма?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                Аз възприемам Молдова, като България от 2000 -та година. Тази банка е голяма възможност. Наистина, може да се объркат някои планове, ама без риск, няма успех. Кое е безрисково - депозита на 0,1 % лихва с данък върху лихвата и инфлация, която го скубе с по 6-7 процента годишно?!
                Чакай малко, мисля че нещо бъркаш! Риска за придобиване на банката не го носи Доверие, а Софарма! Така че риск за акционерите на Доверие изчезна след като Софарма финансира придобиването. Доверие може само да спечели, а ако си е купила боклук и риска се материализира, го отнасят акционерите на Софарма!

                Коментар


                • Аз възприемам Молдова, като България от 2000 -та година. Тази банка е голяма възможност. Наистина, може да се объркат някои планове, ама без риск, няма успех. Кое е безрисково - депозита на 0,1 % лихва с данък върху лихвата и инфлация, която го скубе с по 6-7 процента годишно?!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                    Видях че е имало недоволни от сделката на ОСА на Софарма но като потече дивидента друго ще запеят. В крайна сметка такава възможност не беше за изпускане. Да купиш банка и да си избиеш парите за 2 години няма такъв филм по нашите ширини
                    Така е, няма такъв и по световните ширини.
                    Избор на картони на РЕ около 2, вкл. и финансови има бол, при това и на много по надеждни от Молдова локации.
                    Щом смяташ че е голям келепир можеш да си ги пазаруваш спокойно....ма хубавко е преди това да погледнеш чартовете им на какво мязат

                    Коментар


                    • При тези задължения съмнявам се да има дивидент в обозримо бъдеще...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                        За тези които не са били на събранието бруталното рали тук тепърва предстой.., намирисва ми като развитие при другите две компании с готин дивидент от групата...трейдинг и т.н и цена от осемкратният поне увеличение...най преспективната акция на пазара...десет лева минимум... умната
                        А ако спре да свири музиката - може да се окаже много тъжна история...с бруталното рали,... но наобратно
                        търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                          По скоро няма да има увеличаване в близко бъдеще виждаш че и за ОСА няма точка за увеличаване. Ако смятат че компанията струва много повече с банката ще оставят пазарът да намери справедлива цена и тогава ще увеличават с по малко акции на по висока цена.
                          Виждам, че явно никой не ти е споделил какво е пял стария рапер ОД. Поразпитай, може да преосмислиш твърдението си...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от James Brown is dead Разгледай мнение

                            Много бързо рапираш, младеж!
                            Нека видим първо на колко кинта ще е увеличението на капитала ...щото ако мама записва само до 33% може да им трябва масовост и да шибнат я 2лв я 2,5лв ...знам ли ги тези нечестивци как ще извъртят нещата!
                            По скоро няма да има увеличаване в близко бъдеще виждаш че и за ОСА няма точка за увеличаване. Ако смятат че компанията струва много повече с банката ще оставят пазарът да намери справедлива цена и тогава ще увеличават с по малко акции на по висока цена.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                              За тези които не са били на събранието бруталното рали тук тепърва предстой.., намирисва ми като развитие при другите две компании с готин дивидент от групата...трейдинг и т.н и цена от осемкратният поне увеличение...най преспективната акция на пазара...десет лева минимум... умната
                              Много бързо рапираш, младеж!
                              Нека видим първо на колко кинта ще е увеличението на капитала ...щото ако мама записва само до 33% може да им трябва масовост и да шибнат я 2лв я 2,5лв ...знам ли ги тези нечестивци как ще извъртят нещата!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                                За тези които не са били на събранието бруталното рали тук тепърва предстой.., намирисва ми като развитие при другите две компании с готин дивидент от групата...трейдинг и т.н и цена от осемкратният поне увеличение...най преспективната акция на пазара...десет лева минимум... умната
                                Видях че е имало недоволни от сделката на ОСА на Софарма но като потече дивидента друго ще запеят. В крайна сметка такава възможност не беше за изпускане. Да купиш банка и да си избиеш парите за 2 години няма такъв филм по нашите ширини

                                Коментар

                                Working...
                                X