IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Освен банката и малко инфо за мосю Бриколаж
    Ами това за мен само показва, че няма никакво качеството в строителния бранш в страната, а цените им са като за луксозно изпълнение в чужбина. Както знаем, на вълка не му е случайно дебел врата. Все повече хора предпочитат да си свършат сами работата, от колкото да се молят на някой майстор, на който да му дадат симати и пари и после той да им омажи всичко и да им каже, ами аз толкова си мога.

    Коментар


    • Освен банката и малко инфо за мосю Бриколаж
      Нетните приходи на компаниите в класацията са за близо 1.6 млрд. лв. през 2018 г.

      Коментар


      • Пазарът стана интересен, И при Доверие и при Алтерко и при ПИБ, също при други дружества.

        Видя се, че критиките във форума за банката в Молдова не повлияха негативно, а дори нещата се изясниха, (примерно че са безпочвени) и акцията излетя.

        Нагледен пример, че човек трябва да си пита каквото му е в главата.

        Поздравления за силния ръст.
        Да видим нататък.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение


          Това е една седмица след кафето при г-н Донев, да видим до отчета февруари до къде ще стигнат силите на пазара.
          Признавам че купих - след като чух мнението, плановете и отговорите на г-н Донев около 3,11-3,16 .
          Явно според долния пост съм доста под средното ниво на интелигентност(не разбрах с какво провокирах това), но едва сега се чувствам комфортно - след като знам плановете и целите, макар и изпуснал значителна част от ръста.
          Успех на всички! Достатъчно малко сме на БФБ и май всички сме големи смелчаци в очите на другите, щом още вярваме в БФБ.
          Добре дошъл на борда

          Коментар




          • Това е една седмица след кафето при г-н Донев, да видим до отчета февруари до къде ще стигнат силите на пазара.
            Признавам че купих - след като чух мнението, плановете и отговорите на г-н Донев около 3,11-3,16 .
            Явно според долния пост съм доста под средното ниво на интелигентност, но едва сега се чувствам комфортно - след като знам плановете и целите, макар и изпуснал значителна част от ръста.
            Успех на всички! Достатъчно малко сме на БФБ и май всички сме големи смелчаци в очите на другите, щом още вярваме в БФБ.
            Last edited by tony1975; 21.12.2019, 08:17.

            Коментар


            • За мен играта все още е “тука-има, тука-нема”. Със сигурност този, който мести ”чашките” знае под коя е “топчето”. Аз обаче не знам и не искам да знам. Не в препоръка. Стар съм вече за такива игри. По-голям риск, по-големи печалби. Искрено желая успех на малките тук!
              Vanitas vanitatum...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                Няма пакети за големите на тези цени, а и те обичат да купуват на скъпо.
                Ама и като решат да изсипват става лошо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                  По броя и размера на сделките явно само дребните риби купуват. Да видим до къде ще я докарат !
                  Няма пакети за големите на тези цени, а и те обичат да купуват на скъпо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                    Явно нещо се е променило на БФБ. Преди трябваше задължително да има дивидент за да расте, а сега дори и на отчет, който е още фантазия нещата стават. Сигурно, ако обявят дивидент и акцията ще падне.
                    Промени се това, че контрола върху банката е взет и ще се назначат сериозни банкери начело. Нямам нищо против след година две Хигинс да продаде 49,99% от банката за 219 млн евро на някои ирландци Помня го с добро .
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Явно нещо се е променило на БФБ. Преди трябваше задължително да има дивидент за да расте, а сега дори и на отчет, който е още фантазия нещата стават. Сигурно, ако обявят дивидент и акцията ще падне.

                      Коментар


                      • По броя и размера на сделките явно само дребните риби купуват. Да видим до къде ще я докарат !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                          Никога не е късно човек да се включи. Убеден съм, че тук пътя е дълъг. Още сме в началото. Успех.
                          Толкова хубаво изглежда, че чак не ми се вярва да е истина.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

                            Поздрави и от мен на всички които са част от това нещо. Разбира се, че леко завиждам, но се надявам, че и на моята улица ще изгрее слънце.
                            Никога не е късно човек да се включи. Убеден съм, че тук пътя е дълъг. Още сме в началото. Успех.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              +15% на ден ?!?!
                              Не съм вярвал, че заради ДоХ ще пробием 560, но и това предстои!
                              Поздравление за смелите дддд, Батя и някои други

                              п.п. разбира се поздрави и за г-н Донев, но по-бих се радвал ако видя сфарм да се качва така...
                              Поздрави и от мен на всички които са част от това нещо. Разбира се, че леко завиждам, но се надявам, че и на моята улица ще изгрее слънце.

                              Коментар


                              • Преди време предрекох - Софа 3 лв, Доверие - 9 лв. Може и да се случи. Виждал съм свободно падане на цени, но свободно качване не бях виждал. Нямам препоръки за нищо. Успех на всички.

                                Коментар

                                Working...
                                X