IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение

    А ликвидността изчезна нагоре. Няма ордери и да купи човек вече.
    ще има догодина на увеличението ...април-май

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение

      А ликвидността изчезна нагоре. Няма ордери и да купи човек вече.
      Как да има...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
        Пичове аз затова ви писах че някои го играят много на дребно и изтърваха голямата картина за 5%-10% печалба. Аз си държа дългосрочно и не продавам и 1 акция. Тази банка е рядка възможност така че умната.
        А ликвидността изчезна нагоре. Няма ордери и да купи човек вече.
        http://forexnews.bg

        Коментар


        • Пичове аз затова ви писах че някои го играят много на дребно и изтърваха голямата картина за 5%-10% печалба. Аз си държа дългосрочно и не продавам и 1 акция. Тази банка е рядка възможност така че умната.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
            Монте, ако искаш да громиш комунистите в темата "Политика", то аз не съм против това твое желание.
            Аз вече писах, че Молдиндконбанк е била замесена в скандал с пране на пари. Писах и че според медии руски граждани са изнесли милиарди долари от Русия, като част от парите изнесени от Русия са минали през тази банка. Може би това една от причините за сравнително ниската цена, на която са се предлагали за продажба 63,89 % от акциите на банката. Писах, че през 2018г. нетната печалба на банката е била
            500 344 221 молдовски леи, което превърнато в български пари е над 50 милиона лева.
            Според мен независимо дали Доверие Обединен холдинг ще придобият или не дял от тази молдовска банка, цената на акциите на Доверие Обединен холдинг е доста по-атрактивна в сравнение с цената на акциите на Софарма, но мнението ми не е препоръка за покупка на акции, защото е трудно да се прогнозира дали в краткосрочен план цената на акциите на Доверие Обединен холдинг ще се покачи.
            От момента, в който писах горния коментар (25 февруари 2019г.), до сега цената на акциите по тази позиция се е покачила над 40 %.
            Мечките, които продаваха тази позиция през февруари 2019г., вероятно са разбрали, че са станали за смях. Смехът е полезен за вашето здраве.

            Коментар


            • Всеки си определя сам играта, но аз лично не съм привърженик на скалпирането.. събираш стотинки, а изтърваш левове
              Годишния консолидиран ще е просто брутален

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                Продадох днес и излязох с всичко. Ще купувам други по-подценени артии. Успех на всички!
                Според мен мнооого избързваш. Тук е по-дълга играта
                Важно е, че им вписаха Надзорния съвет, сега трябва и Управителния съвет да сменят и тепърва чакаме да видим отчет с банката в него.

                Коментар


                • https://www.youtube.com/watch?v=x_nW...&feature=share
                  Огнян Донев в "ДЕНЯТ с В.Дремджиев" 17.12.19, ТV+ и ТV1

                  ПОЗДРАВИ ОТ ЧИЧО ОГИ..

                  Коментар


                  • Успех, Мапа!
                    Аз ще изчакам още

                    Коментар


                    • Продадох днес и излязох с всичко. Ще купувам други по-подценени артии. Успех на всички!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                        Аз ще съм доволен и на 5 лева на монитора след консолидацията
                        Пак ще е подценено, но е малко по-справедлива междинна спирка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                          Ако видиш 5лв на улицата нямаше ли някой друг да ги е взел преди теб?

                          Прескачаш ги и заминаваш нататък.
                          Аз ще съм доволен и на 5 лева на монитора след консолидацията
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Днес едни хубави числа виждам в екрана.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                              ако булката беше хубава и доходна нямаше ли да има повече кандидати ?
                              Ако видиш 5лв на улицата нямаше ли някой друг да ги е взел преди теб?

                              Прескачаш ги и заминаваш нататък.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                                А защо да не вярвам? Компаниите на Донев плащат дивиденти, така че си е нормална практика. Предполагам че и в Молдова очакват да получат дивиденти.

                                ако булката беше хубава и доходна нямаше ли да има повече кандидати ?

                                Коментар

                                Working...
                                X