IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Върнах се назад във времето, когато не съм бил на БФБ. Новините казват, че г-н Донев е започнал да влиза в ДоХ януари 2007 и до март 2007г. събира около 15% - цената в този период започва от 3лв и достига до 7лв...а няколко месеца по късно правят и увеличение на 12лв за акция... Реално тук инсайдърите са влизали 2007 и 2008 на не много ниска цена...
    И то без молдованската перла да е била в короната на холдинга

    Коментар


    • Гинат сестрите коали в Австралия, да се молим, нека вече да спре огнената аномалия.
      Аз не баш като мечка, а повече като бик и най-вече с добро намерение,
      отдавна пуснах кеша срещу мечото стълкновение, та взех тази артия без някакво омерзение
      и тайно да ви призная, че... къртя ако пачки в доверие ...

      Такъв е той, живота - понякога, компенсира преживените мъки, с не много смислени борсови сполуки.
      из. 132-ри У.Ш. сонет

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Върнах се назад във времето, когато не съм бил на БФБ. Новините казват, че г-н Донев е започнал да влиза в ДоХ януари 2007 и до март 2007г. събира около 15% - цената в този период започва от 3лв и достига до 7лв...а няколко месеца по късно правят и увеличение на 12лв за акция... Реално тук инсайдърите са влизали 2007 и 2008 на не много ниска цена...
        Хаха колко назад ме върна
        Много добре си го спомням това време. Тогава все още търгувахме с COBOS. Помня, че имаше дни, в които от дясно просто нямаше оферти

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Върнах се назад във времето, когато не съм бил на БФБ. Новините казват, че г-н Донев е започнал да влиза в ДоХ януари 2007 и до март 2007г. събира около 15% - цената в този период започва от 3лв и достига до 7лв...а няколко месеца по късно правят и увеличение на 12лв за акция... Реално тук инсайдърите са влизали 2007 и 2008 на не много ниска цена...
          Това стана без да срещне съпротива при превземането. Радев го подкрепи. Иначе можеше да се стигне до по големи цифри
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Върнах се назад във времето, когато не съм бил на БФБ. Новините казват, че г-н Донев е започнал да влиза в ДоХ януари 2007 и до март 2007г. събира около 15% - цената в този период започва от 3лв и достига до 7лв...а няколко месеца по късно правят и увеличение на 12лв за акция... Реално тук инсайдърите са влизали 2007 и 2008 на не много ниска цена...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

              Айде сега,тарикати-рънъри...Хубаво ,че бяха те/срещу малка комисиона/ ,та да могат част от пенсиите да си продадат акциите от ПФ, и то на нелоши цени...Ама основателите на ПФ,т.е. баш-тарикатите понасъбраха по около 15-30 % ,прекратиха тая практика,останалите пенсиите забравиха,че имат акции,щото трябваше да ходят до близкия областен град,или ако са от големия град ,трябваше да са чували за инвестиционен посредник/туй жиутно ко и?/, а рънърите им ги плащаха по къщята...., иииии...... вече две десетилетия баш-тарикатите си управляват ПФ,вече холдинги с 15-30 % от акциите,като пълновластни господари.... И да се получават парадокси от рода - наличен кеш два пъти понече от капитализацията на холдинга,който даже и няма ,кой знае какви дългове...Ако питаш мен,рънарите пак трябва да ги "разрешат"под някаква форма,та да се посъбудят малко заспалите акции ....
              В идеалният вариант за бонова книжка ще дават кутия цигари и два лотарийни билета, а БФБ ще обособи сегмент "Лафка"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                Май е нередна тази практика... Навремето имаше едни тарикати, викаха им рънъри☺
                Айде сега,тарикати-рънъри...Хубаво ,че бяха те/срещу малка комисиона/ ,та да могат част от пенсиите да си продадат акциите от ПФ, и то на нелоши цени...Ама основателите на ПФ,т.е. баш-тарикатите понасъбраха по около 15-30 % ,прекратиха тая практика,останалите пенсиите забравиха,че имат акции,щото трябваше да ходят до близкия областен град,или ако са от големия град ,трябваше да са чували за инвестиционен посредник/туй жиутно ко и?/, а рънърите им ги плащаха по къщята...., иииии...... вече две десетилетия баш-тарикатите си управляват ПФ,вече холдинги с 15-30 % от акциите,като пълновластни господари.... И да се получават парадокси от рода - наличен кеш два пъти понече от капитализацията на холдинга,който даже и няма ,кой знае какви дългове...Ако питаш мен,рънарите пак трябва да ги "разрешат"под някаква форма,та да се посъбудят малко заспалите акции ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                  А дивидент кога? Нали за да расте трябва дивидент? Как без дивидент!?
                  И без дивидент може. Излетя като гълъбче

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    То вярно акциите са в тъщи и дядовци ! Да вземе човек да пусне обява в някой пенсионерски вестник, че купува акции от Доверие
                    Май е нередна тази практика... Навремето имаше едни тарикати, викаха им рънъри☺

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                      Тъщата ми продаде навремето акциите си от Доверие по около 14 лева бройката.
                      То вярно акциите са в тъщи и дядовци ! Да вземе човек да пусне обява в някой пенсионерски вестник, че купува акции от Доверие

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                        Браво, един човек да е случил на тъща!
                        Не съм
                        Аз й казах.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                          Тъщата ми продаде навремето акциите си от Доверие по около 14 лева бройката.
                          Браво, един човек да е случил на тъща!
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Тъщата ми продаде навремето акциите си от Доверие по около 14 лева бройката.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                              Интересно при тези цени дали няма да се събудят спящите акции от масовата приватизация.

                              Щом са заспали на 15 до 8,00 - тия нямат събуждане, освен ако не минат на крачно издирване!

                              Коментар


                              • Интересно при тези цени дали няма да се събудят спящите акции от масовата приватизация.

                                Коментар

                                Working...
                                X