IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Докато няма дЕвЕдент, все тая каква ще е цифричката - квадратче в екселска табличка. Странно как на ЕК селските печалби на ЦКБ и фибснкасъ никой няма вЕра, а на мега корумпираната молдовска система имаме 100 про доверие? Ма докато е ъп и вярата ще е топ и Мумията ще е “г-н Донев”...
    успехЪ и дано ударите двуцифрени стойности!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      отчета показва 15ст на неконс база печалба
      Каква ще е цифрата преди 0,15 е по-важно....другия месец
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

        Инвеститорите вече толкова шамари са яли, че зад всеки ъгъл им се привижда чудовище. Въпросът е да превъзмогнеш страха и да видиш добрите възможности. Е и малко въображение му трябва на човек живот и здраве, за да си представи как биха изглеждали следващите отчети като започнат да консолидират банката.

        Успех на инвеститорите тук!
        По същия начин пишеше и за гагарин, а там ситуацията още е "любо пенев". И какви са тези инвеститори? това са си спекуланти Чичо така ги нарече при поглъщането на севто-то.

        Коментар


        • Утре трябва да изберат новите шефове на банката.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
            Броят акции притежавани от акционери с до сто хиляди акции през последното тримесечие се е увеличил само с 15 183 броя. Потресаващо. Възможност веднъж на няколко години да не кажа десетилетие и никой не е взел. А имаше ликвидност за всеки. Лично аз очаквах повече от спекулантите.
            Инвеститорите вече толкова шамари са яли, че зад всеки ъгъл им се привижда чудовище. Въпросът е да превъзмогнеш страха и да видиш добрите възможности. Е и малко въображение му трябва на човек живот и здраве, за да си представи как биха изглеждали следващите отчети като започнат да консолидират банката.

            Успех на инвеститорите тук!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

              Явно глада за хартии е голям и когато някой купи или може би същия инвеститор, който е купил хвърля обратно няколко броя за да подтикне други да изкарат на пазара още акции на ниска цена. Ако успее да върне обратно акцията още по добре. Ако същия, който хвърля малки бройки на пазара не купува, до сега би бил на сериозна загуба само от такси и ако събера колко по 50 бр. е продал за няколко месеца назад ще се окаже солиден пакет.

              Освен това тук и при Синергон Холдинг има най-много акционери от масовата приватизация - към 150 хиляди акционери. За сравнение при Стара планина са към 22 хиляди, а Албена 77 хиляди.
              И често си продават акцийките от боновите книжки през инв. посредник на пазара

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Какво разбираш под пътят нагоре? За да има приключил сетълмент на 31.12.2019 г. сделките са до 23.12.2019 г., което е теоретично максимална цена от 4,30. Това ли е пътят нагоре? Просто дребният ритейл го проспа. Аз очаквах да се е включил. А можеше.
                Да, разбрах. В такъв случай над 4,30 кой какво е купувал и продавал не става ясно от тези данни .. Големите риби според мен натовариха още на 2,90.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Maslarov Разгледай мнение

                  Доста хора продадоха по пътя нагоре според мен
                  Какво разбираш под пътят нагоре? За да има приключил сетълмент на 31.12.2019 г. сделките са до 23.12.2019 г., което е теоретично максимална цена от 4,30. Това ли е пътят нагоре? Просто дребният ритейл го проспа. Аз очаквах да се е включил. А можеше.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Броят акции притежавани от акционери с до сто хиляди акции през последното тримесечие се е увеличил само с 15 183 броя. Потресаващо. Възможност веднъж на няколко години да не кажа десетилетие и никой не е взел. А имаше ликвидност за всеки. Лично аз очаквах повече от спекулантите.
                    Доста хора продадоха по пътя нагоре според мен, аз самия продадох на 5,15 и после купувах на 5,75 понеже съм мн умен
                    Last edited by Maslarov; 28.01.2020, 17:11.

                    Коментар


                    • Броят акции притежавани от акционери с до сто хиляди акции през последното тримесечие се е увеличил само с 15 183 броя. Потресаващо. Възможност веднъж на няколко години да не кажа десетилетие и никой не е взел. А имаше ликвидност за всеки. Лично аз очаквах повече от спекулантите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от camaz Разгледай мнение
                        Ще видим ли днес сделка на 6 лв?
                        Ще има, ще има и много над това ще има, но всичко с времето си. Нямам препоръки.

                        Коментар


                        • Ще видим ли днес сделка на 6 лв?

                          Коментар


                          • отчета показва 15ст на неконс база печалба

                            Коментар


                            • Благодаря и на двама Ви. Има резон, но имайки предвид колко човека са все още тук и кои останаха не знам дали вече толкова лесно се лъже някой. Е вчера имаше паникьори на Алтерко ама... Успешна търговия и вечер и дано няма Корони в България, че....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                                Колеги, каква е идеята на сделките за по няколко акции на 3.80? Ако някой купи на 3.85 веднага някой се изплюва. Винаги съм се чудил за подобни неща. Гонят се някакви средни цени и т.н? или има друго зад тия странни сделки. Като решат да я изкупуват и да я закарват нагоре това упражнение няма да има стойност е ясно на всички, но все пак ми е странно.
                                Явно глада за хартии е голям и когато някой купи или може би същия инвеститор, който е купил хвърля обратно няколко броя за да подтикне други да изкарат на пазара още акции на ниска цена. Ако успее да върне обратно акцията още по добре. Ако същия, който хвърля малки бройки на пазара не купува, до сега би бил на сериозна загуба само от такси и ако събера колко по 50 бр. е продал за няколко месеца назад ще се окаже солиден пакет.

                                Коментар

                                Working...
                                X