IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

    басните са хубаво нещо, но и поговорките не трябва да се забравят, като "голям залък лапни, но голяма дума не казвай"
    Помня я, но само с познаване на поговорки не се живее, а трябва и действия. Някои като теб още миналата година си мислеха, че говорим "големи думи", но се оказахме прави. След една година пак ще говорим.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
      Че 20 души малко ли са, сигурно са няколко процента от търгуващите на БФБ
      напускащите Софикс си покачват броя акционери с около 20 - 30 броя през март и септември, така че, вероятно, това сме спекулантите на бефебето

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Възможно е да си прав, но като се замисля, че акционерите над 100 броя акции са нараснали с 20 за тримесечието а аз познавам лично 4 нови, то вероятно пазара е останал извън позицията. Предполагам, че вероятните преминали 100 000 броя не са случайни хора. Но сравним ли броя на акционерите с над 100 акции с тези от преди година имаме намаление с 40. Определено пазара остана извън тази акция, въпреки, че имаше възможност и ликвидност за всички. Надявам се това "Недоверие" да подхранва цената в бъдеще.
        За мен тази граница от 100 акции е много ниска, там има хора и от масовата предполагам. Границата над 1000 акции е по-показателна за пазарните участници и фирмите около основния акционер разбира се.
        Акционери с над 1000 акции:
        2015Y - 216
        2016Y - 218
        2017Y - 191
        2018Y - 194
        2019Q1 - 175
        2019Q2 - 170
        2019Q3 - 164
        2019Y - 177

        Коментар


        • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
          Много ми е било интересно винаги - Защо хора, които нямат дадена акция, настървено я коментират и обикновено оплюват
          както и тези които я имат - всяческии да я величаят ... Лесно обяснимо

          Коментар


          • Че 20 души малко ли са, сигурно са няколко процента от търгуващите на БФБ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение

              Струва ми се, че не е точна аритметиката - има акционери, които са преминали границата от 100 000
              Възможно е да си прав, но като се замисля, че акционерите над 100 броя акции са нараснали с 20 за тримесечието а аз познавам лично 4 нови, то вероятно пазара е останал извън позицията. Предполагам, че вероятните преминали 100 000 броя не са случайни хора. Но сравним ли броя на акционерите с над 100 акции с тези от преди година имаме намаление с 40. Определено пазара остана извън тази акция, въпреки, че имаше възможност и ликвидност за всички. Надявам се това "Недоверие" да подхранва цената в бъдеще.

              Коментар


              • Много ми е било интересно винаги - Защо хора, които нямат дадена акция, настървено я коментират и обикновено оплюват

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                  Броят акции притежавани от акционери с до сто хиляди акции през последното тримесечие се е увеличил само с 15 183 броя. Потресаващо. Възможност веднъж на няколко години да не кажа десетилетие и никой не е взел. А имаше ликвидност за всеки. Лично аз очаквах повече от спекулантите.
                  Струва ми се, че не е точна аритметиката - има акционери, които са преминали границата от 100 000

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                    Наистина "гроздето" е кисело. Когато цената му стане двуцифрена тогава ще стане още по кисело. Успех.
                    П.С. Но знае ли човек, по пътя мое да ти се услади и на теб.
                    басните са хубаво нещо, но и поговорките не трябва да се забравят, като "голям залък лапни, но голяма дума не казвай"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Докато няма дЕвЕдент, все тая каква ще е цифричката - квадратче в екселска табличка. Странно как на ЕК селските печалби на ЦКБ и фибснкасъ никой няма вЕра, а на мега корумпираната молдовска система имаме 100 про доверие? Ма докато е ъп и вярата ще е топ и Мумията ще е “г-н Донев”...
                      успехЪ и дано ударите двуцифрени стойности!
                      Наистина "гроздето" е кисело. Когато цената му стане двуцифрена тогава ще стане още по кисело. Успех.
                      П.С. Но знае ли човек, по пътя мое да ти се услади и на теб.
                      Last edited by realista; 29.01.2020, 12:18.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                        Броят акции притежавани от акционери с до сто хиляди акции през последното тримесечие се е увеличил само с 15 183 броя. Потресаващо. Възможност веднъж на няколко години да не кажа десетилетие и никой не е взел. А имаше ликвидност за всеки. Лично аз очаквах повече от спекулантите.
                        Приличаш малко на Бойко Борисов, който се кара на народа, че не му харесвал магистралите и стадионите. При Холдинг Варна, който също придоби голям актив на далавера, също в Софикс, дребните участваха ли? Защо пък в далаверата на Доверие да се участва? При Варната, поне актива е видим и познат, а тук както казва Г.Г. е една екселска таблица, където всички знаят как се правят. При фондовете е друго, там парите не са техни, могат да участват, където си искат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          Броят акции притежавани от акционери с до сто хиляди акции през последното тримесечие се е увеличил само с 15 183 броя. Потресаващо. Възможност веднъж на няколко години да не кажа десетилетие и никой не е взел. А имаше ликвидност за всеки. Лично аз очаквах повече от спекулантите.
                          Тъкмо видях движенията при акционерите и съм също изненадан че дребните са купили малко. Явно се вижда че големите риби движат цената а и не случайно импулсът е толкова силен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Докато няма дЕвЕдент, все тая каква ще е цифричката - квадратче в екселска табличка. Странно как на ЕК селските печалби на ЦКБ и фибснкасъ никой няма вЕра, а на мега корумпираната молдовска система имаме 100 про доверие? Ма докато е ъп и вярата ще е топ и Мумията ще е “г-н Донев”...
                            успехЪ и дано ударите двуцифрени стойности!
                            Добре де, ами ти не се ли инвестира също при "мумията" в трейдинга.? За кратко -"най"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                              Каква ще е цифрата преди 0,15 е по-важно....другия месец
                              важен е също съзнакът пред цифрата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                                По същия начин пишеше и за гагарин, а там ситуацията още е "любо пенев". И какви са тези инвеститори? това са си спекуланти Чичо така ги нарече при поглъщането на севто-то.
                                С Гагарин не се развиха добре нещата. За съжаление не съм застрахован срещу грешки. И си плащам за това. Спрях да пиша там преди година, да не подведа някого Единственото решение си е диверсификация и за пореден път се доказва приказката за мажоритаря. Струва си завода в Пловдив, но с този собственик дето има .... утре Донев да стане собственик на Гагарин и ще ми стане топ фаворит за поскъпване 10 пъти, ама сега трудна работа.
                                Ама темата е Доверие и е доста различно Графиката го показва.

                                Коментар

                                Working...
                                X