IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
    Graham, това важи за всеки един борсов ден
    И за всяка акция
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Graham, това важи за всеки един борсов ден

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

        В момента и купувачите и продавачите имат "златна възможност".... Стига после прогнозите да им излезнат
        Ако ПФ продават ,защо да съм на амбразурата и това което става с Доверие е трети или четвърти път на масови продажби....банката е само причина за покупка а там където се намира причина за продажба плюс бъдещата криза и ще е големо въртене на малките зъбни колела........
        Казва се Рискова златна възможност зациклила на 5,50 вече няколко месеца ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

          вече, колко 5 работни дни?
          има двама българи в УС и то единият е изп. дир.
          дали може за 5 дни да се прецени какво има в банката? Според мен може би чрез бърза оценка на ЦК и на най едрите кредити. Може да се прецени и по молби за напускане ако има и очни ставки на кредитни инспектори. Дали има общо с разпродажбите в петък? Дали скоро ще има официално съобщение какво е състоянието на банката видяно от новия изп. дир.?

          как до влизането в управлението цената качваше, като българите влязоха и някой продаде

          моля експертите да ми обяснят. Може петък да е бил златна възможност за покупки?

          аз като журналист се чудя

          не е препоръка за покупко продажба на ценни книжа
          имам 1 акция
          В момента и купувачите и продавачите имат "златна възможност".... Стига после прогнозите да им излезнат
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            https://www.investor.bg/novini-i-ana...onbank-298463/
            Ето ви статия на Мариян. Ето ви хора с банкерски опит. Плюс Степич /любимеца на Грую / и Томас Хигинс.
            вече, колко 5 работни дни?
            има двама българи в УС и то единият е изп. дир.
            дали може за 5 дни да се прецени какво има в банката? Според мен може би чрез бърза оценка на ЦК и на най едрите кредити. Може да се прецени и по молби за напускане ако има и очни ставки на кредитни инспектори. Дали има общо с разпродажбите в петък? Дали скоро ще има официално съобщение какво е състоянието на банката видяно от новия изп. дир.?

            как до влизането в управлението цената качваше, като българите влязоха и някой продаде

            моля експертите да ми обяснят. Може петък да е бил златна възможност за покупки?

            аз като журналист се чудя

            не е препоръка за покупко продажба на ценни книжа
            имам 1 акция

            Коментар


            • https://www.investor.bg/novini-i-ana...onbank-298463/
              Ето ви статия на Мариян. Ето ви хора с банкерски опит. Плюс Степич /любимеца на Грую / и Томас Хигинс.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Автопилота е изключен

                Доверие Обединен Холдинг АД-София

                Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета 15:08
                „Доверие – обединен холдинг“ АД уведомява, че Изпълнителният съвет на Националната банка на Молдова реши единодушно да преустанови надзорния режим, осъществяван над BC „Moldindconbank” S.A.
                “Doverie – obedinen holding” JSC announces that the Executive Committee of the National Bank of Moldova decided unanimously to lift the early intervention regime at BC „Moldindconbank” S.A.
                браво

                супер новина
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                  Поздрави и за тази добра новина - случи се За съжаление на всички гледащи отстрани
                  "Кучетата лаят, а керванът си върви..."
                  Готиното е, че нищо друго не върви,
                  съответно позицията става притегателен център за ... лаещите

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение

                    The Executive Board of the National Bank of Moldova (NBM) decided unanimously to lift the early intervention regime at BC „Moldindconbank” S.A.

                    The decision was taken along with the approval, on 10 February 2020, of Nikolay Borissov and Penka Kratunova as members of the bank’s Management Committee.

                    Само единия ок ли е
                    Мисля, че Мариян има предвид друг Борисов
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

                      Аз имам доверие на Донев и имам много акции с Донев в управлението. Но в молдовската банка не е Донев, а някакви неизвестни, на които грам доверие нямам.

                      Изопачихте ми думите.
                      Ако Борисов, Донев и Стоев влязат в УС на Молдовската банка, влизам в Доверие с двата крака. Но трябваше да влязат в НС, за да съм спокоен. Имам някаква "може би" халюцинация) че Борисов ще поеме банката. Но не знам как ми е влязла тази халюцинация в главата. Сигурно съм си мечтал.
                      The Executive Board of the National Bank of Moldova (NBM) decided unanimously to lift the early intervention regime at BC „Moldindconbank” S.A.

                      The decision was taken along with the approval, on 10 February 2020, of Nikolay Borissov and Penka Kratunova as members of the bank’s Management Committee.

                      Само единия ок ли е
                      http://forexnews.bg

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Автопилота е изключен

                        Доверие Обединен Холдинг АД-София

                        Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета 15:08
                        „Доверие – обединен холдинг“ АД уведомява, че Изпълнителният съвет на Националната банка на Молдова реши единодушно да преустанови надзорния режим, осъществяван над BC „Moldindconbank” S.A.
                        “Doverie – obedinen holding” JSC announces that the Executive Committee of the National Bank of Moldova decided unanimously to lift the early intervention regime at BC „Moldindconbank” S.A.
                        Честито и от мен

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                          Мда, следващата е банката да ни пусне едно дивидентче
                          Батя, най-искрено ти го пожелавам - според мен вероятността за дивидент във фибанкасъту е по-голяма от някаква си молдованска банчица, а цеко сифоня ще даде дивидент на куково лято, ама ей го де, иде лятото, иде

                          Все пак, отново, най-искрено ви пожелавам да има дивидент, а още повече ви пожелавам Мумията да не оттегли подкрепата си на акцията и да я насочи в другите закъсали СО-фирмички, че ще стана вакханалия. Успех и само нагоре - Степич поне е доказал, че ги умее далаверите
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Поздрави и за тази добра новина - случи се За съжаление на всички гледащи отстрани

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                              Мда, следващата е банката да ни пусне едно дивидентче
                              Следващата е да видим как ще се отрази на отчета. А дивидент тази година не го смятам. Следващата евентуално.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Стъпка по стъпка.
                                Мда, следващата е банката да ни пусне едно дивидентче

                                Коментар

                                Working...
                                X