IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    кой избор?
    На новите шефове избрани от ДОХ.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

      111 mil market cap Успех с най-новия балон! Трейс сигурно ви завиждат, но тяхното време отмина - ред е на други Доверие отдавна надмина понятието "чиста акция". За по-младите във форума, чиста акция е тази, която се е "отделила" от дружеството и си я търгуваме без оглед на действителността, качваме си я, радваме й се, преоценяме си я, някой дори си я кешират, а други стискат до момента, в който разберем, че не е толкова чиста и пода изчезва в рамките на един ден, т.е. от 6 става 1 лев и никой не знае защо? в този момент естетсвено виновен става собственика, пазара, държавата и марсианците, но не и ние /бедните тъпаци/
      доста далече е акцията от "чистите акции на проф.каро" ...... но ако се случи нещо в молдова ще се окажеш прав ...... въпрос на риск ....... всеки сам си преценява...
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Изборът е минал.
        кой избор?
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Изборът е минал.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

            111 mil market cap Успех с най-новия балон! Трейс сигурно ви завиждат, но тяхното време отмина - ред е на други Доверие отдавна надмина понятието "чиста акция". За по-младите във форума, чиста акция е тази, която се е "отделила" от дружеството и си я търгуваме без оглед на действителността, качваме си я, радваме й се, преоценяме си я, някой дори си я кешират, а други стискат до момента, в който разберем, че не е толкова чиста и пода изчезва в рамките на един ден, т.е. от 6 става 1 лев и никой не знае защо? в този момент естетсвено виновен става собственика, пазара, държавата и марсианците, но не и ние /бедните тъпаци/
            Големи глупости си изписал колега!
            Можеше просто да кажеш "Уф как ме е яд че го изпуснах това.. Ще си взема поука и ще дебна за следваща подобна възможност"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Е карат.... Аз поне не се карам на никой за нищо. Всеки си има акъл и парите, които си има може да си харчи, както си намери за добре.
              111 mil market cap Успех с най-новия балон! Трейс сигурно ви завиждат, но тяхното време отмина - ред е на други Доверие отдавна надмина понятието "чиста акция". За по-младите във форума, чиста акция е тази, която се е "отделила" от дружеството и си я търгуваме без оглед на действителността, качваме си я, радваме й се, преоценяме си я, някой дори си я кешират, а други стискат до момента, в който разберем, че не е толкова чиста и пода изчезва в рамките на един ден, т.е. от 6 става 1 лев и никой не знае защо? в този момент естетсвено виновен става собственика, пазара, държавата и марсианците, но не и ние /бедните тъпаци/
              IM d best

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                Не знам само защо ни се карат, че не сме купили??
                Е карат.... Аз поне не се карам на никой за нищо. Всеки си има акъл и парите, които си има може да си харчи, както си намери за добре.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Стига сте си ги мерили!
                  Един е решил че съотношението риск/доходност е по-добро в ЦКБ, друг в ПИБ, трети в Доверие ...
                  Може всички да спечелят, може и всичките да изгубят, може и някои да спечелят, други да изгубят. После някои ще приказват, че борсата е много зле, а други ще казват - зле е, ама може да се печели.

                  Успех на всички на БФБ!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Греъм , заслепен ли си......?
                    Ако нещо стане в Приднестровието всичките кредити няма да струват и стотинка и цялата баМка...........щото на ФИБ струваха поне едноцифрени милиони.....
                    Надеждата е да излезете преди да се спука балона.......
                    Некой спомня ли си колко струваха в даден балонен момент КОРП , ВАСВ , ФИБ , ЦКБ , Гагарин и Булгартабак , Кремиковци и т.н.....Пътища и Мостове....АУУУУУУ!
                    Не съм заслепен. Тая банка в момента е добре, защото са спазвали едни ангажименти. Как ще се развие не знам. Дали е балон? Ще видим. Някакви неща в един момент струват много левове а друг стотинки....или обратното.Винаги е били така. Засега парите от ПИБ и ЧЕЗ, които вкарах тук се удвоиха. За следващия месец не знам какво ще стане, знам какво се наядвам да стане. За след април-май...... не мога да мисля толкова далече. Може и да не съм жив дотогава.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                      Нищо кой знае какво не трябва да става.
                      Не е като да не сме го виждали. КТБ, Лотарията и всичко с сгромолясва за един ден.
                      Не знам само защо ни се карат, че не сме купили??
                      Е карат ни се ,защото мечтаят , още един два милиона да купуват до 7 Убави мечти.....ама аз не искам да мечтая в тази насока....
                      По скоро мечтая тези с мечтите до 7 да продадат некоя и друга подценена позиция на добри цени и то ще стане скоро.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                        A тия които имат и в момента - защо не отговорят коректно на доста резонния въпрос на Груйчо вместо да дават квалификации ?
                        Аз имам акции в Доверие и съм си отговорил на въпросите, като съм поел риск. Вярно форум е, свободен, ама е хипердосадно непрекъснато някой да мрънка и сипе мненията си за акции, които няма. Или иска да има, ама цената не го устройва, фрустрира се и злобее...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Греъм , заслепен ли си......?
                          Ако нещо стане в Приднестровието всичките кредити няма да струват и стотинка и цялата баМка...........щото на ФИБ струваха поне едноцифрени милиони.....
                          Надеждата е да излезете преди да се спука балона.......
                          Некой спомня ли си колко струваха в даден балонен момент КОРП , ВАСВ , ФИБ , ЦКБ , Гагарин и Булгартабак , Кремиковци и т.н.....Пътища и Мостове....АУУУУУУ!
                          Нищо кой знае какво не трябва да става.
                          Не е като да не сме го виждали. КТБ, Лотарията и всичко с сгромолясва за един ден.
                          Не знам само защо ни се карат, че не сме купили??

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                            От Фибанкъсъ със сигурност. Честно казано ЦКБ никога не съм я проверявал.
                            Греъм , заслепен ли си......?
                            Ако нещо стане в Приднестровието всичките кредити няма да струват и стотинка и цялата баМка...........щото на ФИБ струваха поне едноцифрени милиони.....
                            Надеждата е да излезете преди да се спука балона.......
                            Некой спомня ли си колко струваха в даден балонен момент КОРП , ВАСВ , ФИБ , ЦКБ , Гагарин и Булгартабак , Кремиковци и т.н.....Пътища и Мостове....АУУУУУУ!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                              A тия които имат и в момента - защо не отговорят коректно на доста резонния въпрос на Груйчо вместо да дават квалификации ?



                              Ти лично смяташ ли че молдовската банка е по надеждна и с доста по нисък рисков профил от цкб и пиб ?
                              Защото сега доверие се търгува на около консолидирано 3 форърд ре което е почти колкото на цкб и по щедро от на пиб.
                              Човек ще рече че не последните 2, а молдованката е тази дето има шанс да е в недалечно бъдеще с ЕЦБ зад гърба си...
                              От Фибанкъсъ със сигурност. Честно казано ЦКБ никога не съм я проверявал.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                                Много ми е било интересно винаги - Защо хора, които нямат дадена акция, настървено я коментират и обикновено оплюват
                                A тия които имат и в момента - защо не отговорят коректно на доста резонния въпрос на Груйчо вместо да дават квалификации ?

                                Странно как на ЕК селските печалби на ЦКБ и фибснкасъ никой няма вЕра, а на мега корумпираната молдовска система имаме 100 про доверие?
                                Ти лично смяташ ли че молдовската банка е по надеждна и с доста по нисък рисков профил от цкб и пиб ?
                                Защото сега доверие се търгува на около консолидирано 3 форърд ре което е почти колкото на цкб и по щедро от на пиб.
                                Човек ще рече че не последните 2, а молдованката е тази дето има шанс да е в недалечно бъдеще с ЕЦБ зад гърба си...

                                Коментар

                                Working...
                                X