IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Що така бе Традер ,този който си го харесва си го харесва и вече на три пъти е имал поводи да си ги купи ,кеш в момента е ценен и има само в отрицателните на акцията...от вас на клона отпадат при всяко качване десетки...Така че ние сме донорите ...ама по нежно щото ракети колкото си искаш а да се мъчат на последната спирка да ми продават розови мечти........преди възможен обратен курс...?
    Тоз надут цепелин доверие, ще се сцепи от самосебе си в някакъв следващ момент. Напудрила неква молдованска банка некъв отчет, за да се шитне по-изгодно и всите камилчета ахкат и превъзнасят огромната й печалба. Не се сещат да погледнат, че активите са смешни спрямо активите на нашите банки ццб и пиб, а печалбата съизмерима. Тук реално ще се види какво струва поне след една две години. Сега се купуват напудрени новини. Смятат се абсолютно нереални коеф. и прочее....
    Last edited by zlatna treska; 29.02.2020, 17:36.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
      Греъм, не се хаби - колкото повече скача, толкова повече ярост ще виждаш насреща си, отсега да ти е ясно
      Що така бе Традер ,този който си го харесва си го харесва и вече на три пъти е имал поводи да си ги купи ,кеш в момента е ценен и има само в отрицателните на акцията...от вас на клона отпадат при всяко качване десетки...Така че ние сме донорите ...ама по нежно щото ракети колкото си искаш а да се мъчат на последната спирка да ми продават розови мечти........преди възможен обратен курс...?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Греъм,дано греша ама каква новина би изстреляла акцията още нагоре ...освен дивидент...?
        Примерно че чичото се откаже да разводнява картоните и съответно ре-то да скочи двойно. Ма надали....

        Коментар


        • Греъм, не се хаби - колкото повече скача, толкова повече ярост ще виждаш насреща си, отсега да ти е ясно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

            Същата новина. Някой хора ще имат време през уикенда да анализират отчета по-добре. Дивидента засега не го броя. Не мисля, че тази година ще има. Дано ме опровергаят.
            Ама ти сериозно ли? Мислиш, че ще има някой който да седне, че и да анализира тоя тюрлю гювеч? Какво беше - ризи, направи си сам, прах за пране, банка и болница :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Греъм,дано греша ама каква новина би изстреляла акцията още нагоре ...освен дивидент...?
              Същата новина. Някой хора ще имат време през уикенда да анализират отчета по-добре. Дивидента засега не го броя. Не мисля, че тази година ще има. Дано ме опровергаят.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                Нямам идея.....Другата семица ще видим....
                Греъм,дано греша ама каква новина би изстреляла акцията още нагоре ...освен дивидент...?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                  Държиш да скапеш уикенда и празниците на сумА ти хора или го правиш без да искаш?
                  Да си знаят...да са смирени и благодарни...особено тези кафеджиите от кулите...та не било 10лв а най ми било 20лв цената...имате още време да хванете движението x3.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                    Извинявам се! Тука Монти разпитваше и за ребаланса по софикса, като вкара и въпрос за Трейса, та отговора бе за него. Оакахме темата, но Монти като захапи не пуска,- а аз по виновен че отговарям!
                    Извинявам се...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                      Аз не разчитам на дивидент, поне докато не си върне заема от Софарма

                      Извинявам се! Тука Монти разпитваше и за ребаланса по софикса, като вкара и въпрос за Трейса, та отговора бе за него. Оакахме темата, но Монти като захапи не пуска,- а аз по виновен че отговарям!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                        Така е при първоначалната консолидация, която е с дата 2 декември. Оттук нататък ще се консолидират резултатите на банката за съответния период. Тоест годишно 78% от нетна печалба от около 70 млн.лв, което е над 50 млн.лв за акционерите на Доверие. И ако приемем че останалите дружества от холдинга са на нулев резултат, пак прави цена/печалба от около 2-2,5. Не вярвам че в момента има друго дружество с потенциал за подобни коефициенти на БФБ.
                        с тези "печалби" се "маскират" някои други загуби из холдинга. Ще замълча и ще ви оставя да се сърфирате из тренда Все пак и аз имам някоя книга Тук всички играчори имат/ Въпросът е, кой ще успее да освободи картофа в най-удачния момент
                        Last edited by shokova terapia; 29.02.2020, 11:19.
                        Не е препоръка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                          Така е при първоначалната консолидация, която е с дата 2 декември. Оттук нататък ще се консолидират резултатите на банката за съответния период. Тоест годишно 78% от нетна печалба от около 70 млн.лв, което е над 50 млн.лв за акционерите на Доверие. И ако приемем че останалите дружества от холдинга са на нулев резултат, пак прави цена/печалба от около 2-2,5. Не вярвам че в момента има друго дружество с потенциал за подобни коефициенти на БФБ.
                          добре де, а като ПИБ е 1.75 що не я харесвате? Тя е добре проверена, всички скелети са извадени ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение



                            жалба ли ще пускаш,- зад борда е и с +
                            по важен е колко ще развърже на ОСА за дечурлигата
                            Аз не разчитам на дивидент, поне докато не си върне заема от Софарма

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                              т.е. хартиена печалба, която в никой следващ отчет няма да съществува, ако разбирам правилно !?
                              Така е при първоначалната консолидация, която е с дата 2 декември. Оттук нататък ще се консолидират резултатите на банката за съответния период. Тоест годишно 78% от нетна печалба от около 70 млн.лв, което е над 50 млн.лв за акционерите на Доверие. И ако приемем че останалите дружества от холдинга са на нулев резултат, пак прави цена/печалба от около 2-2,5. Не вярвам че в момента има друго дружество с потенциал за подобни коефициенти на БФБ.

                              Коментар


                              • Естествено, че част от печалбата е еднократен ефект. Който иска може сам да си изчисли каква част.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X