IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Почнаха го пак.... другата седмица нова атака на 6тицата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

      Аз и Трейс харесвам но е факт че големият който помагаше се скри и цената падна със смешен оборот. Предполагам силните резултати ще ударят едно рамо за нов опит за влизане в Софикс за в бъдеще. Доверие очаквам да стане една от най големите по капитализация на фона на 69 млн лева годишна печалба а сегашният спад е добър трамплин за следващата вълна нагоре.
      Сохо, нямам навик да пиша преди да съм купил дадена акция и на дадена цена...гледам днес продавачите и по малко и по нагоре а и кОпувачи има....
      А аз май чакам долЕ на гюме напразно..... заради непремерени приказки нощем?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

        Балонирате, после разбалончвате, май го играете като муха без глава ,
        Така или иначе винаги идва време за корекция
        Прав си , играх го грешно ,но успешно......идва корекция.......рано ,късно.....

        Коментар


        • Свършиха продавачите, казАх ви
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Копуват защото два пъти някой дигна цената до 5,80 аз също взех по 500 но сега ме няма защото вече сантимента се променя на около тези цени в полза на 4,0 на първо време...
            Балонирате, после разбалончвате, май го играете като муха без глава
            Така или иначе винаги идва време за корекция

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Как пък разкри и 4-те фонда....
              Гледам разлики в някои акции...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Продават 4 ПФ.....Алианц , Доверие ,Родина и Топлина...
                Как пък разкри и 4-те фонда....
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Копуват защото два пъти някой дигна цената до 5,80 аз също взех по 500 но сега ме няма защото вече сантимента се променя на около тези цени в полза на 4,0 на първо време...
                  Копуват ли куповат...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                    Е това са пакетите на едно ПФ които са на превършване най вероятно. Взеха си акциите от Експат и ги разпродават до дупка. А съвпадна и с отлагането на ЕРМ2 с няколко месеца.
                    Продават 4 ПФ.....Алианц , Доверие ,Родина и Топлина...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Ще видим ,бъдещетото ще покаже ,предполагам че някъде има голям пакет който на тези цени над 4,4 не им се купува и сега около 3+ може да мине , но това важи за цялата борса имам чувството че във всяка всяка позиция чака пакет за продажба.....а желаещи няма.
                      Е това са пакетите на едно ПФ които са на превършване най вероятно. Взеха си акциите от Експат и ги разпродават до дупка. А съвпадна и с отлагането на ЕРМ2 с няколко месеца.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                        Аз и Трейс харесвам но е факт че големият който помагаше се скри и цената падна със смешен оборот. Предполагам силните резултати ще ударят едно рамо за нов опит за влизане в Софикс за в бъдеще. Доверие очаквам да стане една от най големите по капитализация на фона на 69 млн лева годишна печалба а сегашният спад е добър трамплин за следващата вълна нагоре.
                        Ще видим ,бъдещетото ще покаже ,предполагам че някъде има голям пакет който на тези цени над 4,4 не им се купува и сега около 3+ може да мине , но това важи за цялата борса имам чувството че във всяка всяка позиция чака пакет за продажба.....а желаещи няма.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Това пишеш като фен на Доверие а не като реалист на борсата....НалЕ!
                          Трасе се издъни със Своге и оттам я подпетика ,но ако пак повтори резултатите от преди няколко месеца и има сериозен дивидент ще се обърне цената ..Да не забравяме ,че ако не ме лъже паметта Трасе има обратно изкупуване .А това за Софикс нищо не се знае ...Конкурентите не са цъфнали .....
                          А Доверие вече е направило върха , оттук нататък ще се крепи цената и сънищата от розови ще станат в апокалиптични ....Докога ли ?
                          Тези акции от Неохим продадени днес....бяха мой от 15 лв .......,като доказателство за ползата от ниски покупки..
                          Имах поръчка за Трасе но не се изпълни ако падне пак ще влеза защото смятам че шанса на трасе да стане 5+ е към 70-80% процента а Доверие 10% е 10-20%....до една година
                          Аз и Трейс харесвам но е факт че големият който помагаше се скри и цената падна със смешен оборот. Предполагам силните резултати ще ударят едно рамо за нов опит за влизане в Софикс за в бъдеще. Доверие очаквам да стане една от най големите по капитализация на фона на 69 млн лева годишна печалба а сегашният спад е добър трамплин за следващата вълна нагоре.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                            Има голяма разлика спрямо Трейс където някой голям свали подкрепата след неуспеха да влезе в Софикс. Тук въпрос на време да се оберат продавачите и да поемем към нов връх. Доверие си е най перспективната компания на БФБ!
                            Това пишеш като фен на Доверие а не като реалист на борсата....НалЕ!
                            Трасе се издъни със Своге и оттам я подпетиха ,но ако пак повтори резултатите от преди няколко месеца и има сериозен дивидент ще се обърне цената ..Да не забравяме ,че ако не ме лъже паметта Трасе има обратно изкупуване . А това за Софикс нищо не се знае ...Конкурентите не са цъфнали .....
                            А Доверие вече е направило върха , оттук нататък ще се крепи цената и сънищата от розови ще станат в апокалиптични ....Докога ли ?
                            Тези акции от Неохим продадени днес....бяха мой от 15 лв .......,като доказателство за ползата от ниски покупки..
                            Имах поръчка за Трасе но не се изпълни ако падне пак ще влеза защото смятам че шанса на трасе да стане 5+ е към 70-80%, а Доверие 10 лв е 10-20%....до една година
                            Last edited by Монти; 20.02.2020, 19:57.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Вториуя път брах голям страх и ги метнах на 5,70 ,575...
                              Не искам да позная като Трасе преди 10 дни ,онова 3,00 -3,30......
                              Мислех да пиша 4,50-4,80 ама още утре може да сме на тези нива......та реших да дам повече време да премислите колко действително струва направи си сам на лизинг ,без оскъпяване......
                              Сантимента си заминава а дребните остават без кеш като взимат всеки пакет който им се предлага навсякъде, Това вече някога Виждали ли сме го ? ......А после?
                              Има голяма разлика спрямо Трейс където някой голям свали подкрепата след неуспеха да влезе в Софикс. Тук въпрос на време да се оберат продавачите и да поемем към нов връх. Доверие си е най перспективната компания на БФБ!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                                Защо взе като чакаш 4 на първо време?
                                Вториуя път брах голям страх и ги метнах на 5,70 ,575...
                                Не искам да позная като Трасе преди 10 дни ,онова 3,00 -3,30......
                                Мислех да пиша 4,50-4,80 ама още утре може да сме на тези нива......та реших да дам повече време да премислите колко действително струва направи си сам на лизинг ,без оскъпяване......
                                Сантимента си заминава а дребните остават без кеш като взимат всеки пакет който им се предлага навсякъде, Това вече някога Виждали ли сме го ? ......А после?

                                Коментар

                                Working...
                                X