IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не знам кой продава, но Молдибанк си прави добра печалба всеки месец. Аз съм в режим Акумулейт пък ще видим

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

      докато поименно се отчитате кой е продал и кое е купил - все такава мъка ще е ...
      Нека правят ликвиднос ората.
      Щом са решили, един по един в индианска нишка да излизат и пукат балоня

      Коментар


      • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

        Ти ли продаде?
        докато поименно се отчитате кой е продал и кое е купил - все такава мъка ще е ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

          Чичовото, всяка година с ненормалното си поведение ми прави по 10-20 к загуба... мин година със Софарма раздава акции не знам какво ли още не прави ... около 10 к... сега тук както е тръгнало 15-20 к .... после защо бягат от бфб... ами ще бягат....
          Ти ли продаде?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
            Този шит продължава да спихва. Отива, където му е мястото. Много хора си мислеха, че ще станат милионери тук. Easy money един вид.
            Чичовото, всяка година с ненормалното си поведение ми прави по 10-20 к загуба... мин година със Софарма раздава акции не знам какво ли още не прави ... около 10 к... сега тук както е тръгнало 15-20 к .... после защо бягат от бфб... ами ще бягат....

            Коментар


            • Този шит продължава да спихва. Отива, където му е мястото. Много хора си мислеха, че ще станат милионери тук. Easy money един вид.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                Да! Не вярвах че Огнян Донев си позволява търговия с вътрешна информация, но изглужда че и той го е направил..
                "Донев инв. холдинг" продава от вторник до четвъртък, натискайки цената от 3,62 до 3,30 за да купи 20 000 броя по 3,20 в петък.
                Ех Батя, как може да не повярваш на тези неща. Та чичо не го практикува от вчера Вече два три пъти вземам от тези заигравки и мислех да ви пиша, че го е подкарал пак като спекулант, ама в последния момент се отказах, за да не огорча излишно някой нов смелчак
                bez preporyka

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                  Ами какво да ти кажа Здравко? Не си много далеч от истината. Аз също постепено стигам до този извод - тук няма в какво да се инвестира. Наскоро, след бомбата с Бобокови, седнах с молив и калкулатор и направих един бърз преглед на 15-те компании включени във водещия ни индекс, т.нар. "blue chips" на борсата ни (колкото и комично да звучи този жаргон когато иде реч за БФБ). Е ми като махнем свързаните с Чичо Оги, с тимаджиите, мултинационалния "холдинг" на Бобоковите и още няколко други "холдинги" (то това е вече мръсна дума в БГ), то не остана почти нищо. За мен 75% от този индекс са компании, в които нямам и грам доверие, други 10-15 са на ръба и още 10-15% горе-долу. За какво да говорим тогава? Айде да не разводняваме темата за "Доверие ОХ", но големият проблем на борсата ни е че ЛИПСВА ДОВЕРИЕ и липсват качествени бизнеси от реалната икономика, в които такива като мен, които не са толкова спекулативно настроени да инвестират и да забравят. С 1-2 изключения, и то с "няколко на ум" липсват такива компании. Не ми се пише просто. Преди малко слушах интервюто на Ники Василев за БНР. Истината е, че вече дори Македония ни надминава по пазарна капитализация на борсата си, а Румъния с която доскоро ни бе срам да се сравняваме отдавна ни е изпреварила във всяко едно отношение. Това е положението!
                  Новия Управител ,ще я оправи борсата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Чичо Манчо, а остана ли някой, който да не е за зачертаване ? То няма в какво да се инвестира ! Освен да се прехвърлим на черешовата борса !
                    Ами какво да ти кажа Здравко? Не си много далеч от истината. Аз също постепено стигам до този извод - тук няма в какво да се инвестира. Наскоро, след бомбата с Бобокови, седнах с молив и калкулатор и направих един бърз преглед на 15-те компании включени във водещия ни индекс, т.нар. "blue chips" на борсата ни (колкото и комично да звучи този жаргон когато иде реч за БФБ). Е ми като махнем свързаните с Чичо Оги, с тимаджиите, мултинационалния "холдинг" на Бобоковите и още няколко други "холдинги" (то това е вече мръсна дума в БГ), то не остана почти нищо. За мен 75% от този индекс са компании, в които нямам и грам доверие, други 10-15 са на ръба и още 10-15% горе-долу. За какво да говорим тогава? Айде да не разводняваме темата за "Доверие ОХ", но големият проблем на борсата ни е че ЛИПСВА ДОВЕРИЕ и липсват качествени бизнеси от реалната икономика, в които такива като мен, които не са толкова спекулативно настроени да инвестират и да забравят. С 1-2 изключения, и то с "няколко на ум" липсват такива компании. Не ми се пише просто. Преди малко слушах интервюто на Ники Василев за БНР. Истината е, че вече дори Македония ни надминава по пазарна капитализация на борсата си, а Румъния с която доскоро ни бе срам да се сравняваме отдавна ни е изпреварила във всяко едно отношение. Това е положението!
                    Vanitas vanitatum...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Чичо Манчо, а остана ли някой, който да не е за зачертаване ? То няма в какво да се инвестира ! Освен да се прехвърлим на черешовата борса !
                      Не е към мен въпроса, но мога да дам идея - устрем холдинг. Не съм чел нито едно лошо мнение за тях.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                        Е тоя някой беше друга негова фирма - или Телсо или някоя друга, защото продавача пак беше през Бенчмарк. От единия джоб в другия на ниска цена - не знам дали целта е да смъкнат цената заради увеличението или си преструкурират пакетите по фирмите....
                        Telso не е негова фирма а на Венцислав Стоев.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                          Задраскал съм го отдавна чичо Оги, с дебелия, черен маркер... барабар с всичките му дружества. Прекалено ГОЛЯМ ИГРАЧ е за малката ни борсичка.
                          Чичо Манчо, а остана ли някой, който да не е за зачертаване ? То няма в какво да се инвестира ! Освен да се прехвърлим на черешовата борса !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                            Нали направи същото със Софарма? Тогава знаеше, че Пъпката ще продава на пазар и се нареди най отдолу. Сега е знаел, че някой ще продаде цяла тава с кюфтета и айде пак.
                            Е тоя някой беше друга негова фирма - или Телсо или някоя друга, защото продавача пак беше през Бенчмарк. От единия джоб в другия на ниска цена - не знам дали целта е да смъкнат цената заради увеличението или си преструкурират пакетите по фирмите....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                              Да! Не вярвах че Огнян Донев си позволява търговия с вътрешна информация, но изглужда че и той го е направил..
                              "Донев инв. холдинг" продава от вторник до четвъртък, натискайки цената от 3,62 до 3,30 за да купи 20 000 броя по 3,20 в петък.
                              Нали направи същото със Софарма? Тогава знаеше, че Пъпката ще продава на пазар и се нареди най отдолу. Сега е знаел, че някой ще продаде цяла тава с кюфтета и айде пак.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                                Човек като вижда, че някой продава на 3,60, може да го последва в продажбите и да чака и той по-ниска цена. Не че нещо, но преди години като договорихте пакета на Хим на 1,10 не направихте ли същото с Каролци ? Не казахте дни преди сделката, че ще има по-ниска цена, нали. А ние пазарувахме "на скъпото"
                                Ако са продавали преди това, същото е. Неприятното е, че и отчета няма да е добър, но има оправдание за това - всеки знае, че е криза.

                                Коментар

                                Working...
                                X