IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

    Xaxaxa. Разправяй го на тия, купили на 7лв. Да ги успокоиш Как да си купиш банка на 8ми септември 44та. Евала момци
    Ще видим, може и те да са на далавера. Борсата е бягане на дълги разстояния.

    Коментар


    • аз съм готов

      Вече си попълних регистрационната бланка за 5 юни и зададох 5 въпроса


      Моля, задайте до 5 въпроса към домакините:

      към ДОХ: Ще има ли увеличение на капитала на ДОХ, кога и с какъв размер?

      Към ДОХ: Каква е икономическата ситуация в Молдова във връзка с икономическата криза породена от коронавируса?

      Към ДОХ: Колко от кредитите са разсрочени поради кризата и има ли ръст в забавата „над 30 дни“, защото е рано да питаме за „забава над 180 дни“?

      Към Софарма Трейдинг: Какъв процент от продажбите Ви са на лекарства и каква на козметика, медицинска апаратура и други основни раздели? Какви са тенденциите в различните раздели от 13 март насам?

      Към Софарма Трейдинг: Докога ще се хвалите с неконсолидираните резултати в три съобщения (ежемесечно) и отчет на три месеца, а консолидираните, които са с 50% по-слаби ще ги пускате само в отчет (тримесечно). Не мислите ли, че това може да обърка някой инвеститор?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

        Кисело е гроздето
        Xaxaxa. Разправяй го на тия, купили на 7лв. Да ги успокоиш Как да си купиш банка на 8ми септември 44та. Евала момци

        Коментар


        • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
          https://www.bloombergtv.bg/novini-ot...ite-na-imotite

          "ЕЦБ: Банките могат да отчетат значителни загуби, има рискове за цените на имотите
          Значително по-големият дълг, по-слабата рентабилност на банките и нестабилността на пазара ще продължат да хвърлят сянка върху региона"

          И това за еврозоната. Смятайте какво ще се случи на пасива, който си купихте в измислената страна Молдова
          Кисело е гроздето

          Коментар


          • https://www.bloombergtv.bg/novini-ot...ite-na-imotite

            "ЕЦБ: Банките могат да отчетат значителни загуби, има рискове за цените на имотите
            Значително по-големият дълг, по-слабата рентабилност на банките и нестабилността на пазара ще продължат да хвърлят сянка върху региона"

            И това за еврозоната. Смятайте какво ще се случи на пасива, който си купихте в измислената страна Молдова

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

              Погледни първо ев/ебитда и тогава докладвай кой се е объркАл...
              Отделно виж и кой расте по добре.

              За чайките се съгласих че са цепелина на дирижаблите, ама не забравяй и за пилците в челната тройка.

              ПС сори за офтопика, не е в темата, ама ме подразниха леко разни чичови зомбита..
              ОбърАл си се и омотАл.
              Дай да видим какво си смятал за ебитда, нагледно какъв плондер е Спиди спрямо Доверие
              Спиди са го надули заради очакването за прословутата сделка по 8 ебитда
              Last edited by malkia Muk; 23.05.2020, 11:17.
              търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Скептичен съм че ще намерят добра цена при криза най вече за имотите а относно банката там ще играят европейските правила ....никакви дивиденти поне тази година...?Така че се връщаме отначало...банките си отиват да да живее ЦБ...?
                Това не е работа за един ден. Важна е посоката. Но се опитай да си представиш как биха изглеждали отчетите без дреболиите и с няколко дивидента от Молдова към България. Ясно е, че за два месеца няма да стане, но аз не съм за толкова тук.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                  Чета какво сте писали последните дни и в главата ми изникват въпроси. Не разбирам защо трябва да противопоставяме Спиди на Доверие. Не може ли и двете да са добри компании? От друга страна от както г-н Груев си купи Спиди съм леко притеснен. Дали не бъркам някъде? За сега не виждам проблеми, но за всеки случай леко намалих дребните си бройки. Определено притесненията на Малкият Мук не ме безпокоят. Изглеждат ми като повърхностни математически опити без задълбочаване зад същността. По отношение на Доверие е ясно, че ще бъдат засегнати от вируса. Но въпроса е какво от това е в цената. А за мен тя е доста по-ниска от стойността зад нея. Да не забравяме, че ще има живот и след вируса. Тогава ще остане втората по големина банка в Молдова и камара други активи. Мен зора не ми е банката, тя е най-хубавото в холдинга. Притеснява ме липсата на фокус. Има една камара излишни активи и дребни бизнесчета, които само губят време а могат да се осребрят за много пари. Много ми се иска да се продадат недвижими имоти, текстил, шивашки, вино, перилни препарати и строителство. Няколко дивидента от молдовската банка, продажба на излишни активи и ще погледнете на холдинга по съвсем друг начин. Та такива размисли ми се въртят. Имам акции в Доверие.
                  Скептичен съм че ще намерят добра цена при криза най вече за имотите а относно банката там ще играят европейските правила ....никакви дивиденти поне тази година...?Така че се връщаме отначало...банките си отиват да да живее ЦБ...?

                  Коментар


                  • Чета какво сте писали последните дни и в главата ми изникват въпроси. Не разбирам защо трябва да противопоставяме Спиди на Доверие. Не може ли и двете да са добри компании? От друга страна от както г-н Груев си купи Спиди съм леко притеснен. Дали не бъркам някъде? За сега не виждам проблеми, но за всеки случай леко намалих дребните си бройки. Определено притесненията на Малкият Мук не ме безпокоят. Изглеждат ми като повърхностни математически опити без задълбочаване зад същността. По отношение на Доверие е ясно, че ще бъдат засегнати от вируса. Но въпроса е какво от това е в цената. А за мен тя е доста по-ниска от стойността зад нея. Да не забравяме, че ще има живот и след вируса. Тогава ще остане втората по големина банка в Молдова и камара други активи. Мен зора не ми е банката, тя е най-хубавото в холдинга. Притеснява ме липсата на фокус. Има една камара излишни активи и дребни бизнесчета, които само губят време а могат да се осребрят за много пари. Много ми се иска да се продадат недвижими имоти, текстил, шивашки, вино, перилни препарати и строителство. Няколко дивидента от молдовската банка, продажба на излишни активи и ще погледнете на холдинга по съвсем друг начин. Та такива размисли ми се въртят. Имам акции в Доверие.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                      Погледни първо ев/ебитда и тогава докладвай кой се е объркАл...
                      Отделно виж и кой расте по добре.

                      За чайките се съгласих че са цепелина на дирижаблите, ама не забравяй и за пилците в челната тройка.

                      ПС сори за офтопика, не е в темата, ама ме подразниха леко разни чичови зомбита..
                      Не съм от групата НАЙ ,но като отсеем непазарните ЕУБГ и х. Варна , Фармата е най устойчива и перспективна на сегашната ситуация,трасе ако не се смени управлението и ги подпукат за некачествено изпълнение...и радиаторчетата ако не закъсат зимата..

                      това Доверие ,Банки ,туристи и разни машиностроители ги пиши бегали

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

                        ОбъркАл си се. По днешни цени трейдинга е 176 ми. А Дирижабъла спиди пикира в небето на 283 мил. Както казахме и над Хима, Е няма такъв плондер като Спиди, след Чайкафарма разбира се. Чайката е номер едно а Спидито е номер 2, всичко друго са митове и легенди.
                        Погледни първо ев/ебитда и тогава докладвай кой се е объркАл...
                        Отделно виж и кой расте по добре.

                        За чайките се съгласих че са цепелина на дирижаблите, ама не забравяй и за пилците в челната тройка.

                        ПС сори за офтопика, не е в темата, ама ме подразниха леко разни чичови зомбита..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                          Сектата, НАЙ е за джобчето си, то и баба знае да си търгува собствените хартии.....
                          Като е по по най велик защо основния му картон е на 15г дъно ?

                          А като стана дума за балоняци чичовия диструбутор е най големия такъв на борсата, по дирижаблест е и от спиди. Да не говорим и спрямо един подобен дето държа оттатък локвата със същия пазарен дял като трейдинга, поне двойно по евтин е на мултипъли.
                          ОбъркАл си се. По днешни цени трейдинга е 176 ми. А Дирижабъла спиди пикира в небето на 283 мил. Както казахме и над Хима, Е няма такъв плондер като Спиди, след Чайкафарма разбира се. Чайката е номер едно а Спидито е номер 2, всичко друго са митове и легенди.
                          търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение
                            ТВсеки който има акции тук е наясно, че е най-успелия и успяващ мажо по ръст на инвестиции си на бфб и затова сме го предпочели пред някакви новоизлюпени балоняци, Видели сме файдата от набалончени компанийки още през 2007, мерси няма нужда.
                            Сектата, НАЙ е за джобчето си, то и баба знае да си търгува собствените хартии.....
                            Като е по по най велик защо основния му картон е на 15г дъно ?

                            А като стана дума за балоняци чичовия диструбутор е най големия такъв на борсата, по дирижаблест е и от спиди. Да не говорим и спрямо един подобен дето държа оттатък локвата със същия пазарен дял като трейдинга, поне двойно по евтин е на мултипъли.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                              Любопитна новина от Молдова, една модерна и развита държава: https://btvnovinite.bg/svetut/moldov...nzkrpy6YuIC66c
                              Абе колега, ти от Марс ли падаш? Ако падаше от там поне щеше да имаш извинение, за това, че не знаеш. Но я си отвори Фейса /ако имаш/ и ще се убедиш, че всяка трета публикация е за това. Това не е измислено от молдовците и тяхната църква. Ако се интересуваш от новините по света ще разбереш, че на много места по света хора протестират срещу задължителните ваксини и 5G мрежите. Но от тролене не ти остава време да се осведомиш. Опасенията на църквите по света са съвсем основателни. За теб сигурно и джендър идеологията е средновековна глупост.

                              Коментар


                              • Темата не беше Спиди а Доверие. Играй си, където си поискаш, Въздържам се от съвети. Ама ти и при мумията се завъртя и при евереста, Незнам и защо е тази жлъч срещу Донев, Всеки който има акции тук е наясно, че е най-успелия и успяващ мажо по ръст на инвестиции си на бфб и затова сме го предпочели пред някакви новоизлюпени балоняци, Видели сме файдата от набалончени компанийки още през 2007, мерси няма нужда. В момента само Чайкафарма високонабалончените - са по-як дирижабъл от спиди. А и всяко сравнение на спиди с нещо друго става абсурдно. Стой си при спидито и като не те кефят мумии и еверести не им се бутай неадекватно в темите.
                                търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                                Коментар

                                Working...
                                X