IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мда.. Аз си удвоих позицията тук, пък да видим. Оптимист съм, гледам към двуцифрените числа, ама този оптимизъм дали ще се реализира...Дано!

    Коментар


    • Печалбата си върви...

      https://www.micb.md/activitatea-financiara-en/

      Коментар


      • Gross Domestic Product in the Republic of Moldova in the first quarter 2020

        The National Bureau of Statistics informs that, in the first quarter of 2020 the Gross Domestic Product on gross series totaled 43685 million lei current market prices, increasing - in real terms - by 0,9% compared to the first quarter of 2019. On the seasonally adjusted series, Gross Domestic Product increased by 1,2% compared to the first quarter of 2019 and with 0,5% - compared to the fourth quarter of 2019.

        Излиза, че първото тримесечие имат растеж на БВП. Интересно ми е второто как ще е! Те са земеделска икономика, доколкото имам идея и може да се окаже, че вирусът не ги е засегнал особено. Нямат туризъм, ако изнасят храна е за Русия и Румъния предимно. Да видим.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

          Чакай сега,дивидент от банката към дъщерята на Доверие далеч не означава такъв към инвеститорите в Доверие.......не мисля скоро време от тази посока ще дойде нещо към нас
          Извинявам се - явно не съм се изразил добре!
          Чичо О ясно каза, че скоро ДОХ дивидент няма да изплаща - говоря за кеш от банката към холдинга. Това за мен ще е достатъчно положителен факт!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Благодаря за мненията!
            Явно банката се подреди добре от новите стопани и въпреки че Финтех компаниите завземат мощно паазарен дял, то в близките 7--10 години, мисля че търговските банки ще са все още незаобиколим фактор. Дали 2021г. или 2022г., ЦБ на Молдова все ще разреши дивидент, след като се успокои че всичко се управлява добре - г-н Донев каза, че не е имало проблем за дивидент с другите вече продадени банки.
            От тази година стартираха и промени и нова концепция и при Брико!

            Дано тръгнат нещата, а цената - тя си е като декември
            Чакай сега,дивидент от банката към дъщерята на Доверие далеч не означава такъв към инвеститорите в Доверие.......не мисля скоро време от тази посока ще дойде нещо към нас

            Коментар


            • Благодаря за мненията!
              Явно банката се подреди добре от новите стопани и въпреки че Финтех компаниите завземат мощно паазарен дял, то в близките 7--10 години, мисля че търговските банки ще са все още незаобиколим фактор. Дали 2021г. или 2022г., ЦБ на Молдова все ще разреши дивидент, след като се успокои че всичко се управлява добре - г-н Донев каза, че не е имало проблем за дивидент с другите вече продадени банки.
              От тази година стартираха и промени и нова концепция и при Брико!

              Дано тръгнат нещата, а цената - тя си е като декември

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                Интересно е кой взе 3-те %?

                Намирисва ми на нов играч и по атера... и тук там

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  Интересно е кой взе 3-те %?
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • http://x3news.com/download/?id=477951

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                      Аз друго не мога да разбера. Защо тая банка се коментира в темата за ДОХ, а не в темата за Софарма, след като парите за покупката не са на ДОХ а от Софарма, или по точно парите са на други кредитори на Софарма, защото и тя има кредити. Тя е част от матрюшка, част от друго дружество на ДОХ, димек защо си мислите, че е на ДОХ? Докато ДОХ не си плати кредита за покупката на банката, докато банката не е ДИРЕКТНО ДЪЩЕРНО на ДОХ, тя във всеки момент може да се озове където си искат. Върнете си кредите, тогава претендирайте за тая банка. А то още не е ясно, колко струва тя въобще и каква е целта - може да с цел като КТб.

                      ОВЧОТО СИ ОСТАВА ОВЧО!
                      Я виж какво става със заема от Софарма, научи кой кога е собственик на нещо и кога не е .... а дотогава не блей като овца.....Овчото си е овчо, да.... Само блеее...
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Аз друго не мога да разбера. Защо тая банка се коментира в темата за ДОХ, а не в темата за Софарма, след като парите за покупката не са на ДОХ а от Софарма, или по точно парите са на други кредитори на Софарма, защото и тя има кредити. Тя е част от матрюшка, част от друго дружество на ДОХ, димек защо си мислите, че е на ДОХ? Докато ДОХ не си плати кредита за покупката на банката, докато банката не е ДИРЕКТНО ДЪЩЕРНО на ДОХ, тя във всеки момент може да се озове където си искат. Върнете си кредите, тогава претендирайте за тая банка. А то още не е ясно, колко струва тя въобще и каква е целта - може да с цел като КТб.

                        ОВЧОТО СИ ОСТАВА ОВЧО!

                        Коментар


                        • Когато банката вземе да снася дивидентче, ако изобщо го направи, тогава ще си говорим, засега имаме само екселски редчета - ако искате такива - кеф ви фибанкасъту, кеф ви цекасето. Дотогава тази банка е като фабрика, купена на 08.09.1944 - може и да има за внуците, ма за теб ще е е един голям бай хой. Апропо, бае ви степич, ако не е изкукал вече, че стана на години, и не го гепнат пак нещо за корупция, имаше навика да раздава дивиденти в райфайзен интернешънъл, ама там беше звезда, а тук е просто бачкерче, тип жирардели във фибанксъту. А и България не е Австрия
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Според мен пазара ще осъзнае и оцени доста по - добре банката в портфейла на ДОХ, когато започнат да влизат дивидентите от нея.. Тогава ще имаме пак едно +100-тина % рали тук
                            Това е основното дали банката ще пуска дивиденти към холдинга или ще си рекапитализира пе4албата година след година уж да отговори на легални изисквания бла бла . Имаме примери тук банки с големи пе4алби и никога дивиденти освен една фалирала

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Добро утро!
                              Коментари за резултатите на банката пуснати в Х3?
                              Дори и в разгара на коронакриза банката може да докара по над лев и нещо на акция тази година. Банката е поизчистена, мениджмънта който назначиха е добър. Лошото, е че пазара няма да оцени подобаващо и тук ще сме средносрочни ако не и дългосрочни
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Според мен пазара ще осъзнае и оцени доста по - добре банката в портфейла на ДОХ, когато започнат да влизат дивидентите от нея.. Тогава ще имаме пак едно +100-тина % рали тук

                                Коментар

                                Working...
                                X