IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение

    По-скоро 21М (държат само 77% от банката).
    Мисля,ч е точно съм се изразил - банката има печалба от 27,3 млн лв., а да от тях на холдинга се полагат в пропорцията, която сте посочил. Както и да е какво става - нима пазара казва, че това е Синергон холдинг? Нито ПФ Доверие, нито НН са задържали дяловете получени от ЕТФ-а на Експат!!! Явно ние малките пропускаме нещо, което големите виждат или май по-скоро тия ПФ съвсем изперкаха!!!

    п.п. имам 100бр. - след като с години от храста на Сфарм не хванах заек, да видим тук какво ще хвана
    Last edited by tony1975; 23.10.2020, 19:42.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

      За мен доверие е брутално подценено.. но хубавото е, че всеки момент ще потегли
      според мен това ще стане с първия дивидент от Молдова. Ама ще отплесне тогава яко...
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

        Значи трябва да се възползваме . Според мен проблемът е, че много са се увъртяли в дългове тук, трейдинга, фармата и т.н. Ако нещата се поотвържат, тоест да се намали задлъжнялоста, ще видим други числа...
        За мен доверие е брутално подценено.. но хубавото е, че всеки момент ще потегли

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          До 30.09. има 27.3млн лв печалба за банката, но някой продължава да продава при 60млн кап на холдинга!
          Значи трябва да се възползваме . Според мен проблемът е, че много са се увъртяли в дългове тук, трейдинга, фармата и това притеснява инвеститорите /ако на БФБ въобще има такива/. Ако нещата се поотвържат, тоест да се намали задлъжнялоста, ще видим други числа... Пожелавам им успех на Доверие и на трейдинга. Дано правят печалби и да се издължат. тогава всички /цялото БФБ/ ще живнем.
          Last edited by 15%; 23.10.2020, 19:29.
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            До 30.09. има 27.3млн лв печалба за банката, но някой продължава да продава при 60млн кап на холдинга!
            По-скоро 21М (държат само 77% от банката).
            http://forexnews.bg

            Коментар


            • До 30.09. има 27.3млн лв печалба за банката, но някой продължава да продава при 60млн кап на холдинга!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                Абе ти като се ушиеш в химчета, ихлбл, пиб, доверие, еврохолд, монбат или разни индексни шитни, чакай да биеш инфлацията, Ще я биеш ама познай - наобратно, хаха
                И после как ще кешираш за да раздаваш пенсии? Пак наобратно и инфлацията остана недостижима
                Прав си за това. Излиза, че по-важният въпрос е защо са ни въобще подобни фондове? Те не инвестират парите ни в български бизнес, а купуват дцк, с приходите от които държавата ни плаща пенсии.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                  Инфлационният риск, според мен, е най-големия за пф-тата. Може и да бият инфлацията с инвестиции, които нямат нищо общо с инфлацията с българия, но това не е системен подход, а хаотичен. Ето, представи си, че ти имаш задача да биеш инфлацията в хондурас, в какво ще инвестираш - в местни компании или в немски?
                  Абе ти като се ушиеш в химчета, ихлбл, пиб, доверие, еврохолд, монбат или разни индексни шитни, чакай да биеш инфлацията, Ще я биеш ама познай - наобратно, хаха
                  И после как ще кешираш за да раздаваш пенсии? Пак наобратно и инфлацията остана недостижима

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                    Какъв е проблема, ако са избрали добри активи в Германия, с тях да бият инфлацията в България?
                    Нямат задължително връзка.
                    Шкембе войводата да се напъне и издаде указ да не инвестират в Германия.
                    Инфлационният риск, според мен, е най-големия за пф-тата. Може и да бият инфлацията с инвестиции, които нямат нищо общо с инфлацията с българия, но това не е системен подход, а хаотичен. Ето, представи си, че ти имаш задача да биеш инфлацията в хондурас, в какво ще инвестираш - в местни компании или в немски?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                      ПФ-тата да продължават да изнасят нашите пари в чужбина и да бягат от нашата борса. Ако искат да бият инфлацията в бг, няма как да стане като инвестират в германия например.
                      Какъв е проблема, ако са избрали добри активи в Германия, с тях да бият инфлацията в България?
                      Нямат задължително връзка.
                      Шкембе войводата да се напъне и издаде указ да не инвестират в Германия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Тия продажници от родните ПФ не ни трябват като акционери тук! Вижте Алтерко колко добре се развива като компания и акция, когато няма подобни ненужни паразити в акционерната си структура!
                        Дръжте го това доверие, да не пада, без родните ИП, хаха
                        А за Алтеркото не се знае дали не се помпи, докато цъфнат новите акции

                        Коментар


                        • Тия продажници от родните ПФ не ни трябват като акционери тук! Вижте Алтерко колко добре се развива като компания и акция, когато няма подобни ненужни паразити в акционерната си структура!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                            ПФ-тата да продължават да изнасят нашите пари в чужбина и да бягат от нашата борса. Ако искат да бият инфлацията в бг, няма как да стане като инвестират в германия например.
                            Видимо е че сами режат клона на който седят и се чудят как да ни убедят в положителната си микроскопична доходност. А се видя 2016 как само с няколко милиона могат да подпалят БФБ и логично да уживят пазара и да реализират видима доходност за клиентите и критиците си!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                              ПФ искат обещание за дивидент от Доверие или от банката към Доверие?
                              ПФ-тата да продължават да изнасят нашите пари в чужбина и да бягат от нашата борса. Ако искат да бият инфлацията в бг, няма как да стане като инвестират в германия например.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                                ПФ искат обещание за дивидент от Доверие или от банката към Доверие?
                                мисля, че напоследък за да запишат някъде това е една от обсъжданите теми - нямам инфо за разговори с ДОХ

                                Коментар

                                Working...
                                X