IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В сравнение с ЦКБ печалбата е около два пъти повече, а капитализацията е два пъти по ниска.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

      Привет и от мен.Аз също съм на влака.С тази хубава печалба на банката дали е необходимо изобщо увеличение.......от друга страна чичо доста разпродаде и вероятно се готви за такова при което да възтанови дела си.
      Опитах се да Ви пиша, но ми дава грешка.

      п.п. Инвестора да го вземат тоя Славчо от ХелпКарма да им оправи форума, че аман от батаци!!!
      Last edited by tony1975; 09.11.2020, 10:45.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

        Привет, след тази здравна криза, едва ли плановете на някоя компания ще останат без промяна... Ръководтството имаше такива намерения преди година, какво ще решат през 2021 ще видим - аз се качих на влакчето, пък да видим къде ще ме отведе компания с 60млн кап и 35-40млн конс. печалба
        Привет и от мен.Аз също съм на влака.С тази хубава печалба на банката дали е необходимо изобщо увеличение.......от друга страна чичо доста разпродаде и вероятно се готви за такова при което да възтанови дела си.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

          А това сигурно ли е?
          Привет, след тази здравна криза, едва ли плановете на някоя компания ще останат без промяна... Ръководтството имаше такива намерения преди година, какво ще решат през 2021 ще видим - аз се качих на влакчето, пък да видим къде ще ме отведе компания с 60млн кап и 35-40млн конс. печалба

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

            защо да е късно?
            Ще има увеличения на капитала - за всички ще има
            А това сигурно ли е?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

              Който се интересува знае какво да прави.. когато тръгне акцията ще бъде късно.
              защо да е късно?
              Ще има увеличения на капитала - за всички ще има

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Не че пазара го интересува, но все пак ще оставя тук това:

                ВА[/URL]
                Който се интересува знае какво да прави.. когато тръгне акцията ще бъде късно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Не че пазара го интересува, но все пак ще оставя тук това:

                  Молдиндконбанк следва възходяща тенденция в резултатите си
                  „Доверие – обединен холдинг“ АД уведомява , че към на трето тримесечие дъщерното дружество B.C. Moldindconbank S.A. продължава да следва възходяща тенденция във финансовите си резултати.
                  Оперативната печалба на банката достига 49,7 млн. лева, а отчетената нетната печалба е в размер на 28 млн. лева.
                  Приходите от дейността достигат близо 80 млн. лева., като ръста спрямо миналия месец е с 10 млн. лева.
                  Банката затвърждава втората си позиция в банковата система на Молдова с пазарен дял от близо 21%, като отново е лидер по операции с банкови карти.
                  Качеството на кредитния портфейл е много добро, като не се наблюдава ръст в просрочени и необслужени кредити в условията на икономическа криза.
                  Банката не показва отклонения от заложените цели в бизнес плана и очакванията са за добра финансова година в условията на COVID-19 кризата.
                  КЛЮЧОВИ РЕЗУЛТАТИ НА MOLDINDCONBANK МОЛДОВА


                  Много добри показатели и динамика. Икономическата обстановка ще се затегне до лятото на 2021г, но управлението ще се справи. Очаквам в края на 2022г да отчетем резултати на съвсем друго по-високо ниво. Със сигурност приходите от такси и комисионни ще нарастват доста бързо, лихвите само с ръста на портфейла.

                  Коментар


                  • Не че пазара го интересува, но все пак ще оставя тук това:

                    Молдиндконбанк следва възходяща тенденция в резултатите си
                    „Доверие – обединен холдинг“ АД уведомява , че към на трето тримесечие дъщерното дружество B.C. Moldindconbank S.A. продължава да следва възходяща тенденция във финансовите си резултати.
                    Оперативната печалба на банката достига 49,7 млн. лева, а отчетената нетната печалба е в размер на 28 млн. лева.
                    Приходите от дейността достигат близо 80 млн. лева., като ръста спрямо миналия месец е с 10 млн. лева.
                    Банката затвърждава втората си позиция в банковата система на Молдова с пазарен дял от близо 21%, като отново е лидер по операции с банкови карти.
                    Качеството на кредитния портфейл е много добро, като не се наблюдава ръст в просрочени и необслужени кредити в условията на икономическа криза.
                    Банката не показва отклонения от заложените цели в бизнес плана и очакванията са за добра финансова година в условията на COVID-19 кризата.
                    КЛЮЧОВИ РЕЗУЛТАТИ НА MOLDINDCONBANK МОЛДОВА



                    Last edited by tony1975; 07.11.2020, 18:52.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Мигел Разгледай мнение
                      Заемите ръстът с 30 мил. , но финансовите разходи ръстът с малко спрямо миналата година. Може би, са много изгодни лихвите по новите спрямо старите кредити. Фин разходи 2019г /2020 495/596
                      Ръстовете ръстът!

                      Коментар


                      • В Пловдив магазините Бриколаж са ребрандирани и отвориха с нова концепция. Отзивите са положителни, съдейки по коментари в мрежата.
                        Last edited by tony1975; 29.10.2020, 17:53.

                        Коментар


                        • Ръстът на печалбата на годишна база за тримесечието в неконс. отчет е около 35 % по мои изчисления. Доволно в условия на продължаваща криза.

                          Коментар


                          • Заемите ръстът с 30 мил. , но финансовите разходи ръстът с малко спрямо миналата година. Може би, са много изгодни лихвите по новите спрямо старите кредити. Фин разходи 2019г /2020 495/596
                            _______________________________
                            Щедро сееш, едро жънеш.

                            Коментар


                            • Същото се беше случило и с Индустриален холдинг предната криза. Бяха сериозно в дългове предната криза когато удари и ги хвана по без гащи, че плуват в дълбоките води. Спасиха се по чудо, с 4-5 увеличения на капитала. Чак сега вече изглеждат по-спокойно. Но тук не виждам спасение. Батака е голям. Още се чудя на етусиазма февруари на 7 л. и ПЕ 2.

                              Коментар


                              • Не това е учебникарски пример какво е да те хванат, че плуваш без гащи в морето, когато се отдръпне водата.

                                Коментар

                                Working...
                                X