IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    Здравейте - печалбица към края на Ноември, днес са пуснали данните на сайта на банката.
    Благодаря много, значи съм влезнал точно навреме. Успех за държателите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

      ох..нов съм тук ... не разбирам това кодово число?
      Здравейте - печалбица към края на Ноември, днес са пуснали данните на сайта на банката.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        35,8млн. лв.
        ох..нов съм тук ... не разбирам това кодово число?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

          2021 говорих с него, споко!
          Не си говорил, той ми каза

          Коментар


          • 35,8млн. лв.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Добри думи за ДОХ от управителя на НБМ. Остава да подкрепи думите си и с жест - разрешавайки скоро да потекат дивиденти към България
              2021 говорих с него, споко!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                NBM Governor: Bulgarian shareholders of Moldindconbank are reliable investors

                https://unimedia.info/ro/news/728aa4...incredere.html
                Добри думи за ДОХ от управителя на НБМ. Остава да подкрепи думите си и с жест - разрешавайки скоро да потекат дивиденти към България

                Коментар


                • NBM Governor: Bulgarian shareholders of Moldindconbank are reliable investors

                  https://unimedia.info/ro/news/728aa4...incredere.html

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Интересно как и от къде получавате информация кой пакет кога свършва, или звездите и боба ви го показват това ?
                    Нека го кажем така:

                    Ако аз имам да продавам няколко стотин хиляди акции и целта ми не е да съборя цената, а да търся по-високо ниво за изход, какво според теб правя? Звъня на брокера си и му казвам нуждата си. Той има два варианта:
                    1 - Ако имат нужда и възможност да ми предложат цена.
                    2 - Ако нямат възможност, да звъннат на техни по- активни клиенти и да се опитат да съберат купувачи за пакета.
                    И при двата варианта всички са доволни и не се получава срив, както би станало поради слабата ликвидност на борсата.
                    Тук няма изтичане на вътрешна информация, защото аз нямам идея кой ще ми купи акциите, а обратната страна кой съм аз. Още повече, че големите пакети се предлагат на няколко посредника и така дори няма как да си сигурен за реалната големина на пакета.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                      Пакетът приключи днес. Взех "само" 3000.... нещо се прецака работата и го взеха други играчи. Да им е честито! Първата разпродажба преди пакета беше през СИС. Интересно е кой продава оттам и дали са били само тия 10т.....
                      Интересно как и от къде получавате информация кой пакет кога свършва, или звездите и боба ви го показват това ?

                      Коментар


                      • Пакетът приключи днес. Взех "само" 3000.... нещо се прецака работата и го взеха други играчи. Да им е честито! Първата разпродажба преди пакета беше през СИС. Интересно е кой продава оттам и дали са били само тия 10т.....
                        Last edited by mapadona; 14.12.2020, 19:11.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                          Мда, и аз имам покупки от два ИП. Еми така е, добри хора сме, помагаме на всеки който иска да излезе.. Пък накрая дали ще бъдем възнаградени за добрината си, ще видим..
                          Мойте покупки при предишни сделки също бяха от 2 - карол и бенчмарк.
                          ps, a сега видях, че още по-предишни е имало и от елана.
                          Last edited by precakanoto; 14.12.2020, 18:53.

                          Коментар


                          • С днешните ми покупки, ДОХ пак излезе на първо място в портфейла.. Че с това връщане в цената и ралито при Алтерко, младото жребче напористо беше изскочило едни гърди напред
                            Last edited by Батя; 14.12.2020, 18:15.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Q35 Разгледай мнение

                              Дали продавача е само един - имам сделки от два посредника на 3.11 лв. ?
                              Мда, и аз имам покупки от два ИП. Еми така е, добри хора сме, помагаме на всеки който иска да излезе.. Пък накрая дали ще бъдем възнаградени за добрината си, ще видим..

                              Коментар


                              • Поприбраха ни ентусиазма Ще видим!

                                Коментар

                                Working...
                                X