IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


    Щом си толкова вещ по увеличението, -според теб кое ще е водещото в случая;- цената на правата или
    емисионната цена
    Не казвам, че съм вещ, просто разсъждавам на база пазара. Иначе смятам, че ще има голям интерес за свободните права, но в крайна сметка Оги ще ги вземе всички на аукциона, просто няма да допусне друг с повече от 5% в дружеството.... което лесно може да се случи с няколко млн. лв.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

      Защото ще е 3.30 + цената на правата

      Щом си толкова вещ по увеличението, -според теб кое ще е водещото в случая;- цената на правата или
      емисионната цена

      Коментар


      • Може да ми се смеете, може да не стане утре, а след време, а може и да не стане, но гледам към 15 лв. Не е препоръка, имам акции, като последните ги взех над 3,40...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

          Дано сте прав за продавача!

          п.п. и само от любопитство - защо пълните сега, а не изчакате цената на увеличението?
          Защото ще е 3.30 + цената на правата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

            Дано сте прав за продавача!

            п.п. и само от любопитство - защо пълните сега, а не изчакате цената на увеличението?
            Истината май, е че никой нищо не знае.Който смята, че увеличението ще е над тази цена пълни сега,останалите се ослушват.
            Last edited by спекуланта; 11.12.2020, 23:16.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
              Мисля, че около 3.10 ще мине и останалата част от пакета. Повечето знаем кой е продавача и горе-долу колко акции остават. Мисля, че следващата седмица ще приключи. Увеличението мисля, че ше бъде на 3.30. Донев продава над тази цена и купува по-ниско. Мен играта тук ме устройва. Имам да пълня още и чакам 3.10. Таргет в края на 2021г. над 5 лв. Приятен уикенд и наздраве!
              Щот много знаеш само глупости говориш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                Мисля, че около 3.10 ще мине и останалата част от пакета. Повечето знаем кой е продавача и горе-долу колко акции остават. Мисля, че следващата седмица ще приключи. Увеличението мисля, че ше бъде на 3.30. Донев продава над тази цена и купува по-ниско. Мен играта тук ме устройва. Имам да пълня още и чакам 3.10. Таргет в края на 2021г. над 5 лв. Приятен уикенд и наздраве!
                Дано сте прав за продавача!

                п.п. и само от любопитство - защо пълните сега, а не изчакате цената на увеличението?
                Last edited by tony1975; 11.12.2020, 22:26.

                Коментар


                • Мисля, че около 3.10 ще мине и останалата част от пакета. Повечето знаем кой е продавача и горе-долу колко акции остават. Мисля, че следващата седмица ще приключи. Увеличението мисля, че ше бъде на 3.30. Донев продава над тази цена и купува по-ниско. Мен играта тук ме устройва. Имам да пълня още и чакам 3.10. Таргет в края на 2021г. над 5 лв. Приятен уикенд и наздраве!

                  Коментар


                  • Въобще не ме притеснява продавача, щом не е мажо всичко ще си дойде на място в един момент

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                      Всички е точно. Виж инвестицията на Софарма в Беларус, сещай се за инвестицията през ДОверие в Молдова ... Финансовите приходи и разходи през деветте месеца на 2020 г. най-съществено се изменят в резултат на регистрираната нетна загуба от курсови разлики по заеми в чуждестранна валута и договори за лизинг с 5,4 млн. лв., която основно е вследствие на обезценката на белоруската рубла и ефекта й върху дълговата експозиция в евро и долари на компаниите от Групата в Беларус.

                      https://www.investor.bg/novini-i-ana...chieto-316993/

                      п.п Защо му е на О. Донев Банка в Молдова ?

                      Поздрави
                      Като го кажеш толкова директно, никой нищо не разбира, но ако го кажеш по-тайнствено, като нещо от сорта, че със сделката вероятно ще си отвори нови врати, тогава всеки ще го разбере

                      Коментар


                      • Всички е точно. Виж инвестицията на Софарма в Беларус, сещай се за инвестицията през ДОверие в Молдова ... Финансовите приходи и разходи през деветте месеца на 2020 г. най-съществено се изменят в резултат на регистрираната нетна загуба от курсови разлики по заеми в чуждестранна валута и договори за лизинг с 5,4 млн. лв., която основно е вследствие на обезценката на белоруската рубла и ефекта й върху дълговата експозиция в евро и долари на компаниите от Групата в Беларус.

                        https://www.investor.bg/novini-i-ana...chieto-316993/

                        п.п Защо му е на О. Донев Банка в Молдова ?

                        Поздрави

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                          ами да - или е изгубил доверие, или е намерил някаква по-добра алтернатива
                          Или знае нещо повече от всички ни.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение

                            Не е добре щом и добре познатите съфорумци губят доверие в Доверие ...
                            ами да - или е изгубил доверие, или е намерил някаква по-добра алтернатива

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dimitracis Разгледай мнение

                              Тони продавача от последните два дни е добре познат съфорумец
                              Не е добре щом и добре познатите съфорумци губят доверие в Доверие ...
                              http://forexnews.bg

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                ДИХ, казват - не сме ние!


                                Доверие Обединен Холдинг АД-София Друга нерегулирана информация 16:10
                                Уведомление от Донев инвестмънтс холдинг АД по чл. 19 на Регламент (ЕС) № 596/2014 на Европейския Парламент и на Съвета от 16 април 2014 г.
                                Прикачени файлове: Уведомление
                                Тони продавача от последните два дни е добре познат съфорумец

                                Коментар

                                Working...
                                X