IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Не се съмнявай! Със сигурност няма да видим такъв и това е правилното решение за компанията и акционерите й съответно. Има си задължения за обслужване и те са приоритет.
    Предпочитам дружеството да следва приоритетите си, да се развива и управлява добре, което да ни донесе по 3-4 лв. капиталова печалба на акция тази година, отколкото да вземем по 30-40 ст. дивидент и да си прецакаме компанията!
    На същото мнение съм поне докато се покрият задълженията.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

      Да уточня, че не съм се изразил съвсем ясно - говоря за дивидент от банката към холдинга. За дивидент от холдинга към акционерите се съмнявам да видим тази година.
      Не се съмнявай! Със сигурност няма да видим такъв и това е правилното решение за компанията и акционерите й съответно. Има си задължения за обслужване и те са приоритет.
      Предпочитам дружеството да следва приоритетите си, да се развива и управлява добре, което да ни донесе по 3-4 лв. капиталова печалба на акция тази година, отколкото да вземем по 30-40 ст. дивидент и да си прецакаме компанията!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

        Да уточня, че не съм се изразил съвсем ясно - говоря за дивидент от банката към холдинга. За дивидент от холдинга към акционерите се съмнявам да видим тази година.
        Да не забравяме че между банката и Доверие има още едно междинно ниво, така че потенциален дивидент от Доверие може да забави повече от очакваното.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение
          Трябва първо да се реши за банката, а после и на общото събрание в доверие. Може да е нужно повече време
          Да уточня, че не съм се изразил съвсем ясно - говоря за дивидент от банката към холдинга. За дивидент от холдинга към акционерите се съмнявам да видим тази година.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
            На мен увеличението ми е загадка. Дивидент от банката предполагам ще видим тази година.
            Трябва първо да се реши за банката, а после и на общото събрание в доверие. Може да е нужно повече време
            търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

            Коментар


            • На мен увеличението ми е загадка. Дивидент от банката предполагам ще видим тази година.

              Коментар


              • От вчерашната търговия съдя, че някой се опитва с малки бройки да задържи увеличението на цената. Не знам, кой/кои упорито купува, но си мисля, че следващите месеци ще видим интересна игра по позицията, особено, ако имаме дивидентни новини от Молдова.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                  Играта става доста интересна тук. На ход е Оги - да видим какво ще измисли след 15ти
                  Здравейте, без да имам някакво инфо тук - мисля че играта още не е почнала
                  Дано някой сподели инфо от ОСА!
                  Last edited by tony1975; 09.01.2021, 08:28.

                  Коментар


                  • Играта става доста интересна тук. На ход е Оги - да видим какво ще измисли след 15ти

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                      Каръка спечели 300к за един месец и е с 5м портфейл....та лекинко с коментарчетата....да не изглеждаш като балък?!
                      Много мъка има на БФБ Този дето визирам е истински карък Излезе на загуба от Доверие и в момента е на загуба в Алтерко / също хим, цкб, пиб и т.н юнака го познавам около милка му беше портфейла В момента загубата му е около 200к от тъпотии.
                      Last edited by al4en; 08.01.2021, 21:18.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                        ти ли си каръка? Да не си крипто-фараон? Имай предвид, че това е до време, ако не кешираш
                        Звънни в посредника си и попитай кой кой е...сладур

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                          Каръка спечели 300к за един месец и е с 5м портфейл....та лекинко с коментарчетата....да не изглеждаш като балък?!
                          ти ли си каръка? Да не си крипто-фараон? Имай предвид, че това е до време, ако не кешираш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                            Тук имаше един карък, но той продаде преди няколко седмици Къде влезе с акции все щета Да му мислят тези от Лашперко
                            Каръка спечели 300к за един месец и е с 5м портфейл....та лекинко с коментарчетата....да не изглеждаш като балък?!

                            Коментар


                            • Продължава възходящата тенденция. Браво.

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X