IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Думите на Хари и Г-н Груев ме радват, защото ги възприемам като потвърждение че тренда е още в началото си. Според мен на върха ще ги е срам да се обадят и ще са по-тихи от всякога. Лично аз им пожелавам успех с техните инвестиции. Всяка печалба на тази борса е радостно събитие и не виждам защо трябва да завиждаме на другите. Нали с известно закъснение част от тези печалби ще се прехвърлят и на други позиции.
    Тия герои се изявяват като спасители на обикновените и невинни начинаещи инвеститори, които ние от богопомазаната секта нагло заблуждаваме
    Засега се справят страхотно! Който им е повярвал е бил успешно спасен от едни бързи 90% доходност при Алтерко и близо 50% при ДОХ

    Хвала на таквизи самаряни!

    Коментар


    • Иначе аз се включих по повод натякваната лъжа за ПЕ2. Цената на акцията не ме вълнува.

      Коментар


      • За какво да ви завиждаме? Че изхарчихте парите на пенсионните и другите фондове, които никога няма да излязат на печалба от тези си глупости и тук и при Лешперко, тези наляти над 20 милиона по двете позиции няма да се върнат никога. Затова ли да завиждаме? Пускат ги в класациите и после обират бида, няма нищо за завиждане, грешно похарчени пари. Просто да си знаете, че не всички ядат доматите с колците, имат мляко по устата или там както се вика, че не всеки ви вярва да си знаете.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение



          П.П.С. Що няма такова самонадъхване в Мунчо на Батя - качи си акцията 50% от дъното, както и тук, ма ни дума, ни вопъл, ни стон - има си фундамент и толкова, няма нужда от излишно надъхване
          Отговорът на този въпрос (ако наистина те интересува) ще намериш в последната анкета пусната от BigBear. случаят на монбат е показателен
          Иначе не си прав за оценката на монбат - и той е оценен от форума и профитата в десетте топ.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение



            П.П.С. Що няма такова самонадъхване в Мунчо на Батя - качи си акцията 50% от дъното, както и тук, ма ни дума, ни вопъл, ни стон - има си фундамент и толкова, няма нужда от излишно надъхване
            Мунчо акция ли е? Ако да, сподели моля те коя е, че не я знам.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Думите на Хари и Г-н Груев ме радват, защото ги възприемам като потвърждение че тренда е още в началото си. Според мен на върха ще ги е срам да се обадят и ще са по-тихи от всякога. Лично аз им пожелавам успех с техните инвестиции. Всяка печалба на тази борса е радостно събитие и не виждам защо трябва да завиждаме на другите. Нали с известно закъснение част от тези печалби ще се прехвърлят и на други позиции.

              Коментар


              • Помнете ми думата, Веднъж излезли пари в посока такава територия, каквато е - няма никога връщане. Там си остават, перат се и т.н. Може да сменят локацията, но никога нема да се върнат в Б-я.

                Коментар


                • Лешперко, Доверие. Едно и също. На едното ни лъжат, че имало някакви печалби от някаква си територия, със закони и всичко в пъти по-зле от Б-я, излезни пари, никаква гаранция или индикация, че нещо някога ще влезе оттам, другото пък че имало рестежни продажби, които са още по-малко сигурни.
                  Пак казвам, борса на която това са топ звездите, не може да бъде унищожена. Истински потрес, как е възможно това да са топ позиции.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Гледай Алтерко, сещай се за ДОХ /това за след увеличението/. Та нали това "страшно" увечиление подтискаше цената толкова дълго около 3 лв. при които акцията се търгува на Р/Е 2
                    Това просто беше един огромен пазарен дефект, който ме изумяваше колко дълго се задържа. Но вместо да се тюхкам, просто го използвах да увелича значително експозицията си!
                    Tъй, тъй, оставил съм ви да се вихрите безкритично, ма това вашето вече е самонадъхване и трябва да се включа - ти за фибанкасъ кажи, как ти беше номер едно у портмонето и как това увеличение на 5 лева толкова дълго я подтискаше на 3 лева, за да може, хооооп, да полети като Фтичка на леФ и осемдесет - та гледайте фибанкасъту, сещайте се за тук, все пак за банаксъ говорим, а не за гаражна фирмичка, дето препродава крушки и релета и играе в комбина с някои хора-вътрешняри! И да си го кажем честно - фибанкасъту (и тук Хариту е прав, въпреки дивотиите му) е в много по-добро здраве и много по-мониторирана от някаква си банкасъ у раздирана от проблеми (включително териториални в Приднестровието) бивша Бг и после Влашка провинция с БВП, дето я има наполовината на обсласт София-град, я няма.

                    П.С. А и всеки, дето е фен на холивудските блокбастъри, знае, че вторият филм на поредицата е "Мумията се завръща"

                    П.П.С. Що няма такова самонадъхване в Мунчо на Батя - качи си акцията 50% от дъното, както и тук, ма ни дума, ни вопъл, ни стон - има си фундамент и толкова, няма нужда от излишно надъхване
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      Сегашното изстрелване на пружината го наблюдаваме именно заради възпиращия ефект от това увеличение. Мисля че пазара осъзнава че мажо няма интерес това да се случи на ниска цена и да вкарва съдружници евтино за да лапнат огромни печалби наготово, без да са минали през страданието което изстрадахме почти година досегашните акционери.
                      +
                      Почти така си стана при Алтерко.
                      Дълго време там цената се мъчеше между 3-4 лв, докато не мина възпиращото увеличение и дойде ефекта на освободената пружина.
                      Е тук играчите по-рано отиграват увличението, имайки отчасти предвид и алтерковия случай. Все пак ръстовите дружества с евентуално по-голям потенциал в цена не са прекалено много, привличат погледите, а и борсовата им история е поучителна за участниците.
                      Освен това Доверие беше оценено в две независими анкети на първо място, както на играчите, така и от профитата - може и това да е дало допълнителна сигурност за покупки

                      ps. Сори, не видях предходния ти пост, казващ на практика същото. Вероятно сме писали по едно и също време, но аз се забавих повече
                      Last edited by precakanoto; 12.01.2021, 13:55.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                        По интересно ще е каква ще бъде цената след увеличението. Дали няма да започне там от където падна? Без препоръки.
                        Гледай Алтерко, сещай се за ДОХ /това за след увеличението/. Та нали това "страшно" увечиление подтискаше цената толкова дълго около 3 лв. при които акцията се търгува на Р/Е 2
                        Това просто беше един огромен пазарен дефект, който ме изумяваше колко дълго се задържа. Но вместо да се тюхкам, просто го използвах да увелича значително експозицията си!

                        Коментар


                        • По интересно ще е каква ще бъде цената след увеличението. Дали няма да започне там от където падна? Без препоръки.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                            Сега следващото, което трябва да се случи покрай ръстовете на Доверие и Алтерко е да повлекат крак след тях и останалите компании
                            Кои точно останали? Гледам, гледам нема останали. С тези двете до голяма степен се изчерпва БФБ ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                              Тотално невярно.Сравняваш една торба въздух /биткойн,патките/, с една торба злато.
                              бе една акция да струва като един биткойни или един хдпат преди делението на акциите, пък няма значение, дали има стойност в компанията...цена да има

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                Това със сигурност е така, време е и фондовете да се събудят и да не гледат само навън ! .
                                Фондовете няма как да инвестират освен ако мажо не им продаде. Тук пакетите извън мажо (Софарма, Телекомплект, Телсо и др.свързани) са твърде малко. Пенсионните фондове вече са твърде големи, за да се борят да инвестират няколко стотин хиляди, които евентуално ритейла ще им продаде. Може някой друг инвестиционнен фонд да се пробва, но както се вижда няма кой да продава. Другия начин тук да влязат по-големи играчи е мажо да си продаде правата при увеличението, но и това се съмнявам да стане. Според мен неговата идея е да направи увеличение на ниска цена и да разводни всички мъртви души, така че при бъдещи дивидентни плащания да се блокират по-малко средства за дивиденти към някакви хора, които никога няма да си ги потърсят. Според мен, без значение на цената на увеличението, ще има интересен аукцион за правата на мъртвите души.

                                Коментар

                                Working...
                                X