IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
    Добре, добре! Доверие внася януарска, новогодишна свежест на пазара. Имам големи очаквания за тази акция. Не само поради голямата подцененост, която считам, че акцията има, но и поради това, че според мен/без да е препоръка/, предстои да се развихри голям бичи пазар през следващите месеци в световен мащаб.
    От твоята уста в божиите уши !

    Коментар


    • Добре, добре! Доверие внася януарска, новогодишна свежест на пазара. Имам големи очаквания за тази акция. Не само поради голямата подцененост, която считам, че акцията има, но и поради това, че според мен/без да е препоръка/, предстои да се развихри голям бичи пазар през следващите месеци в световен мащаб.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Търговията ми напомня тази от преди месец само че с 1 лв. нагоре. Хайде Февруари пак така.. търговийка на 5,20-5,40 .. после Март.. и до края на годината сме изпълнили плана
        Това лято....щяло да бъде много горещо!

        Коментар


        • Пакета, който мина го приемам за добър сигнал за предстоящото ОСА и както личи ракетата май се готви за следващо излитане след кратка почивка. Успях да допълня още малко на 4.2 и за сега ще "лапам мухи" и ще наблюдавам мача. Успех на търпеливите и без препоръки.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Търговията ми напомня тази от преди месец само че с 1 лв. нагоре. Хайде Февруари пак така.. търговийка на 5,20-5,40 .. после Март.. и до края на годината сме изпълнили плана
            Нека чуем новините от ОСА

            Коментар


            • Търговията ми напомня тази от преди месец само че с 1 лв. нагоре. Хайде Февруари пак така.. търговийка на 5,20-5,40 .. после Март.. и до края на годината сме изпълнили плана

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                Ясно, Доверие юнайтед.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                  Ами тогава защо DOV, като е Trust. Значи трябва TUH
                  https://doverie.bg/en/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    United
                    Ами тогава защо DOV, като е Trust. Значи трябва TUH
                    Дай да спрем да пишем един след друг, че госпожата полудява и почва да ни вижда като един
                    Last edited by top; 13.01.2021, 14:44.

                    Коментар


                    • Как сте сектанти на 4 лв. не ни искат, а на 7 ще се избиват да ни купуват

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                        Въобще не трябва да присъства буквата "U", понеже я няма в името на доверие обединен холдинг, или аз се бъркам нещо. По-добре DOVE
                        United

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

                          едното от предложенията е DUH
                          другите са DUHL и DOVU
                          Въобще не трябва да присъства буквата "U", понеже я няма в името на доверие обединен холдинг, или аз се бъркам нещо. По-добре DOVE

                          Коментар


                          • По темата Молдова :

                            https://www.banker.bg/sviat/read/raz...ovniia-darknet

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                              Хаха, като казвате KPMG и Дакс веднага се сещаме за Wirecard. Банката в Молдова е било изгодно да има печалби, когато се продава, държавата я "точи" с данъци
                              Аз пък за кпмг и ктб, готини одитори са те.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                                Това звучи добре само че все пак говорим за БфБ а не за Дакс .Да не стане само като при Ски Банката
                                Хаха, като казвате KPMG и Дакс веднага се сещаме за Wirecard. Банката в Молдова е било изгодно да има печалби, когато се продава, държавата я "точи" с данъци

                                Коментар

                                Working...
                                X