IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пакета, който мина го приемам за добър сигнал за предстоящото ОСА и както личи ракетата май се готви за следващо излитане след кратка почивка. Успях да допълня още малко на 4.2 и за сега ще "лапам мухи" и ще наблюдавам мача. Успех на търпеливите и без препоръки.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Търговията ми напомня тази от преди месец само че с 1 лв. нагоре. Хайде Февруари пак така.. търговийка на 5,20-5,40 .. после Март.. и до края на годината сме изпълнили плана
      Нека чуем новините от ОСА

      Коментар


      • Търговията ми напомня тази от преди месец само че с 1 лв. нагоре. Хайде Февруари пак така.. търговийка на 5,20-5,40 .. после Март.. и до края на годината сме изпълнили плана

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
          Ясно, Доверие юнайтед.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

            Ами тогава защо DOV, като е Trust. Значи трябва TUH
            https://doverie.bg/en/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              United
              Ами тогава защо DOV, като е Trust. Значи трябва TUH
              Дай да спрем да пишем един след друг, че госпожата полудява и почва да ни вижда като един
              Last edited by top; 13.01.2021, 14:44.

              Коментар


              • Как сте сектанти на 4 лв. не ни искат, а на 7 ще се избиват да ни купуват

                Коментар


                • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                  Въобще не трябва да присъства буквата "U", понеже я няма в името на доверие обединен холдинг, или аз се бъркам нещо. По-добре DOVE
                  United

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

                    едното от предложенията е DUH
                    другите са DUHL и DOVU
                    Въобще не трябва да присъства буквата "U", понеже я няма в името на доверие обединен холдинг, или аз се бъркам нещо. По-добре DOVE

                    Коментар


                    • По темата Молдова :

                      https://www.banker.bg/sviat/read/raz...ovniia-darknet

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                        Хаха, като казвате KPMG и Дакс веднага се сещаме за Wirecard. Банката в Молдова е било изгодно да има печалби, когато се продава, държавата я "точи" с данъци
                        Аз пък за кпмг и ктб, готини одитори са те.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                          Това звучи добре само че все пак говорим за БфБ а не за Дакс .Да не стане само като при Ски Банката
                          Хаха, като казвате KPMG и Дакс веднага се сещаме за Wirecard. Банката в Молдова е било изгодно да има печалби, когато се продава, държавата я "точи" с данъци

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                            Това звучи добре само че все пак говорим за БфБ а не за Дакс .Да не стане само като при Ски Банката
                            Само дето печалбата на Ски Банката пада с - 70%, а тук расте 4 пъти, което ме навежда на мисълта, че ще стане като Алтерко, че може и да го задмине. Но трябва да има слезли от ракетата, че да направят място на други да полетят. Успех.
                            Last edited by realista; 13.01.2021, 09:10.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                              Ти би ли оставил пазара да определи колко ти струва бизнеса....отиваш при KPMG. и казваш колко реално ми струва бизнеса?
                              и като ти кажат минимум 10лв ти отиваш и правиш увеличение и каниш всички ПФ с десет процента отстъпка иначе не би било честно спрямо собствениятти труд и разбирания,,светоусещания. Дори.
                              Това звучи добре само че все пак говорим за БфБ а не за Дакс .Да не стане само като при Ски Банката

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                                При пазарна цена увеличението не бърка никого
                                Ти би ли оставил пазара да определи колко ти струва бизнеса....отиваш при KPMG. и казваш колко реално ми струва бизнеса?
                                и като ти кажат минимум 10лв ти отиваш и правиш увеличение и каниш всички ПФ с десет процента отстъпка иначе не би било честно спрямо собствениятти труд и разбирания,,светоусещания. Дори.

                                Коментар

                                Working...
                                X