IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

    Цената на първата банка инвестиционна не зависи от средната на батя. Ако много те интересува колко му е средния, явно имаш непазарни подбуди.
    Оф, теб веднъж ще те похваля и ти задължително държиш да се изтаковаш на метеното - притчата за жабата и скорпиона важи с пълна сила в случая. Жив и здрав - каже нещо и за балоняка, че удари 75 кинта днес, а елките на видните математици тракаха за под 50 и тъпият Грую нищо не разбираше с неговата прогноза за 72-80 кинта преди 6 месеца...
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Mи нали е форум бе, Батя, или викаш да г направим затворена фейсбук група и да се пише само за правоверните акции Супер, дано е така и си много успешен - искрено ти го желая. Аз лично не вярвам на чичака за нито една негова акция, колкото и на хартия да изглеждат перЕспективни (помня как "партнорЕте" викаха на 4,29 как требе да се купува, че после наставал един живо, като се разкарат ромите, че само си викам дано), а и ако трябва да съм честен, предпочитам пиб пред някакви измисленяци в Молдова. Апропо, като рекох пиб - ако позволиш и още един въпрос - колко ти е средна при фибанкасъту
      Цената на първата банка инвестиционна не зависи от средната на батя. Ако много те интересува колко му е средния, явно имаш непазарни подбуди.

      Коментар


      • Mи нали е форум бе, Батя, или викаш да г направим затворена фейсбук група и да се пише само за правоверните акции Супер, дано е така и си много успешен - искрено ти го желая. Аз лично не вярвам на чичака за нито една негова акция, колкото и на хартия да изглеждат перЕспективни (помня как "партнорЕте" викаха на 4,29 как требе да се купува, че после наставал един живо, като се разкарат ромите, че само си викам дано), а и ако трябва да съм честен, предпочитам пиб пред някакви измисленяци в Молдова. Апропо, като рекох пиб - ако позволиш и още един въпрос - колко ти е средна при фибанкасъту
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Без да искам да ви се меся в спора с мечката утешителка, но от писанията ти разбирам, че щом средната ти цена е 2,84, то си проспал цялото движение над 3 лева и не си продал, което пък крайно не кореспондира с титлата ти на "професионален инвеститор". Ама ти си знаеш де, аз знам за теб, че купуваш на дъно и продаваш на връх абсолютно всяка една акция, даже и тези, дето не съществуват
          Преди 2 г. средната ми беше 88 ст. , от тогава много пъти съм продавал частично и купувал за ново допълване, затова и сегашната е толкова. Но теб не знам точно какво толкова те сърби, че като кученце бягаш след мен по всяка тема и скимтиш злобничко. Гледай си твоята игра и инвестиции, нито ти давам акъл, нито ти търся, като видях че няма смисъл!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Отчета е без изненади. Който може да смята, на база консолидирания за 9-месечието и ежемесечните отчети на Молдибанк, лесно можеше да си предвиди и годишната консолидирана печалба.
            Относно печалбата няма изненади. Единственото, което е смущаващо е, че при преизчисляването в лева, общия всеобхватен доход е отрицателен. Това беше и един от рисковете, които някой беше коментирал и тук във форума. Да се надяваме, че догодина посоката ще е обратна.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Без да искам да ви се меся в спора с мечката утешителка, но от писанията ти разбирам, че щом средната ти цена е 2,84, то си проспал цялото движение над 3 лева и не си продал, което пък крайно не кореспондира с титлата ти на "професионален инвеститор". Ама ти си знаеш де, аз знам за теб, че купуваш на дъно и продаваш на връх абсолютно всяка една акция, даже и тези, дето не съществуват
              Ма моля те, тея все пак съществуват още като акция...
              баси кво нещо е живота, Вирее кат троскот дори при най-гоуемия избушеняк

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя

                Хаха, какво да боли бе мишле, като средната ми е 2,84 и акцията е номер 1 в портфейла ми!?
                Тебе те сърби че си я пропуснал
                Защо ли си губя времето с тролчета. Марш в игнор листа!
                Без да искам да ви се меся в спора с мечката утешителка, но от писанията ти разбирам, че щом средната ти цена е 2,84, то си проспал цялото движение над 3 лева и не си продал, което пък крайно не кореспондира с титлата ти на "професионален инвеститор". Ама ти си знаеш де, аз знам за теб, че купуваш на дъно и продаваш на връх абсолютно всяка една акция, даже и тези, дето не съществуват
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                  Рано още
                  Моооже. Ноooo... так пoдумал так и сделал
                  Я всегда буду твоим поводом напиться.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

                    Махнах ги още януари щом станаха на 4,60. За какво се занимавате с тях не знам
                    вленаАме в мечия период, Кеш исT кинга
                    Рано още

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

                      Ама никой хитрец не ви е виновен, че го направихте 4,60
                      Много много боли ...нали
                      Кое боли? От 2.3 на 4.5 кое точно да боли?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Като се изцепвате даже не се и усещате как се излагате! Не струвал и 2 лв. тоя шит, но иначе го държал и на 3 и на 4 и като най-големия хитрец ги продал на 4,60
                        Много плоско, много!

                        Ама никой хитрец не ви е виновен, че го направихте 4,60
                        Много много боли ...нали
                        Я всегда буду твоим поводом напиться.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                          Леф и двайсе
                          Ако не бъркам около 1,85 лв е печалбата на акция .

                          Коментар


                          • Отчета е без изненади. Който може да смята, на база консолидирания за 9-месечието и ежемесечните отчети на Молдибанк, лесно можеше да си предвиди и годишната консолидирана печалба.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

                              Махнах ги още януари щом станаха на 4,60. За какво се занимавате с тях не знам
                              вленаАме в мечия период, Кеш исT кинга
                              Като се изцепвате даже не се и усещате как се излагате! Не струвал и 2 лв. тоя шит, но иначе го държал и на 3 и на 4 и като най-големия хитрец ги продал на 4,60
                              Много плоско, много!


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                                още ли не разбрахте, че той е някакво недоразумение.... скоро сигурно ще се закрие. Като говориш за скъсяване кажи как да стане за тази акция само? Да приемем, че другите не се нуждаят от скъсяване
                                Взимаш ги назаем, слагаш обезпечение и продаваш.

                                Коментар

                                Working...
                                X