IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Няма такава заплаха, ДОХ не е дъщерно на Софарма, тя държи под 25% и двете не попадат под съответната хипотеза на Софикс критериите.
    OK. Това е добре мисля. При малко на брой акции се дава добра възможност на дребните да запишат. Акциите са малко - малко повече от на Алтерко например, но с доста повече реална( поне на документи) а не бъдеща печалба , а и доста по-малка капитализация.
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      В стил 4Д, който обича високопарните наставления, без да дава отговори, но на ползу роду и оргамотителю аз бих ти дал за домашно:
      Трудно би могло да се направи сравнение между двама участници, които имат толкова драстична разлика в компетенциите и ценза. И макар че единия носи стократно по-голяма полза за форума, другия искрено ме забавлява с аджамията и простодушието си. Както е известно, няма тотално некомпетентни хора - всеки се е специализирал в конкретна област. Останалото е въпрос на упоритост и старание...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        И аз ще ти отговоря - може и да не пишеш скептици, а сривльовци, апокалиптици, кибици и каквото там се сетиш - не е проблем, не се обиждам, това си е част от фолклора, стига да няма ментални и сексуални подмятания за близки и роднини

        Ще бъда прям, както обикновено - много хубаво си го написал, ама изцяло в пожелателно наклонение. От друга страна си сложил някакви цифрички де, така че пак е ок, не си като някои други. Сега, ако искаш, може да сложиш и тайминг, щото нали в търговията таймингът е всичко
        Грую, според мен във форума има толкова много обиди и подигравки, че всяко мнение се приема за такова по подразбиране. Аз наистина търся чуждо мнение и предпочитам то да бъде на скептици. По никакъв начин не съм искал да засегна тези хора с епитети. Относно тайминга
        1. Успешно увеличение, което според мен ще вдигне цената до около 5 - 5,50 - до есента.
        2. Дивидент от Молдова, което според мен би вдигнало цената до 9 лева - шанс това някога да се случи - 90% от които за тази година 30%, за 2022 - 70%
        3. Относно дивидент от Доверие - шанс да се случи - 70% от които тази и следващата година - 0% и натам с по 20% нарастване на шанса за всяка следваща година.

        Отново да попитам:
        1. Според теб успешно ли ще е това увеличение и ако да - колко би била цената след него?
        2. Ще видим ли дивидент от Молдова и ако да - каква би била цената на ДОХ?
        3. Ще видим ли дивидент от ДОх и ако да - каква би била цената тогава?


        Поздрави
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          И аз ще ти отговоря - може и да не пишеш скептици, а сривльовци, апокалиптици, кибици и каквото там се сетиш - не е проблем, не се обиждам, това си е част от фолклора, стига да няма ментални и сексуални подмятания за близки и роднини

          Ще бъда прям, както обикновено - много хубаво си го написал, ама изцяло в пожелателно наклонение. От друга страна си сложил някакви цифрички де, така че пак е ок, не си като някои други. Сега, ако искаш, може да сложиш и тайминг, щото нали в търговията таймингът е всичко

          В стил 4Д, който обича високопарните наставления, без да дава отговори, но на ползу роду и оргамотителю аз бих ти дал за домашно:
          - да проучиш кои банки в Молдова изплащат дивидент и какъв процент, к
          - кои банки са купени от чужденци и на каква цена
          - има ли някаква забрана от Молдовската централна банка да се разпределя дивидент и да се изнася в чужбина
          - дъвканото многократно - а що аджеба баш на Доверие, дето имат точно 0 опит в банкирането, я продадоха, та не на накоя мамалига или казак, дето са си техни и им знаят дереджето
          - след това, понеже Ин Донев уи тръст, е хубаво да видиш и светлите персони на двамата чужденци в НС - кои са, за какво се борят, има ли корупционни скандали около тях (да не са тип Марк Жирардели и георгиу в ПИБ) и дали са били гонени с шутове от последната им месторабота
          - и за финал, както е отбелязал и Здравко, да не забравяш и кредита, щото Доверие собствен кинтаж няма - дали няма някоя клауза в договора, дето забранява да се дава дивидент, докато не се изплати този кредит (само гадая, не съм чел съответния договор)

          бъди здрав и успешен - знаеш, към теб лошо не тая и обичам да те чета!
          Браво, напълно съм съгласен с твоя коментар. Слагам ти и плюс, защото знам, че за теб това е важно.

          Иначе и аз се чудя защо всеки говори за дивидент от молдова с толкова голяма сигурност. Аз не очаквам такъв скоро, но да видим.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Един въпрос ако може. Къде в това виждане е връщането на заема от Софарма ? Това ако не се бъркам все още стои.
            По спомен голяма част от него вече е върнат. И той е включен в тези сметки, но не виждам връзка. Тези ми мисли са при задлъжнялост на ДОХ, не допускам и в най-розовия си сценарии, че ще останат без дългове. Според мен не е и редно да стане така.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
              Тук нещата ги виждам така: до увеличението на капитала цена в диапазона 4,20-4,50 лв. След увеличението - 5-5,50 лв. Ако се издърпа дивидент от Молдова - около 9 лв. При плащане на дивидент от страна на Доверие към акционерите - около 15 лв. Напълно е възможно 1, 2 или и трите условия да не бъдат изпълнени и съответно вижданията ми биха претърпяли корекции. Много бих бил благодарен ако скептиците кажат дали са съгласни с тези цени при този развой на нещата. И след това да кажат кое/ кои от тези събития никога няма да се случат според тях. Това би било много полезно за мен!

              Мнението ми не е препоръка за покупки или продажби на каквито и да било акции, права и т.н.!
              И аз ще ти отговоря - може и да не пишеш скептици, а сривльовци, апокалиптици, кибици и каквото там се сетиш - не е проблем, не се обиждам, това си е част от фолклора, стига да няма ментални и сексуални подмятания за близки и роднини

              Ще бъда прям, както обикновено - много хубаво си го написал, ама изцяло в пожелателно наклонение. От друга страна си сложил някакви цифрички де, така че пак е ок, не си като някои други. Сега, ако искаш, може да сложиш и тайминг, щото нали в търговията таймингът е всичко

              В стил 4Д, който обича високопарните наставления, без да дава отговори, но на ползу роду и оргамотителю аз бих ти дал за домашно:
              - да проучиш кои банки в Молдова изплащат дивидент и какъв процент, к
              - кои банки са купени от чужденци и на каква цена
              - има ли някаква забрана от Молдовската централна банка да се разпределя дивидент и да се изнася в чужбина
              - дъвканото многократно - а що аджеба баш на Доверие, дето имат точно 0 опит в банкирането, я продадоха, та не на накоя мамалига или казак, дето са си техни и им знаят дереджето
              - след това, понеже Ин Донев уи тръст, е хубаво да видиш и светлите персони на двамата чужденци в НС - кои са, за какво се борят, има ли корупционни скандали около тях (да не са тип Марк Жирардели и георгиу в ПИБ) и дали са били гонени с шутове от последната им месторабота
              - и за финал, както е отбелязал и Здравко, да не забравяш и кредита, щото Доверие собствен кинтаж няма - дали няма някоя клауза в договора, дето забранява да се дава дивидент, докато не се изплати този кредит (само гадая, не съм чел съответния договор)

              бъди здрав и успешен - знаеш, към теб лошо не тая и обичам да те чета!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                Един въпрос ако може. Къде в това виждане е връщането на заема от Софарма ? Това ако не се бъркам все още стои.
                със увеличението ще си върнат текущите(част) задължения, евентуално
                Last edited by petyob; 10.03.2021, 16:27.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Някои балони ги спасяват данъкоплатците по два-три пъти....
                  Един път стомна за вода, втори път стомна за вода. На третия път стомната се счупила.
                  Айде дано някой ден някой изхвърли от индекса банката на цеко и хари
                  Не е препоръка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    Тук нещата ги виждам така: до увеличението на капитала цена в диапазона 4,20-4,50 лв. След увеличението - 5-5,50 лв. Ако се издърпа дивидент от Молдова - около 9 лв. При плащане на дивидент от страна на Доверие към акционерите - около 15 лв. Напълно е възможно 1, 2 или и трите условия да не бъдат изпълнени и съответно вижданията ми биха претърпяли корекции. Много бих бил благодарен ако скептиците кажат дали са съгласни с тези цени при този развой на нещата. И след това да кажат кое/ кои от тези събития никога няма да се случат според тях. Това би било много полезно за мен!

                    Мнението ми не е препоръка за покупки или продажби на каквито и да било акции, права и т.н.!
                    Един въпрос ако може. Къде в това виждане е връщането на заема от Софарма ? Това ако не се бъркам все още стои.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                      Аз не цитирам други хора. Всяка изказано мнение си е лично мое.

                      Хаштаг: адепти, еверести, мумии, шарани, лешперки, госпожа 4 км.
                      +1
                      Добави хаштаг "кор-кароли"
                      Не е препоръка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                        Тук нещата ги виждам така: до увеличението на капитала цена в диапазона 4,20-4,50 лв. След увеличението - 5-5,50 лв. Ако се издърпа дивидент от Молдова - около 9 лв. При плащане на дивидент от страна на Доверие към акционерите - около 15 лв. Напълно е възможно 1, 2 или и трите условия да не бъдат изпълнени и съответно вижданията ми биха претърпяли корекции. Много бих бил благодарен ако скептиците кажат дали са съгласни с тези цени при този развой на нещата. И след това да кажат кое/ кои от тези събития никога няма да се случат според тях. Това би било много полезно за мен!

                        Мнението ми не е препоръка за покупки или продажби на каквито и да било акции, права и т.н.!
                        до увеличението съм съгласен, след това не виждам причина да се вдига. Тази година няма шанс за дивидент, а догодина ... я камилата, я камиларя... съмнително ми се вижда здравето на банката

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                          Хем и да не подминем изискването за Софка и да ни извадят от индекса - май беше нещо за 20 % дъщеря и майка
                          Няма такава заплаха, ДОХ не е дъщерно на Софарма, тя държи под 25% и двете не попадат под съответната хипотеза на Софикс критериите.

                          Коментар


                          • Тук нещата ги виждам така: до увеличението на капитала цена в диапазона 4,20-4,50 лв. След увеличението - 5-5,50 лв. Ако се издърпа дивидент от Молдова - около 9 лв. При плащане на дивидент от страна на Доверие към акционерите - около 15 лв. Напълно е възможно 1, 2 или и трите условия да не бъдат изпълнени и съответно вижданията ми биха претърпяли корекции. Много бих бил благодарен ако скептиците кажат дали са съгласни с тези цени при този развой на нещата. И след това да кажат кое/ кои от тези събития никога няма да се случат според тях. Това би било много полезно за мен!

                            Мнението ми не е препоръка за покупки или продажби на каквито и да било акции, права и т.н.!
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                              Не съм правил сравнение, НО съм убеден, че ако се вземе ПИБ - нормална банка с нормална дейстност ...
                              Само не разбрах как "ПИБ" и "нормална банка с нормална дейстност" попаднаха в едно изречение. Или тирето по средата е знак за различие

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                                като всичко от големите кули в Дианабадс - причината е борсова манипулация и измама.
                                Като си прав, прав си.Там наблизо е и една друга голЕма кула.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X