IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Айде

    Доверие Обединен Холдинг АД-София Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета 17:04
    Уведомяваме Ви, че с протокол от заседание на Управителния съвет на „Доверие – обединен холдинг“ АД от 09.03.2021 г. бе взето решение за увеличаване капитала на дружеството чрез издаване на нови акции по реда на чл. 112 и сл. от ЗППЦК.
    Прикачени файлове: Уведомление за решение на УС за увеличаване на капитала Протокол на УС за увеличаване на капитала на „Доверие – обединен холдинг“ АД

    Last edited by tony1975; 09.03.2021, 17:37.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Естествено, че увеличението е важно. И за финансовата стабилност на холдинга и от гледна точка на психологията на пазара.Вихте какво става с Алтерко. Вижте какво стана със Спиди, когато отпадна въпросителната относно опцията....
      Увеличение ще има тук спор няма.. въпросът е на каква цена

      Коментар


      • Естествено, че увеличението е важно. И за финансовата стабилност на холдинга и от гледна точка на психологията на пазара.Вихте какво става с Алтерко. Вижте какво стана със Спиди, когато отпадна въпросителната относно опцията....
        Last edited by B.Graham; 09.03.2021, 11:50.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

          Не е точно така , разводняването на капитала има огромно значение още повече ако парите не се използват за погасяване на дългове за да се запази EV а за рекапитализиране на банката което няма да има пряк ефект за рентабилността .
          Мисля че този въпрос е напълно изяснен.. Увеличението е за да се погасят част от дълговете на ДОХ и като собственик на банка да е по-стабилен капиталово.. Това от гледна точка на МЦБ. Не съм чувал досега за рекапитализация на банката. Нито мисля че има такава нужда, нито съм чувал за такова изискване. Дай източник моля, ако имаш нещо конкретно предвид.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

            Увеличението няма никакво значение.. тая мантра е лишена от логика... или да трябва да мине нещо.. че то утре първо трябва да изгрее слънцето... може и на 10 лв. да бъде.. както си мислите,че ще има евтини права така може някой да ги грабне всичките, че и на чичо да му се приреве... чичо има интерес от висока цена.. колкото по-висока толко по добре за него..
            Не е точно така , разводняването на капитала има огромно значение още повече ако парите не се използват за погасяване на дългове за да се запази EV а за рекапитализиране на банката което няма да има пряк ефект за рентабилността .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

              Увеличението няма никакво значение.. тая мантра е лишена от логика... или да трябва да мине нещо.. че то утре първо трябва да изгрее слънцето... може и на 10 лв. да бъде.. както си мислите,че ще има евтини права така може някой да ги грабне всичките, че и на чичо да му се приреве... чичо има интерес от висока цена.. колкото по-висока толко по добре за него..
              Според мен "чичо" иска да купува, а не да продава. За него е по-добре цената да е ниска, за да може да разводни мъртвите души максимално евтино.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Не се надъхвайте момчета, докато не мине увеличението сме си застопорени тук.
                Прав си ...да минат врътките и първи дивидент от банката ...Все пак тук холдинга = банката другите бизнеси са едно ''Нищо'' от дълго време .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                  Човече, на кой свят живееш..... през ръцете ми минаха над 100т. Трейс.... но си признавам, че в момента нямам нито 1 акция.... ама за сметка на това имам малко над 40т. Доверие.... лека нощ
                  Него Хдпат го вълнува още Мисимов признай си или там как ти беше стария ник

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                    Човече, на кой свят живееш..... през ръцете ми минаха над 100т. Трейс.... но си признавам, че в момента нямам нито 1 акция.... ама за сметка на това имам малко над 40т. Доверие.... лека нощ
                    Както и да е. Лека.
                    Но деня в който направи грешката да споделиш сделките - видях че голяма част от тях не отговарят
                    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                      Стига бе брачед. Това на Демото ли ? Щото като постна веднъж сделки с Трейс май ни една нямаше на БФБ - Хайде признай си
                      Човече, на кой свят живееш..... през ръцете ми минаха над 100т. Трейс.... но си признавам, че в момента нямам нито 1 акция.... ама за сметка на това имам малко над 40т. Доверие.... лека нощ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                        Първо 5 до края на месеца, посоката е ясна, мисля.... 10 в края на годината!!!
                        Стига бе брачед. Това на Демото ли ? Щото като постна веднъж сделки с Трейс май ни една нямаше на БФБ - Хайде признай си
                        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Не се надъхвайте момчета, докато не мине увеличението сме си застопорени тук.
                          Увеличението няма никакво значение.. тая мантра е лишена от логика... или да трябва да мине нещо.. че то утре първо трябва да изгрее слънцето... може и на 10 лв. да бъде.. както си мислите,че ще има евтини права така може някой да ги грабне всичките, че и на чичо да му се приреве... чичо има интерес от висока цена.. колкото по-висока толко по добре за него..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Не се надъхвайте момчета, докато не мине увеличението сме си застопорени тук.
                            Защо!? Увеличението може да е и на 5 лв?!

                            Коментар


                            • Не се надъхвайте момчета, докато не мине увеличението сме си застопорени тук.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                                Скоро шести номер после магическото десет
                                Първо 5 до края на месеца, посоката е ясна, мисля.... 10 в края на годината!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X