IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

    При тия все добри новини може и да удвоим. Тъкмо ще има повече поводи за плюене.
    Като нищо... ще се сетят на 6-7 лева да купуват защото сега им е скъпо само не знам ако някой външен вземе всичките права на бабичките колко рев ще има след това.. че тия мъртви души много им пречат на анализаторите

    Коментар


    • Мани, мани, балоняк си е отвсякъде.
      Почти като един гаражен преопаковач

      Коментар


      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
        Скоро 6 лв.
        При тия все добри новини може и да удвоим. Тъкмо ще има повече поводи за плюене.

        Коментар


        • Още 32 млн. леи печалба добавя Молдибанк през Февруари. За първите 2 месеца на годината с 10 млн. леи по-висок резултат от 2020 г.
          Като за Ковид обстановка е супер

          Коментар


          • Скоро 6 лв.

            Коментар


            • На заседанието си на 23.03.2021 г. КФН реши:
              ...
              7. Изпраща писмо до „Доверие – обединен холдинг“ АД с искане за допълнителна информация и документи във връзка с одобрение на проспект за първично публично предлагане на акции, които ще бъдат издадени от дружеството.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                И аз мисля, че скоро ще спрат продажбите на 4.3..... както и че правата ще струват поне по няколко стотинки, даже може и двуцифрено число да стигнат.....
                Където 4,3 там и 4,20 което оценява правата евтино. Затова си мисля че цената беше оставена близка до пазарната, за да не е толкова атрактивна за обикновените участници, колкото за наместване.на съдружниците, както Батя спомена.
                без препоръка разбира се

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Не прибързвайте с изводите че Донев само ще продава! Според бюлетина на ЦД от снощи, ФФ е намалял със 7 700 акции /това са сделките от петък - 12.03/ Т.е. някой с над 5% /Софарма или Телсо/ е нетен купувач на 7 700 бройки този ден. Възможно е да тече някакво наместване на дялове между основните акционери, подготовка за влизане на нов голям инвеститор и т.н.
                  В тази връзка за мен по-важно е как се развива фундамента на акцията, как ще продължи банкирането в Молдова с оглед на Ковид вълната която ги залива и там, а не толкова игрите на Чичо. Защото няма по-голям от пазара и ако акцията наистина продължи да трупа фундамент, кандидат купувачите ще стават все повече и всяко удържане на цената с по-активни продажби, ще води впоследствие до резки скокове, когато те бъдат спрени или приключат.
                  И аз мисля, че скоро ще спрат продажбите на 4.3..... както и че правата ще струват поне по няколко стотинки, даже може и двуцифрено число да стигнат.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                    Съобщение ще се публикува след одобрен проспект, или ако приемем, че проспекта е внесен в КФН то одобрение едва ли ще се получи преди края на април. Тоест увеличение най-рано през май. Но аз бих заложил на юни, за да може всички заинтересовани лица да участват без да се притесняват, че някой ще ги обвини в злоупотреба с вътрешна информация.

                    Предизвикваш мечти у мен!
                    Ако може и да се плащат след 12,07, , ще заиграя по хард

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      Днес защо не са изтрити поръчките, това си е шестия работен ден от обявлението или греша?
                      Съобщение ще се публикува след одобрен проспект, или ако приемем, че проспекта е внесен в КФН то одобрение едва ли ще се получи преди края на април. Тоест увеличение най-рано през май. Но аз бих заложил на юни, за да може всички заинтересовани лица да участват без да се притесняват, че някой ще ги обвини в злоупотреба с вътрешна информация.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение
                        Няма потвърден още от КФН проспект. Сроковете след това ще почнат да текат.

                        Дааа, за къде съм се забързал и аз?
                        Благодаря за което!

                        Коментар


                        • Няма потвърден още от КФН проспект. Сроковете след това ще почнат да текат.
                          http://forexnews.bg

                          Коментар


                          • Днес защо не са изтрити поръчките, това си е шестия работен ден от обявлението или греша?

                            Коментар


                            • Не прибързвайте с изводите че Донев само ще продава! Според бюлетина на ЦД от снощи, ФФ е намалял със 7 700 акции /това са сделките от петък - 12.03/ Т.е. някой с над 5% /Софарма или Телсо/ е нетен купувач на 7 700 бройки този ден. Възможно е да тече някакво наместване на дялове между основните акционери, подготовка за влизане на нов голям инвеститор и т.н.
                              В тази връзка за мен по-важно е как се развива фундамента на акцията, как ще продължи банкирането в Молдова с оглед на Ковид вълната която ги залива и там, а не толкова игрите на Чичо. Защото няма по-голям от пазара и ако акцията наистина продължи да трупа фундамент, кандидат купувачите ще стават все повече и всяко удържане на цената с по-активни продажби, ще води впоследствие до резки скокове, когато те бъдат спрени или приключат.

                              Коментар


                              • Не ви ли се струва че тук като допълнителен риск (за ръста на хартията говоря) се явява самият чичо,който както ни залива сега с картони така и след увеличениетоможе да продължи в същият дух.Та колкото и оптимизъм да се появи по тази позиция ,няма как да се пребори с лавина от акции срещу себе си,освен ако не се появи наистина голям играч

                                Коментар

                                Working...
                                X