IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Увеличението тежи. Без него цената щеше да гони десетката. Юни и г-н Донев може да извади маркуча... Много интересна позиция.

    Коментар


    • И спомням случая с геймстоп от по-рано през годината, като ги питаха защо не са направили увеличение на капитала при високите цени и те отговориха, че тогава е бил забранителен период преди отчет и затова са решили да не предлагат акции тогава. Може и да не е така. Само размишлявам.

      П.с. имам акции и ще си запиша правата.
      Last edited by top; 21.04.2021, 12:36.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение

        А кои според теб са свързаните лица които не могат? Не са ли мажоритерен собсвеник (такъв няма) и борда на директорите (Огнян Донев не е в него)?
        Може и така да е. Не знам. Просто знам, че забраната е за лицата с висши ръководни функции и свързаните с тях.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

          Не може да се търгуват правата по време на забранителния период. Май не си чел регламента.
          А кои според теб са свързаните лица които не могат? Не са ли мажоритерен собсвеник (такъв няма) и борда на директорите (Огнян Донев не е в него)?
          http://forexnews.bg

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

            Само времето знае.. как са ските мажеш ли ги Аз лично бих сменил Лашперко за Доверие.
            Но ти.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Няма забрана който и да е акционер по което и да е време да записва акции от увеличение на капитала. Не бъркай с търговията на дребно на пазара.
              Такава забрана би била адска глупост, затормозяваща развитието на публичните дружества.
              Не може да се търгуват правата по време на забранителния период. Май не си чел регламента.

              Коментар


              • Внимавайте да не се наиграете хубаво в тая книга

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                  Която може да не е много правилна.
                  Само времето знае.. как са ските мажеш ли ги Аз лично бих сменил Лашперко за Доверие.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                    Мисля си, че самото доверие може да искат да отложат за след лятото, иначе може да влезнат в забранителни периоди и да не могат да записват акции.
                    Няма забрана който и да е акционер по което и да е време да записва акции от увеличение на капитала. Не бъркай с търговията на дребно на пазара.
                    Такава забрана би била адска глупост, затормозяваща развитието на публичните дружества.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                      Май някой надуши правилната стратегия, Лешперко за Доверие
                      Моята е - И двете дядо попе, и двете!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                        Май някой надуши правилната стратегия, Лешперко за Доверие
                        Която може да не е много правилна.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                          Мисля си, че самото доверие може да искат да отложат за след лятото, иначе може да влезнат в забранителни периоди и да не могат да записват акции.
                          Какви забранителни периоди? Софарма не мажоритар формално.
                          http://forexnews.bg

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                            Някой има ли идея, за какво може да са им върнали от КФН предложението за увеличаване на капитала?
                            Мисля си, че самото доверие може да искат да отложат за след лятото, иначе може да влезнат в забранителни периоди и да не могат да записват акции.

                            Коментар


                            • Май някой надуши правилната стратегия, Лешперко за Доверие

                              Коментар


                              • Някой има ли идея, за какво може да са им върнали от КФН предложението за увеличаване на капитала?

                                Коментар

                                Working...
                                X