IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


    Това за последно,- докато с 1бр. превишават пазарните предложените бройки, ти не участваш, но ще преключи аукциона на цена на най високата предложена 1бр.+4 999 999 пазарни въведени, ако честа е твоя , то ти ще си "щастливеца" с 1(само една)акция от поръчката ти от 1000 000 ако ще да е!!!
    - не вярвах че ще стигнем до тук
    Инта, имаш нужда от освежаване. В грешка си с горното твърдение. Поздрави и както казва грУеца - "отивам да си пия хапчетата"!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


      Това за последно,- докато с 1бр. превишават пазарните предложените бройки, ти не участваш, но ще преключи аукциона на цена на най високата предложена 1бр.+4 999 999 пазарни въведени, ако честа е твоя , то ти ще си "щастливеца" с 1(само една)акция от поръчката ти от 1000 000 ако ще да е!!!
      - не вярвах че ще стигнем до тук
      Пазарните поръчки са за пари (не за акции). Така, че винаги ще влезе поне една лимитирана в сметките.
      http://forexnews.bg

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение
        Браво колега!
        Всеки да чете и да се образова, че явно като го кажа с прости думи все нещо не е ясно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

          Само ми кажи, ако в твоя случай аз съм пуснал лимитираната поръчка на 1лев за 10 000 броя и има пазарни за 4 991 хил бр , аз с моята поръчка на каква цена ще купя?

          Това за последно,- докато с 1бр. превишават пазарните предложените бройки, ти не участваш, но ще преключи аукциона на цена на най високата предложена 1бр.+4 999 999 пазарни въведени, ако честа е твоя , то ти ще си "щастливеца" с 1(само една)акция от поръчката ти от 1000 000 ако ще да е!!!
          - не вярвах че ще стигнем до тук

          Коментар


          • https://download.bse-sofia.bg/BSE-Ru...escription.pdf
            http://forexnews.bg

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение

              Ам, те молдовските избори минаха повече от добре. Пълно мнозинство за про-европейката Мая Санду в парламента + президентството.

              А, ако визирате нашите, то беше очаквано да има 2 в 1 септември месец.
              Е, кое им е доброто - аверите на нашия честен частник от беУграда паднаха от власт, ти викаш, минали повече от добре? Ми ако решат да правят ревизия на сделките на предишните, което е любимата мантра на всеки, дето докопа властта? И ако случайно достигнат и до тази сделка, при която втората по големина банка се продава на холдинг с 0, повтарям 0 опит в каквато и да е финансова дейност, изключая играйкането на борсичката ни на чичикака? М?

              Интересно ми е и що чакате дивидент тук, като още няма материали дори за ОС?
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                Те лимитираните имат отношение до момента в който пазарните-сумарно, не покриват предлаганото количество до фул,- следва неограничена цена...
                Само ми кажи, ако в твоя случай аз съм пуснал лимитираната поръчка на 1лев за 10 000 броя и има пазарни за 4 991 хил бр , аз с моята поръчка на каква цена ще купя?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                  Пак нищо не разбрах. Това, което ти казваш е, че лимитираните поръчки нямат отношение към цената. Още тук почвам да мигам. Отделно ти твърдиш ли, че лимитираните поръчки ще купят на цена, по-висока от посочената в тях?
                  Те лимитираните имат отношение до момента в който пазарните-сумарно, не покриват предлаганото количество до фул,- следва неограничена цена...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение

                    Ам, те молдовските избори минаха повече от добре. Пълно мнозинство за про-европейката Мая Санду в парламента + президентството.

                    А, ако визирате нашите, то беше очаквано да има 2 в 1 септември месец.
                    Наш'те,наш'е.....
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                      Явно не разбираш ситуация в която пазарните поръчки превишат предложените дори с 1бр.;- тавана става лимита им, атой е пазарен-неограничен- защото са подадени без такъв!
                      Това е валидно за аукциони без определена лимитна цена( като пример е последния аукцион на Импетус1- имаше два предварителни лимита, първи за брой акции до 10 000, ако бяха въведени 535 поръчки *10 000, нямаше да има втора фаза, но имаше и лимитирана върхова цена от 1,10- тук пазарните се изпълнаваха по втория критерий-време на подаване! ако го нямаше този лимит цената щеше да се случи при равновесие на бр.пазарни+първа по лимит покриващи предложеното количество.
                      Пак нищо не разбрах. Това, което ти казваш е, че лимитираните поръчки нямат отношение към цената. Още тук почвам да мигам. Отделно ти твърдиш ли, че лимитираните поръчки ще купят на цена, по-висока от посочената в тях?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                        Провери пак нещата, защото това не ми звучи сериозно. Отделно лимитираните поръчки не могат да купят на цена, която в по-висока от тази на самата поръчка, а пазарните поръчки не определят цената. Т.е. според мен в твоята хипотеза всичко минава на цената, определена от лимитираните поръчки, а пазарните се нареждат по време на въвеждане. Това ми звучи лигично.


                        Явно не разбираш ситуация в която пазарните поръчки превишат предложените дори с 1бр.;- тавана става лимита им, атой е пазарен-неограничен- защото са подадени без такъв!
                        Това е валидно за аукциони без определена лимитна цена( като пример е последния аукцион на Импетус1- имаше два предварителни лимита, първи за брой акции до 10 000, ако бяха въведени 535 поръчки *10 000, нямаше да има втора фаза, но имаше и лимитирана върхова цена от 1,10- тук пазарните се изпълнаваха по втория критерий-време на подаване! ако го нямаше този лимит цената щеше да се случи при равновесие на бр.пазарни+първа по лимит покриващи предложеното количество.
                        Last edited by inta53; 14.07.2021, 13:24.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                          Не!
                          Търсенето определя цената!!!
                          При ситуация че пазарните надвишат и с 1 единствена бройка предлаганото количество, Цената излита в космоса, но тъйкато ислиза отново в аукционна фаза, то винаги ще се намери равновесната точка с корекции по въведените поръчки , и тя Цената ще се случи там където се и оравновеси с търсене и предлагане!
                          Провери пак нещата, защото това не ми звучи сериозно. Отделно лимитираните поръчки не могат да купят на цена, която в по-висока от тази на самата поръчка, а пазарните поръчки не определят цената. Т.е. според мен в твоята хипотеза всичко минава на цената, определена от лимитираните поръчки, а пазарните се нареждат по време на въвеждане. Това ми звучи лигично.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                            Цената не се ли определя от лимитираните поръчки само?
                            Не!
                            Търсенето определя цената!!!
                            При ситуация че пазарните надвишат и с 1 единствена бройка предлаганото количество, Цената излита в космоса, но тъйкато ислиза отново в аукционна фаза, то винаги ще се намери равновесната точка с корекции по въведените поръчки , и тя Цената ще се случи там където се и оравновеси с търсене и предлагане!
                            Last edited by inta53; 14.07.2021, 12:49.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              Предстоящия аукцион не е с лимитирана цена!
                              За това ако сбора лимитираните + пазарните купува поръчки - надвишат предлаганите броя права цената отива в небето
                              Цената не се ли определя от лимитираните поръчки само?

                              Коментар


                              • Предстоящия аукцион не е с лимитирана цена!
                                За това ако сбора лимитираните + пазарните купува поръчки - надвишат предлаганите броя права цената отива в небето

                                Коментар

                                Working...
                                X