IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • DOVERIE V DOVUHL

    АЛБХЛ си направи корекцията, докато Доверие сега започва, май

    Коментар


    • DOVERIE V DOVUHL

      аз лично съм фен повече на АЛБХЛ

      Коментар


      • DOVERIE V DOVUHL

        albhl дава 15ст. и върви на същата цена като dovuhl, какво ще кажеш за това?

        Коментар


        • DOVERIE V DOVUHL

          lawn,
          8 ст. казваш е смешно малко.
          другите компании не дават никакъв дивидент, което е по добре според теб?!?!?!?

          Коментар


          • DOVERIE V DOVUHL

            taka e, DOVUHL moze da imat dosta fabriki, bolnica i t.n., no pe4albite ne sa nikak visoki, syotvetno i dividentite. Ne znam kak 6te e
            v blizkite 2-3 godini, 6te izlqzat li na po-golqma pe4alba. Ili shevovete si podrezdat ne6tata kakto na tqh e izgodno??

            Коментар


            • DOVERIE V DOVUHL

              Не ме разсмивай, ...! Дивидент 0.08 при цена 2.70 струва ли си парите за такова несигурно вложение? Следи графиката
              http://investor.bg/Companies/Quotes/...OVUHL&Period=4
              и пак ще си говорим.

              Коментар


              • DOVERIE V DOVUHL

                Не ме разсмивай, ...! Дивидент 0.08 при цена 2.70 струва ли си парите за такова несигурно вложение? Следи графиката
                http://investor.bg/Companies/Quotes/...OVUHL&Period=4
                и пак ще си говорим.

                Коментар


                • DOVERIE V DOVUHL

                  Хора, холдинга е обречен, така както и CCB-то..и двете вече подминаха пиковите си нива...мислете му от тук нататък..

                  Коментар


                  • DOVERIE V DOVUHL

                    DOVUHL-nai-targuvanata pozicija na BFB za poslednata sedmica.Bravoooo,samo napred.

                    Коментар


                    • DOVERIE V DOVUHL

                      Up,Up i pak Up

                      Коментар


                      • lawn-DOVERIE V DOVUHL

                        splityt kakwo ozna4awa byde6to poka4wane ili padane spored teb?

                        Коментар


                        • DOVERIE V DOVUHL

                          lawn,
                          разликата между доверие и другите холдинги е много голяма.
                          кажи ми друга компания която е давала всяка година дивидент?
                          другите точат и не създават стойност за акционерите,
                          Доверие направи ОМК, Мосю Бриколаж, Здравно осигурителна к.
                          сега и най-добрата болница в България.
                          добре че има такива като теб за да си купувам акции, които са евтини!
                          може да си припомниш думите ми след 6 месеца!

                          Коментар


                          • DOVERIE V DOVUHL

                            Момчета, иска ми се да ви имам оптимизма! Обаче реално за Доверие важи "кой продал на 2.70, продал, останалите да духат супата". Не ви разбирам еуфорията. Много добре знаете, че:
                            1. Сплитът не създава допълнителна стойност;
                            2. Холдингите от типа на приватизационните са създадени, за да източват събрания от тях ресурс в полза на мажоритарните собственици;
                            3. На висшия мениджмънт на "Доверие" му остава малко да е едноличен собственик, така че кой каквото може да ограби в следващите дни, това му е шансът.
                            Ще се чуем пак след месец-два.

                            Коментар


                            • DOVERIE V DOVUHL

                              Blagodarenie na foruma,si kupih DOVUHL,thanks bratleta,uspeh na vsi4ki

                              Коментар


                              • DOVERIE V DOVUHL

                                Next week is DOVUHL's week

                                Коментар

                                Working...
                                X