IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Брей как се засили нагоре
    Мнението не е препоръка за сделки!

    Коментар


    • това е плавното,а стръмното кое е?

      Коментар


      • Ето пак нагоре
        Мнението не е препоръка за сделки!

        Коментар


        • това е свободен форум , а всеки си носи глава на раменете.
          ще се радвам ако всеки казва своето мнение по темите, а не прави излишни коментари. а за мнението ми не съм взел пари на никого.
          успех !

          Коментар


          • Внимавайте с личните мнения

            Коментар


            • видя се ,че след еуфория и неадекватния скок на цената на акция , нещата ще се стабилизират , като нивата на подкрепа са
              4.00-4.10 . според мен това ще е отправната точка за едно по-плавно, но стабилно покачване , до каде ? е тази прогноза ще оставя за себе си
              това е лично мнение , не е препоръка

              Коментар


              • spored men ne

                Коментар


                • Дали не ударихме дъното тук???
                  Мнението не е препоръка за сделки!

                  Коментар


                  • Horata sa kazali-na niski obemi duna,a na golemi rastej ili spad
                    Ne e preporuka

                    Коментар


                    • те пък едни големи пакети вървят. тъкмо втори шанс за пропусналите да влязат.

                      Коментар


                      • Abe ne znam za nedoverie,ama 4estno da vi kaja tova si e normalna korekciq,kogato vseki si ke6ira pe4albata,no sled ot4eta edva li 6te ima tolkova oferti prelaga.
                        Imam akcii i ne e preporuka ili suvet za pokupka ili prodajba

                        Коментар


                        • Пак ли се очертава недоверие в Доверие......

                          Коментар


                          • ....не се знае, за кого ще е обяда накрая....

                            Коментар


                            • Единственото, което ми харесва тук, а затова и влизам, е прякора, който форумците са измислили на този холдинг, а именно "Доверие обедНЕН холдинг", като зад това остроумие на кръсниците на холдинга, сигурно и се крият някои основания.....

                              Коментар


                              • Явно ръководството още не е отменило цената от 4.5 лева. Остава въпроса каква нова цена ще назначът и кога ще го нашравят.

                                Коментар

                                Working...
                                X