IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • SOFIX как я копираш тая графика тука

    Коментар


    • Polimeri ne e za sravnqvane s dovuhl.
      pri polimeri oshte edin double shte ima! i to skoro...
      no tuka nada li. no vse pak ako ima, shte spe4elim vsi4ki ot tova

      Коментар


      • То и полимери не е по- добро , обаче не се е сринало и дори направих дабъл.

        Коментар


        • Аз не очаквам фрапантни поскъпвания тук. Може да дръпне малко в следствие на цялостното поскъпване на позициите, покрай новините за европейския съюз и намалението на корпоративния данък, но фундамента липсва.
          Мнението не е препоръка за сделки!

          Коментар


          • Няма фундамент, за който да се хванат биковете. Въпреки това МОСТС стигана 400 лв така, че всичко е възможно. От техническа гледна точка, обаче всички предпоставки са за ъп ъп.

            Коментар


            • След като акцията намери подкрепа на ниво 2.33 тръгна нагоре и достигна първото ниво на съпротива 2.66. А дали биковете ще намерят сили да пробият е въпрос който предполагам си задават много хора

              Коментар


              • Първоначално изпратено от GALBA
                Давай така Hane, трябва ми още един добър спад,ако може под 2.30лв.,но и тази цена ме устройва.
                Не се надявай, тука вече тръгна полека ама нагоре.

                Коментар


                • Давай така Hane, трябва ми още един добър спад,ако може под 2.30лв.,но и тази цена ме устройва.

                  Коментар


                  • Знаеш какво има Доверие, можеш да оцениш колко струва, защо ти са числа от нас. Вървят някакви витиевати фрази за мениджмънта, които обаче май не се потвърждават. Лично за мен справедливата пазарна оценка е 7,50 -8,20 лв. за акция. Споделял съм, че подозирам мениджмънта се цели към 1,50 - 2,50 за акция, вероятно от свои съображения. Но ако пазара реши да навлезе, допускам, че техните съображения ще си останат за тяхна сметка. Нещо повече, не бих се учудил, ако критиките и обвиненията към ръководството на холдинга, са продукт на кръгове близки до него. Иначе как ще пазят цената на акциите толкова ниска?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dramon
                      Kolegi, koi spored Vas e fundamenta, koito ve4e vtora poredna godina pazi investitorite dale4 ot DOVUHL.
                      i naistina li sa tolkova osnovatelni tezi mra4ni nasroenia zavladeli poziciata.
                      P.S.Argumenti v 4isla sashto se priemat.
                      Ами в пространството се носи слух(явно истина), че здраво се точи този холдинг, аз съм склонен да не влизам в такива позиций, явно и другите мислят като мен..

                      Коментар


                      • Kolegi, koi spored Vas e fundamenta, koito ve4e vtora poredna godina pazi investitorite dale4 ot DOVUHL.
                        i naistina li sa tolkova osnovatelni tezi mra4ni nasroenia zavladeli poziciata.
                        P.S.Argumenti v 4isla sashto se priemat.

                        Коментар


                        • Дано си прав MOJO, че и на мене ми писна .Вече повече от година съм назад от тук.Айде да рипа .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Da Bomb
                            Това тъпо Доверие няма ли да мръдне най-накрая.
                            напротив - още малко да задържи, за да си обера печалбите от други позиции и да си купя още евтинко.
                            ще поскъпне сериозно - това е ясно - слабо предлагане, добри отчети, висока счетоводна стойност, изостава от общия ръст на пазара.
                            малко време му трябва още... както и на ALBHL BHC и други.

                            Коментар


                            • Имай търпени приятелю, всичко по реда си.

                              Коментар


                              • Това тъпо Доверие няма ли да мръдне най-накрая.

                                Коментар

                                Working...
                                X