IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не ми се вярваше много, ама с подобно развитие на позицията като оборот, сделки и капитализация на Фри флота, нищо чудно да станем част от Софикс скоро

    Коментар


    • Айде, минахме левчето. Честито на тези, които са на тази позиция!

      Коментар


      • Какво стана

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение


          На нашата борса съм се изумявал многократно има много примери за дълго проспани позиции а същевременно хората са концентрират на позиции които са вече стигнали справедлива оценка. Очаквания никой не търгува а масово се чака отчета или по точно някой голям да почне да трупа та да се включи и той.

          Затова ми харесва БФБ и си е супер за малки и средни играчи а вече и за по големи На запад играеш срещу Wall Street и разни софтуери за милиарди а тук всичко е постфактум! Успех!


          Мдаа, колкото недостатъци има родното ни пазарче, дваж повече са му предимствата.. Аз защо си натискам парцалките и правя парички тук вече 15 г., а не ходя да си меря ..... с големите батковци на Запад
          Успех на заложилите на родното!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Мда, чудесна печалба от основен бизнес.. Такава рентабилност предполага поне двойна цена на акцията и вярвам че догодина пазара ще я оцени подобаващо.

            На нашата борса съм се изумявал многократно има много примери за дълго проспани позиции а същевременно хората са концентрират на позиции които са вече стигнали справедлива оценка. Очаквания никой не търгува а масово се чака отчета или по точно някой голям да почне да трупа та да се включи и той.

            Затова ми харесва БФБ и си е супер за малки и средни играчи а вече и за по големи На запад играеш срещу Wall Street и разни софтуери за милиарди а тук всичко е постфактум! Успех!



            Коментар


            • Много съм доволен..Тук до колко го бяха напомпили преди..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                тук ли казахте, че цената ще става двуцифрена?
                Тя и сега цената е двуцифрена,проблема е че цифрите са отдясно на запетайката....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                  тук ли казахте, че цената ще става двуцифрена?
                  Аз съм в размисъл дали от другата седмица може да има някакво раздвижване, защото тази седмица като гледам всичко живо пере по SOFIX яко и по тази хартия не очаквам да има такова.

                  Коментар


                  • тук ли казахте, че цената ще става двуцифрена?

                    Коментар


                    • Доверие Обединен Холдинг с печалба от 1,6 млн. лв. през третото тримесечие

                      http://www.investor.bg/novini-i-anal...sechie-229256/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                        Браво на Доверие! Добър отчет!
                        Мда, чудесна печалба от основен бизнес.. Такава рентабилност предполага поне двойна цена на акцията и вярвам че догодина пазара ще я оцени подобаващо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                          Браво на Доверие! Добър отчет!
                          Само това като го видиш и ти е ясно накъде ще вървят нещата. По спомен само - тук увеличението преди кризата не беше ли на 12.50 лв.
                          Акционери, притежаващи акции над 5% Брой акции % от капитала


                          Софарма АД
                          2,791,352 14,90
                          Елфарма АД 1,860,000 9,93
                          Телекомплект АД 1,872,604 9,99


                          Коментар


                          • Браво на Доверие! Добър отчет!

                            Коментар


                            • здравко, що рутиш цената!???

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                                Към Август държат 30% от премиите за заболяване . Почти 10 милиона премии или 19% ръст спрямо Август 2015. А изплатени обезщетения са дори паднали на 4.6 милиона.
                                Добре, добре.. да разрастват бизнеса и печалбите и БФБ скоро ще ги оцени подобаващо
                                Че ми станаха трета позиция в портфейла, след ПИБ и Хим

                                Коментар

                                Working...
                                X