IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Я за наденица бех и виж какво станало. Някой не иска да я пуска цената нагоре ли що ли? И пак някой дуржеше да продаде с 20 ст надолу. Конспиратив тука има някакъв

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

      Това го писах на 13 март и по спомен на следващия ден излезе информацията за планирана експанзия на Софарма Трейдинг в Сърбия. Във видението ми България успява да промени историческата генетика и да излезе от цикъла на губещата серия и да тръгне мощно напред, когато превземем и не върнем 2.00 в цената на Доверие ОХ. Не ми стана ясно дали временно връщане е ок или не, но не мисля, че си заслужава риска! По всичко изглежда, че утре има вероятност това да се случи и колкото и странно да ви звучи за мен тук може да е заложено бъдещето на България. Давам си сметка, че за някои хора това може да звучи много налудничаво, но искам да помоля ако някой мисли да превзема 2.00 (дай Боже да е Софарма) да не допуска падане под 2.00 за да не се пропусне и тази възможност в редките времеви прозорци за промяна на историческата генетика.
      Не вярвам 2-та лева да са кой знае каква трудност в тази ситуация. За 3-те обаче не знам...
      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
        Имах едно видение, че атаката на 2.00 е като аналог на https://www.bulgarianhistory.org/obsadata-na-odrin/ Историята ни учи, че успяваме да я превземем, но после я даваме без бой... дали ще успеем да променим генетиката... нещо със Сърбия виждам връзка...

        Давам си сметка, че инвеститорите не говорят с видения, но вярвам, че написаното ще достигне до когото трябва...
        Това го писах на 13 март и по спомен на следващия ден излезе информацията за планирана експанзия на Софарма Трейдинг в Сърбия. Във видението ми България успява да промени историческата генетика и да излезе от цикъла на губещата серия и да тръгне мощно напред, когато превземем и не върнем 2.00 в цената на Доверие ОХ. Не ми стана ясно дали временно връщане е ок или не, но не мисля, че си заслужава риска! По всичко изглежда, че утре има вероятност това да се случи и колкото и странно да ви звучи за мен тук може да е заложено бъдещето на България. Давам си сметка, че за някои хора това може да звучи много налудничаво, но искам да помоля ако някой мисли да превзема 2.00 (дай Боже да е Софарма) да не допуска падане под 2.00 за да не се пропусне и тази възможност в редките времеви прозорци за промяна на историческата генетика.
        Keep going ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
          http://reg.cpc.bg/AllNewResolutions.aspx?dt=1&ot=2



          Предвид планираните етапи, през които ще премине нотифицираната сделка,
          Комисията счита, че към настоящия момент за уведомителя не е възникнало
          задължение за предварително уведомяване на КЗК
          . Съображенията за това са следните:
          Разпоредбата на чл.24, ал.2 от ЗЗК предвижда, че предприятията уведомяват
          Комисията за концентрация след публичното оповестяване на търговото
          предложение. Съгласно горепосочената разпоредба, в определени случаи по искане на
          страните Комисията може да извърши оценка на сделката и преди публичното
          оповестяване на търговото предложение, но само в случай че страните са оповестили
          публично намерението си да направят търгово предложение.

          По данни на уведомителя e планирано операцията да протече на два етапа. В
          първия етап ще бъдат придобивани предлагани на борсата пакети акции от капитала на
          Доверие чрез сключване на отделни борсови сделки за покупка на акции до достигане
          на определените със ЗППЦК прагове за отправяне на търгово предложение. „Софарма”

          АД смята да придобие остатъкът до (...)* % от капитала на дружеството12 чрез поетапно
          изкупуване на пакети акции, предложени за продажба на борсата по текуща борсова
          цена, без тези покупки да са обвързани с конкретен продавач (т.е. в този етап акции ще
          бъдат придобивани от който и да е от настоящите акционери, предложил акциите си за
          продажба). По този начин в рамките на около година горепосоченият процент от
          капитала на Доверие ще бъде достигнат, без да е необходимо да се договаря с
          конкретно лице.

          След приключване на първия етап - достигане на определените от ЗППЦК
          прагове14 и след съответните разрешения от КФН ще бъде отправено търгово
          предложение към всички акционери на Доверие (втори етап). В рамките на този втори
          етап ще бъдат придобити допълнителни акции от капитала на дружеството, чийто брой
          ще зависи от резултата от търговото предложение.15

          Опа, утре отваряме ли над 2 лева?

          Коментар


          • Държа на оценката си за 6-7 лв. Никой не ангажирам с нея! В наредба 41 ясно е описано как се смята справедливата стойност и аз за мен сметката съм я направил. Дори и да не е толкова съм ок защото имам ДОВЕРИЕ в тези хора и вярвам, че няма да ме подведат.
            Keep going ...

            Коментар


            • Помните ли по друг повод какво бяха казали К. Колчев от елана - по спомен - "тенджерата може да е под налягане")))))))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                Чувал съм, че се ходи на площад Славейков в защита на потребителите, но не съм сигурен.
                Ами до тях също , Виолия и до Майчето....също!
                Само че големи надежди нямам ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Имаш ли някаква идея къде да отида .....
                  Чувал съм, че се ходи на площад Славейков в защита на потребителите, но не съм сигурен.
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    От 2-та лева са си 50%
                    Днес не съм във форма....
                    Пиша жалба до три инстанции във връзка със софииска вода...

                    Начислили са ми да плащам 50 кубика над изразходваното от инд.водомери ,щото това се пада по коефицент между инд водомери и общия водомер-моя дял .
                    Над 900 кубика не се плащат от абонатите и излиза разлика и моя дял е 51 кубика и мойте 49 става 100 кубика на тримесечие.
                    Басеин нямам......
                    НякИ яко крадат ли?
                    Имаш ли някаква идея къде да отида .....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Тройката е добра цена ако стане.....
                      Почти 100% от 1,6 плюс и 33% от 2 лв.... ..
                      Не е препоръка...
                      От 2-та лева са си 50%
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                        за мен 6-7 лв е прекалено много но пък и под 3 лв прекалено евтино около 3.90 е счетоводната оценка която си е доста консервативна в предвид какви имоти и развити бизнеси има холдинга.
                        Тройката е добра цена ако стане.....
                        Почти 100% от 1,6 плюс и 33% от 2 лв.... ..
                        Не е препоръка...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Тук не претендирам за капацитет в оценката ,освен може би че има много " старчески " акции и работата за Фармата ще стане по лесно при тази цена ,която беше дълги години ,80 стинки и като дойде 2,5 много ще се разделят с пакетите си ако ги имат още......
                          Според мен ти си доста по капацитет в отношенията и инвестирането във фармата и отношенията на майката към дъщерните...
                          що да не питаме Куроператора....
                          Ще е интересно и неговото мнение....
                          Не е препоръка...
                          да напише мнение ако има желание
                          само да не е свързано с отмъстителни реакции от негова страна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            За мен таргета е 2,5-2,7...
                            Мисля ,че утре ще прескочим 2 лв. ...
                            Не е препоръка....
                            за мен 6-7 лв е прекалено много но пък и под 3 лв прекалено евтино около 3.90 е счетоводната оценка която си е доста консервативна в предвид какви имоти и развити бизнеси има холдинга.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                              вас - колегите от форума питам!!!
                              Тук не претендирам за капацитет в оценката ,освен може би че има много " старчески " акции и работата за Фармата ще стане по лесно при тази цена ,която беше дълги години ,80 стинки и като дойде 2,5 много ще се разделят с пакетите си ако ги имат още......
                              Според мен ти си доста по капацитет в отношенията и инвестирането във фармата и отношенията на майката към дъщерните...
                              що да не питаме Куроператора....
                              Ще е интересно и неговото мнение....
                              Не е препоръка...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                                да не стане така да се включа сега, да ви обера акциите и да остана с тях завинаги????
                                след търговото акциите ще се обърнат в акции на Софарма както стана с другите придобивки на Софарма - като пример виж Медика.

                                Коментар

                                Working...
                                X