IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • tony1975
    replied
    Първоначално изпратено от fortiss. Разгледай мнение
    5.2 мил лв за ноември и 87.9 за 01-11.2023
    +1

    две години сън, донякъде и по желание и със съдействие/продажби от големите акционери тук.

    Напиши коментар:


  • fortiss.
    replied
    5.2 мил лв за ноември и 87.9 за 01-11.2023

    Напиши коментар:


  • tony1975
    replied
    Европейските лидери решиха да дадат старт на преговори и с Босна и Херцеговина, когато тя изпълни предварително поставените й условия за това.

    Напиши коментар:


  • fortiss.
    replied
    https://www.investor.bg/a/538-pazari...evetmesechieto

    Напиши коментар:


  • 15-
    replied
    Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    15-ка, извинявай ама въпросите ти са като на новобранец Мислех че имаш известен стаж..
    Продават се на служебен аукцион организиран директно от БФБ.
    Не участва ли при процедурата за увеличаване на капитала преди две години? И тогава имаше такъв аукцион. И сега ще е така. Само сметките са малко по различни.
    Стаж имам, знания нямам .
    Еми ОК, ще се нагаждаме значи.

    Напиши коментар:


  • fortiss.
    replied
    Добре се случват нещата!!!

    Напиши коментар:


  • Батя
    replied
    Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение

    Благодарско . Така ми изплува и още един въпрос - кой ще продава /чисто технически/ правата на "бабите" с боновите книжки? Кой има това право и дали ще се опита да търгува с тях или просто ще се изсипят на закриващия аукцион?
    15-ка, извинявай ама въпросите ти са като на новобранец Мислех че имаш известен стаж..
    Продават се на служебен аукцион организиран директно от БФБ.
    Не участва ли при процедурата за увеличаване на капитала преди две години? И тогава имаше такъв аукцион. И сега ще е така. Само сметките са малко по различни.

    Напиши коментар:


  • 15-
    replied
    Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение

    Ще си позволя да отговоря вместо Батя. Със сигурност ще се записват с права - ще получим права съответстващи на акционерното ни участие към съответния момент. Разбира се самите права ще се търгуват свободно, ще има аукцион за незаписаните и т.н.
    Съотношението ще е 1:10 , освен ако няма сплит или друго капиталово събитие - BB50 беше посочил и други възможни варианти. Разбира се трябва да видим проспекта, когато се одобри и съм сигурен, че там подробно ще са описани всички подобни хипотези.
    Благодарско . Така ми изплува и още един въпрос - кой ще продава /чисто технически/ правата на "бабите" с боновите книжки? Кой има това право и дали ще се опита да търгува с тях или просто ще се изсипят на закриващия аукцион?
    Last edited by 15-; 11.12.2023, 19:43.

    Напиши коментар:


  • wild at heart
    replied
    Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение

    Аз не можах да разбера дали тези облигации ще се записват с права от притежателите на акции, както вероятно мислиш, или ще е отделен/ нов инструмент и ще се записва без права на база презаписване. Или пък който превари с часа на поръчката. Другото, което не можах да разбера е дали ако пожелаеш да конвертираш, сътношението е фиксирано 1:10 или е плаващо на база "фенансови събития до датата на конвертиране".
    Ще си позволя да отговоря вместо Батя. Със сигурност ще се записват с права - ще получим права съответстващи на акционерното ни участие към съответния момент. Разбира се самите права ще се търгуват свободно, ще има аукцион за незаписаните и т.н.
    Съотношението ще е 1:10 , освен ако няма сплит или друго капиталово събитие - BB50 беше посочил и други възможни варианти. Разбира се трябва да видим проспекта, когато се одобри и съм сигурен, че там подробно ще са описани всички подобни хипотези.

    Напиши коментар:


  • 15-
    replied
    Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    По скоро когато мине аукциона за бабешките
    Аз не можах да разбера дали тези облигации ще се записват с права от притежателите на акции, както вероятно мислиш, или ще е отделен/ нов инструмент и ще се записва без права на база презаписване. Или пък който превари с часа на поръчката. Другото, което не можах да разбера е дали ако пожелаеш да конвертираш, сътношението е фиксирано 1:10 или е плаващо на база "фенансови събития до датата на конвертиране".

    Напиши коментар:


  • wild at heart
    replied
    Първоначално изпратено от Marton Разгледай мнение
    Да играеш покер с Донев не е печеливша стратегия.....
    Покер е за тези, които се опитват да отгатнат какво ще прави Чичо в краткосрочен хоризонт и да го изпреварят - да щипнат нещо от плячката. Важното за мен е какви са резултатите на компанията и какви са очакванията ми за развитието й през следващите години. И тъй като и резултатите и перспективите за мен са отлични, гледам на продажбите от Чичо като възможност.

    Напиши коментар:


  • Батя
    replied
    Първоначално изпратено от Marton Разгледай мнение
    Да играеш покер с Донев не е печеливша стратегия.....
    Купувал съм от него на 3,20 - 3,50 и съм му продал всичко между 10 и 11 лв. Кое точно не е печелившото би ли ме светнал?
    Софарма през варантите, цена на придобиване 4,55 продажби над 7 лв. На мен пък сметката ми показва много печеливши сделки.. не знам за теб как точно играеш

    Напиши коментар:


  • keizer
    replied
    Първоначално изпратено от Yordan_Nickolov Разгледай мнение

    98 сделки и 763к оборот, надали са малки инвеститори
    според мен зад тях седи основно магьосника от двете кули...останалите 5% са за цвят това се опитвах да кажа...

    Напиши коментар:


  • Yordan_Nickolov
    replied
    Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение

    пенциите ги няма на пазара отдавна. кой да купува - дребни спекуланти за 5% от оборота за цвят, не повече.
    98 сделки и 763к оборот, надали са малки инвеститори

    Напиши коментар:


  • keizer
    replied
    Първоначално изпратено от Yordan_Nickolov Разгледай мнение

    Интересно дали той или някой друг купуваше днес цял ден. Това е напълно възможно да се случи
    пенциите ги няма на пазара отдавна. кой да купува - дребни спекуланти за 5% от оборота за цвят, не повече.

    Напиши коментар:

Working...
X