IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Майната
    replied
    тук продават дребните няма да се изненадам ако ФФ почне да пада / Калиманите да купуват на тези цени /

    Напиши коментар:


  • спекуланта
    replied
    Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
    Акции се купуват когато поевтиняват, а не когато правят нови върхове
    Именно,нали спад очакваме.....ръста засега отпада за по-натам.Геополитика,военни действия в близкия изток.......аз пък си купувам по малко.
    Last edited by спекуланта; 15.04.2024, 22:18.

    Напиши коментар:


  • danetha
    replied
    Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
    Като се замисли човек точно в такива моменти е добре да се купува!
    И защо ??

    Напиши коментар:


  • Poncho
    replied
    Активният фрее-флоат е превъртян назад във времето (от септември 2021 г.) при средна цена 8,30 лв.

    Напиши коментар:


  • Спекулант79
    replied
    Акции се купуват когато поевтиняват, а не когато правят нови върхове

    Напиши коментар:


  • спекуланта
    replied
    Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение
    Евреите потвърдиха ,че ще отговорят на 100-те плюс балистични ракети изстреляни срещу тях.

    Как мислите,добре ли е сега да се купува ?
    Като се замисли човек точно в такива моменти е добре да се купува!

    Напиши коментар:


  • danetha
    replied
    Евреите потвърдиха ,че ще отговорят на 100-те плюс балистични ракети изстреляни срещу тях.

    Как мислите,добре ли е сега да се купува ?
    Last edited by danetha; 15.04.2024, 19:52.

    Напиши коментар:


  • Батя
    replied
    Първоначално изпратено от аl4en Разгледай мнение

    Отрезвяването ще е тежко..
    Всеки има право да греши, когато залага собствените си пари. Дали в случая това ще си ти или аз, времето ще покаже

    Напиши коментар:


  • аl4en
    replied
    Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    А какво да чета.. руските Телеграм канали ли? То според тях още преди 2 години руснаците трябваше да маршируват в Берлин

    Не знам какво точно значи "изравняват", но това което виждаме е че с цената на десетки хиляди жертви и стотици единица техника, отвреме на време превземат някое напълно разрушено село или малко градче. И докога ще им стигнат силите за подобно "изравняване"!? А през това време укрите им съсипаха нефторафиниращата индустрия с евтини дронове. На мен ми се струва че ако продължава така, скоро гиганта на глинени крака ще рухне.. Ще стискат палци да спечели Тръмбона, че да им предложи по-малко унизителна сделка
    Отрезвяването ще е тежко..

    Напиши коментар:


  • dido_yord
    replied
    Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

    Може ли да видим линк ,понеже в темата всеки очакваше 10-12лв ....

    Сега изведъж се оказва,че всички очаквали спад видиш ли
    Личното ми мнение е, че цената е подценена. Обаче предвид на "висока" ликвидност и "управлението" на мажоритарните и предвид на тотално сбъркана структура при ДОХ, няма как скоро да се очаква реална цена на акцията ;-)

    Напиши коментар:


  • danetha
    replied
    Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Просто когато няма основателна причина за спад, а паникьорите продават, се купува. После като са превъзбудени от 50-100% ръст, им се продава. Класика! 23 г. го отигравам и не спира да работи
    Пълни глупости ...поредните Нищо не работи на 100% и няма гаранция,че ще работи винаги и във всякакви ситуации.В конкретния случая това се казва DCA стратегия и работи само на бичи пазар,на мечи занулява всеки ,както ще стане и този път.

    И дай дефиниция за основателна и неоснователна причина за спад ??? Стига сме разтягали локуми
    Last edited by X_Y; 15.04.2024, 14:02.

    Напиши коментар:


  • dido_yord
    replied
    Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Аз си добавям при всеки спад, пък ще видим какво зависи.. после пак ще ме обвиняват че съм получавал СМС-и и затова съм печелел
    Просто когато няма основателна причина за спад, а паникьорите продават, се купува. После като са превъзбудени от 50-100% ръст, им се продава. Класика! 23 г. го отигравам и не спира да работи
    Браво, това работи на всяка ФБорса ;-)

    Напиши коментар:


  • Батя
    replied
    Първоначално изпратено от аl4en Разгледай мнение

    Батя, руснаците изравняват със земята Украйна, каква новина ти трябва, ама ти чети дневник.
    А какво да чета.. руските Телеграм канали ли? То според тях още преди 2 години руснаците трябваше да маршируват в Берлин

    Не знам какво точно значи "изравняват", но това което виждаме е че с цената на десетки хиляди жертви и стотици единица техника, отвреме на време превземат някое напълно разрушено село или малко градче. И докога ще им стигнат силите за подобно "изравняване"!? А през това време укрите им съсипаха нефторафиниращата индустрия с евтини дронове. На мен ми се струва че ако продължава така, скоро гиганта на глинени крака ще рухне.. Ще стискат палци да спечели Тръмбона, че да им предложи по-малко унизителна сделка

    Напиши коментар:


  • Батя
    replied
    Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение

    Ще отиде под 8 лв, то се знаеше ;-)
    Ръст може скоро да няма, всичко е според зависи :-))))
    Аз си добавям при всеки спад, пък ще видим какво зависи.. после пак ще ме обвиняват че съм получавал СМС-и и затова съм печелел
    Просто когато няма основателна причина за спад, а паникьорите продават, се купува. После като са превъзбудени от 50-100% ръст, им се продава. Класика! 23 г. го отигравам и не спира да работи

    Напиши коментар:


  • аl4en
    replied
    Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Не намирам новина от Молдова оправдаваща този спад.. Може би просто си одрусваме крушата
    Батя, руснаците изравняват със земята Украйна, каква новина ти трябва, ама ти чети дневник.

    Напиши коментар:

Working...
X