IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Е да ама за това трябва и кинти и топки!
    Сам си го описал... Ааааа, никиту има ли....???

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

      Проследи ми постингите по добре преди да нападаш! Пак да кажа че не познавам никой в Експат но без този фонд щяхме да сме с подобни на днешните обороти.

      Не виждам ти с какво допринасяш за пазара освен да хейтиш, пак ти казвам прави фонд помогни на пазара а не празни приказки.
      Е да ама за това трябва и кинти и топки!
      Докато дращенето и плюването по форуми не изискват подобни ресурси

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение

        O2 + SOHO са тролове на ЕКСПАТ. Проследете им постингите...
        Проследи ми постингите по добре преди да нападаш! Пак да кажа че не познавам никой в Експат но без този фонд щяхме да сме с подобни на днешните обороти.

        Не виждам ти с какво допринасяш за пазара освен да хейтиш, пак ти казвам прави фонд помогни на пазара а не празни приказки.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение

          O2 + SOHO са тролове на ЕКСПАТ. Проследете им постингите...
          А добруутро. О2 обаче доста неспокопсано го кара. Нищо де дано поне намазват стабилни кинти за постинг

          Коментар


          • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
            Очаква се съвсем скоро да се обяви най-важното ИНФО !!!!
            Пари нема, действайте? Сефте

            Коментар


            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
              Очаква се съвсем скоро да се обяви най-важното ИНФО !!!!
              O2 + SOHO са тролове на ЕКСПАТ. Проследете им постингите...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                Какво имаш предвид?
                Записани 1 млрд. дяла

                Коментар


                • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                  Очаква се съвсем скоро да се обяви най-важното ИНФО !!!!
                  Какво имаш предвид?

                  Коментар


                  • Очаква се съвсем скоро да се обяви най-важното ИНФО !!!!

                    Коментар


                    • Инфото във Фонда май мина в "нелегалност "

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 6i60 Разгледай мнение

                        Различното е Итийефите ще се регулират от ерудидити като тази госпожа https://www.youtube.com/watch?v=kXusN8CCcx8
                        Верно бе, тва е новата комисионерка А другия пък нападжия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Какво по-различно от GREK, EPOL, PLND се предлага в Гърция и Полша? Не ми се рови в другите.
                          Различното е Итийефите ще се регулират от ерудидити като тази госпожа https://www.youtube.com/watch?v=kXusN8CCcx8

                          Коментар


                          • Какво по-различно от GREK, EPOL, PLND се предлага в Гърция и Полша? Не ми се рови в другите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                              Полша е лесна, ама Румъния, Унгария и Словакия няма как да си купи човек ако се интересува от потенциала на ИЕ.
                              Не че съм убеден че никиту е решението....ма ще гледаме що ще стане.
                              Някакво решение е. Само малко таксите да оправят, По като за пасивен фонд да са. У нас има търсене за инвестиции в чужбина, като тези БТФта могат с малко разтягане да минат за такива.
                              За мен е дра новина, най-малкото че се появяват още няколко инструмента на борсата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от GenCho Разгледай мнение
                                Експат подаде документи към КФН за одобрение на 6 нови индексни борсово търгувани фонда.

                                http://expat.bg/bg/news/expat-6newETFs
                                Полша е лесна, ама Румъния, Унгария и Словакия няма как да си купи човек ако се интересува от потенциала на ИЕ.
                                Не че съм убеден че никиту е решението....ма ще гледаме що ще стане.

                                Коментар

                                Working...
                                X