IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    Браво.
    Сега ако може малко не по темата. Уважаеми г-н Василев, чувам че вие представлявате Ромфарм. Хайде моля стискайте ръцете че се заклати цялото БФБ!!!
    Моите уважения към опита, който имаш на БФБ , но това е прекалено наивно ....
    Според мен ситуацията наподобява излизането на ЛП и както тогава фармата повлече пазара ...
    Градските легенди твърдят, че било станало случайно - макар и това да направи щастливи и богати купувачите на големите пакети ...случайно ...
    Колко му трябва при тая ликвидност ....няколко тролчета и малко джобни пари ... Какви простотии само се разправят по улиците , нали
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

      ... щом има още оптимисти ...значи пазара още ще пада ( старо правило, но работи )
      май облизвачите станаха повече от дългосрочните .. това какъв индикатор е
      мен не ме бройте нито бик нито мечка - щото съм вкарал "прежалени парички" и съм пас отдавна и за дълго ...
      Но... започнах и да се вторачвам за покупки ....

      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

        ... щом има още оптимисти ...значи пазара още ще пада ( старо правило, но работи )
        Пффф, то ври от кеширали многознайковци. Така че...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

          че да ревна тогава и да обръщаме по-скоро, ако аз съм проблема

          "не винаги ще е така" , бе казал някой
          ... ще обърне, когато тотално капитулираш, т.е наистина повярваш, че пазара ще върви яко надолЕ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение
            Май Димитровден дойде по-рано от очакваното и сега ще има прецакани ( така си мисля)
            Добро утро...

            Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение
            а аз се чудя защо "Експатките" не падат
            Почуди се още... може и да откриеш причината...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

              ... щом има още оптимисти ...значи пазара още ще пада ( старо правило, но работи )
              че да ревна тогава и да обръщаме по-скоро, ако аз съм проблема

              "не винаги ще е така" , бе казал някой

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

                то пара има, неизвестното е кога ще влезне, мисля че няма да е след дълго време.

                някои хора си играят играта по техните правила, след няколко дена започват отчетите и палачинката ще се обърне на 180 градуса, затова е толкова чакан Димитровден, че после ще е трудно.

                Просто играта е такава, трябва да има и прецакани
                ... щом има още оптимисти ...значи пазара още ще пада ( старо правило, но работи )

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                  От тук нова пара трябва да обявят и то голяма иначе няма ефект за първи втори стъпки. Пазара засили надолу сериозно и пара трябва и то много
                  то пара има, неизвестното е кога ще влезне, мисля че няма да е след дълго време.

                  някои хора си играят играта по техните правила, след няколко дена започват отчетите и палачинката ще се обърне на 180 градуса, затова е толкова чакан Димитровден, че после ще е трудно.

                  Просто играта е такава, трябва да има и прецакани
                  Last edited by Bivol; 24.10.2017, 15:58.

                  Коментар


                  • От тук нова пара трябва да обявят и то голяма иначе няма ефект за първи втори стъпки. Пазара засили надолу сериозно и пара трябва и то много

                    Коментар


                    • Май Димитровден дойде по-рано от очакваното и сега ще има прецакани ( така си мисля)

                      а аз се чудя защо "Експатките" не падат

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                        Браво.
                        Сега ако може малко не по темата. Уважаеми г-н Василев, чувам че вие представлявате Ромфарм. Хайде моля стискайте ръцете че се заклати цялото БФБ!!!
                        Най-голямо отклонение между Sofix и Expat е Софарма - 1,17% ... но дали служителите които се тренирали цяло лято са купували днес по някой позиции ще разберем през следващите няколко дни ...
                        Last edited by Innocent; 24.10.2017, 15:33.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pass Разгледай мнение
                          Ами лошо ли е? Със ЕТФ-то вдигнахме самолета, ама горивото свърши, сега търсим нов самолет или поне гориво за стария.
                          Аз друго се чудих, на франкфурт дали ще може на къси или не?
                          Чакай да стигнат... на гарата... Ако слязат на перона... и ги приемат... къси има... бол...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                            Ама как избраха правилния момент...?!? Софка в канала..., гара франкфурт на хоризонта..., маХни, маХни...
                            п.п. Сега очаквам и едни цифри със заявки да полетат тук... )))))))))))))
                            Ами лошо ли е? Със ЕТФ-то вдигнахме самолета, ама горивото свърши, сега търсим нов самолет или поне гориво за стария.
                            Аз друго се чудих, на франкфурт дали ще може на къси или не?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                              Браво! Успех на фонда в Германия. Надявам се да чуваме още повече положителни новини от Expat до края на годината
                              Ама как избраха правилния момент...?!? Софка в канала..., гара франкфурт на хоризонта..., маХни, маХни...

                              п.п. Сега очаквам и едни цифри със заявки да полетат тук... )))))))))))))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                                BaFin одобри регистрацията на Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF за предлагане за търговия на пазара в Германия

                                На 18 октомври 2017 г. Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF получи регистрация от BaFin (Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht) за публично предлагане на дяловете на фонда на територията на Федерална Република Германия. Това е една от необходимите стъпки по пътя към регистрацията на инструмента за търговия на Frankfurt Stock Exchange. Паралелно с процедурата по регистрация на борсата във Франкфурт продължават и усилията за листването на фонда на London Stock Exchange.

                                http://expat.bg/bg/news/bafin-approv...ts-etf-germany
                                Браво! Успех на фонда в Германия. Надявам се да чуваме още повече положителни новини от Expat до края на годината

                                Коментар

                                Working...
                                X